18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińska wdzięczność

Flodzia • 2022-09-09, 19:50
Tak się odwdzięczyli :lol:



spoiler

aras232

2022-09-10, 00:36
Myślałeś ,że zostawią kwiaty Ruscy kradli kible ,pomyśl ,co ukradnie Ukrainiec

royal86

2022-09-10, 00:41
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Nie łykajcie wszystkiego co się w necie pojawi... To może być zwykły FACJ NEWS dla idiotów, którzy wierzą w każde ujrzane gówno w necie. Materiał nie potwierdzony materiałem Policji ani sądu nie jest prawdziwy!



wyjdź czasem z piwnicy

Ukrainski_Król

2022-09-10, 01:13
Halman napisał/a:

to szkoda że opierasz sie na rzeczach od których sie odcinasz, wniosek; gówno warta twoja gadka



panie Halman ciesze sie, ze wyslawiasz wspanialy naród Ukrainski i gardzisz polakami ale dzisiaj chyba nieco slabujesz na umysle. Obaj wiemy, ze dzialasz w naszym interesie a nie polakow i tego sie trzymajmy. Kieruj agresje na kacapow, niszcz wszystko co kacapskie ogniem i zelazem ale mojej osoby sie nie czepiaj - bycmoze zle odczytales moje intencje. Tak samo jak ty - nie mam szacunku dla polakow i tak samo jak ty uwazam, ze nad polakami powinien stan Ukrainski pan z batem... nie wadzmy sie a szanujmy.

Chwala Ukrainie!

USA-Twój.Pan

2022-09-10, 01:37
Wogule nie wpuszczać ich do Polski!!! Przeżucać im tylko broń , amunicje i niech sie szarują z kaacapami aż oba kraje zamieniom sie w jesień dupy trzeciego świata

Ukrainiec to ten sam rodzaj tępego bydlęcia co rosjanin

willoo

2022-09-10, 02:28
nie miałem nigdy ukraińca pod dachem - ale wierzę że tak jest, bo zatrudniałem 9 ukraińców- teraz zostało 3. Naj***ni do roboty co poniedziałek - standard. Robotę na pół gwizdka zrobić - też standard. Więc podejrzewam że syf po sobie zostawić to też nic dziwnego... Ale nie wrzucałbym wszystkich do jednego wora - zdarzają się i robotni i tacy którzy zachować się potrafią. Wśród polaków też by się znalazła duża grupa ludzi, dla których taki syf zostawić - to coś zupełnie normlanego.

Sayoko

2022-09-10, 03:07
Jak się ktoś urodził kretynem ( autor nagrania ) to takim już umrze....

Adae

2022-09-10, 03:28
Jak slucham takiej pipy to az sie troche zawistny robie.

Po wynajeciu mieszkania musisz posprzatac? Ło panie! Horror! Dobrze, ze sie many nie zabil z tego dramatu.

baklazan21

2022-09-10, 04:15
jakis j***ny dzban co k***a polacy za granica odaja mieszkania jak nowe nie wazne polak ukraniec ch*j wie kto po to jest depozyt rozni sa ludzie, teraz pie**oli bo ukraincy i trzeba pluc na nich xd

a co po polakach nie ma gowna i szczochow i dziur w scianach ? bo to jest k***a depozyt

svenio

2022-09-10, 04:37
diacon napisał/a:

Jak czytam te komentarze, to k***a wy naprawdę jesteście taką j***ną polską patologią, myślicie że tacy z was chojracy, a tak naprawdę słabe biedne ch*jki z was!! Jestem pewien że nawet gdyby Polak potrzebował potrzeby to byście go najpierw oj***li, to właśnie są polacy k***a. Zawistni, zazdrośni, biedni i głupi, przekonani o swojej k***a nieomylności, geniuszu, wszystko wiedzą najlepiej k***a!! Ćwoki z was tyle na temat. PS nie do wszystkich ten wpis, ale do tych którzy tak ubolewają nad tym że ktoś pomaga innemu człowiekowi! Psami was szczuć!!



owner o ruska onuca zero t olerancji powinno sie konfiskowac takim kapitalistom hate i oddawac ubogim uchodzcom wojenny m

malyrataj

2022-09-10, 07:31
Patola jest wszędzie, ale ludzie lubią generalizować. Trzeba być totalnym dzbanem żeby sądzić że jest kraj na świecie w którym nie ma patologi. A co do popularności nagrania, wrzuć 100 filmów z czystego mieszkania po Ukraińcach i wywoła to żadnych emocji a wrzuć jedno z pozostawionym syfem i nie trzeba byc mózgiem żeby domyśleć się który z nich będzie komentowany

Buddaa09

2022-09-10, 08:09
Liczba banderowców na tej stronie jest przerażająca. Ktoś tu kiedyś napisał, że to wszystko co się odpie**ala na świecie może zakończyć się tylko jednym - ludobójstwem i ja się z tym zgadzam. j***ć ukraine i banderowców. Mam nadzieję, że Rosja i Putin zrobią tam należyty porządek z tymi zwierzętami.

Chwała Wielkiej Polsce i Potężnej Rosji. Niech Bóg ma w opiece wszystkich myślących Rosjan i Polaków. Chroń Panie Boże dzielnych żołnierzy Rosyjskich i ześlij im chwalebne zwycięstwo nad zezwierzęconym narodem ludobójców.

Bugslick93

2022-09-10, 08:25
U mnie byl podobny obrazek po lokatoeach a mieszkala tam polska para, wiec o czym to swiadczy? Nowe drzwi rozwalone, brak klamek w oknach, sciany pobazgrane wyrwane gniazdka. Cieszy mnie tylko, ze wiedzieli do czego kibel sluzy i nie srali po katach.

Ukrainski_Król

2022-09-10, 08:31
USA-Twój.Pan napisał/a:

Wogule nie wpuszczać ich do Polski!!! Przeżucać im tylko broń , amunicje i niech sie szarują z kaacapami aż oba kraje zamieniom sie w jesień dupy trzeciego świata
Ukrainiec to ten sam rodzaj tępego bydlęcia co rosjanin



Przerzucac nie przezucac - to raz. Mylisz sie ale tylko w malej czesci. Wpuszczac do polski trzeba i to bez ograniczen a najlepiej bez kontroli, zeby bylo szybciej. Bron przerzucac - tak, z dwoch powodow. 1 - im wiecej broni oddacie tym slabsza polska i jak przyjdzie czas odzyskamy nasze ziemie od polski. Rozbrojony narod jest latwiejszy do kontrolowania, chociaz i tak na chwile obecna to najwyzej mozecie sobie czarnoprochowcami postrzelac do tarczy ;) 2 - im wiecej broni dostaniemy na Ukrainie tym lepiej - z tym sie zgadzam. Policz sobie ile na takim javelinie mozna zarobic. Amerykanie dostarczaja rakiete za $240.000 dolarow. Rakieta jest sprzedawana na czarnym rynku za 80.000 nawet niech bedzie za $40.000 - jest to 100% dla Ukrainca. Z takich rakiet w wiekszosci strzela sie tylko na filmikach w celach propagandowych - reszta jest sprzedawana :D

Wy pracujecie w SWOIM kraju na NAS. My wieczorami imprezujemy, chlejemy a WY rano po nas sprzatacie. My dostajemy bron za darmo i sie bogacimy a WY oddajecie swoje czolgi za darmo. My dostaniemy gigantyczna kase na odbudowe Ukrainy a wy dalej bedziecie placic NAM odszkodowania i zasilki. Wy dostawaliscie mandaty za brak masek a my chodzilismy normalnie :D Pomysl teraz : kto best bydleciem?

__Tux__

2022-09-10, 09:00
rocknrolla85 napisał/a:

Tutaj zjechali różni ludzie i różnie się zachowują, na szczęście gro opinii o Ukraińcach jest pozytywna ale znam osobiście kilka negatywnych co jest tylko kroplą w morzu. Na pewno jednak żaden Polak nie odj***łby takiej trzody, na 100%, daję sobie rękę uciąć!



Do tego, że Polacy odpie**alają, ludzie się przyzwyczaili.

_Cichy_

2022-09-10, 09:01
Nie wiem skad tu k***a tylu obrońców tego ukraińskiego ścierwa :( Przykro mi się robi jak sobie pomyśle, że w ukrainach widzicie ludzi :(