18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińska wdzięczność

Flodzia • 2022-09-09, 19:50
Tak się odwdzięczyli :lol:



spoiler

georgio1025

2022-09-10, 23:07
Jak się połasiło na 40zł za dobę od państwa za każdego ukra, to się teraz ma. Trzeba było wynająć mieszkanie studentom.

bobobson

2022-09-11, 09:07
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Nie łykajcie wszystkiego co się w necie pojawi... To może być zwykły FACJ NEWS dla idiotów, którzy wierzą w każde ujrzane gówno w necie. Materiał nie potwierdzony materiałem Policji ani sądu nie jest prawdziwy!



Przecież w lodówce był garnek po barszczu ukraińskim, dowód czarno na białym

Ukrainski_Król

2022-09-11, 09:15
georgio1025 napisał/a:

Jak się połasiło na 40zł za dobę od państwa za każdego ukra, to się teraz ma. Trzeba było wynająć mieszkanie studentom.



przeciez teraz wiekszosc studentow to bracia Ukraincy :)
Uczelnie dostaja dofinansowanie za Ukrainskich studentow i dlatego przymykaja oko na nasze lewe swiadectwa maturalne. Ja mam 2 swiadectwa maturalne z dwoch roznych szkol :D Myslalem, ze jedno zgubilem, wiec musialem kupic drugie. Jak sie paowalem na wyjazd do polski to pierwsze sie znalazlo :D Nie przejmuj sie - niebawem slowo student bedzie oznaczalo tyle samo co Ukrainiec. Nam sie nalezy dostap do edukacji - bo w polsce nie tak latwo kupic papiery a ktos bedzie musial wami zarzadzac w przyszlosci.

rufusso

2022-09-11, 11:14
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Nie łykajcie wszystkiego co się w necie pojawi... To może być zwykły FACJ NEWS dla idiotów, którzy wierzą w każde ujrzane gówno w necie. Materiał nie potwierdzony materiałem Policji ani sądu nie jest prawdziwy!



to jednak prawda... zyja ludzie bez mozgu i do tego potrafia pisac ... zjedz gowno

gabriel0 napisał/a:

puszki ci zostawili żebyś k***a oddał se na złom i zapłacił sprzątaczkę tumanie.



te puszki to kaucja za twoja matke ktora im usługiwała **

Nagar1

2022-09-11, 18:11
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Nie łykajcie wszystkiego co się w necie pojawi... To może być zwykły FACJ NEWS dla idiotów, którzy wierzą w każde ujrzane gówno w necie. Materiał nie potwierdzony materiałem Policji ani sądu nie jest prawdziwy!





a niech sp***alaja do swojwego kraju walczyc ch*je jedne oni tak samo jak bialoruys rosja sa poj***ne narody niech putin ich połknie

_Cichy_

2022-09-11, 19:49
Ukrainski_Król napisał/a:

inaczej bedziesz spiewal jak jeszcze 15 milionow moich braci zjedzie do polski... Nie dosc, ze beda nas miliony to mamy jeszcze takich ludzi jak Halman - oni bardziej nienawidza rosji niz kochaja polske dlatego maja wyj***ne czy w szkolach nauka bedzie sie odbywac po ukrainsku, maja wyj***ne czy jezykiem urzedowym bedzie ukrainski i maja wyj***ne czy polak bedzie obywatelem 2giej kategorii we wlasnym kraju - oni zrobia wszystko by siac nienawisc do rosji. Dlatego my przejmiemy w polsce urzedy i lepsze posady a polaki zorientuja sie jak juz bedzie za pozno wiec narazie ciesz sie wolnoscia bo niebawem sie skonczy sielanka
ty glupi czy sie z putinem na łby pozamienial?
Ja sie tylko ciesze, ze polske bedziemy przejmowac, bo tu dobrobyt a ty mnie obrazasz. Brzydze sie rosja i wielbie Ukraine! Nawet jak sie szczerze napisze jaka jest prawda - nie ma to znaczenia nikt nie uwierzy. Czasem zlodziej chwali sie w skradzionymi dobrami, nagrywa filmiki itd. a Ukraincy moga sie pochwalic, ze nie trzeba pracowac bo za wszystko zaplaca polacy. Widzisz problem bo ja nie?
Chwala Ukrainie!



Widze, ze fantazja ponosi :D
Ukraincy nieczego do tej pory nie osiągneli i nigdy niczego sami nie osiągnął, więc zawsze bedziecie dla nas Polaków j***nymi gównojadami. I całe szczęście ludzie nienawidzą rosji tak samo jak ukrainy i tego waszego "szo szo".
Na każdym kroku Polacy przekonują się, że ukraincy do niczego sie nie nadają.

A te waszę głupie ukrainki myślą ze swoimi waginami zrobią kariere w Polsce, ale na szczescie Polacy wiedzą, że od ukraincow mozna tylko syfa zlapac

:lol: