18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińska wdzięczność

Flodzia • 2022-09-09, 19:50
Tak się odwdzięczyli :lol:



spoiler

Ukrainski_Król

2022-09-09, 23:02
Morty999 napisał/a:

A kazał mu ktos ich przyjmowac j***ny janusz chciał zarobic to go wyr*chali podwójnie hah



frajerow trzeba kosic :D nie on pierwszy i nie ostatni... slabych trzeba deptac ukrainskim butem niczym karaluchy :D

Halman

2022-09-09, 23:03
Ukrainski_Król napisał/a:

Nawet jesli w necie pojawi sie film na ktorym Ukrainiec gwałci dziecko - nie wierzcie w to.


pokaż mi ten lub podobny film ale dla twojej wiadomości; znam rosyjski i ukraiński ,więc sie dobrze zastanów

diacon

2022-09-09, 23:04
Raflik napisał/a:

To ciekawy co studiowałeś i gdzie pracujesz ( co robisz ) jeżeli w tak inteligentny sposób się wyrażasz podczas pierwszej wypowiedzi.



Próbuję utrzymać poziom tego forum, jednak drzemie we mnie "wulgarator", to dobry sposób na wyrażenie pewnych ważnych kwestii, w pewnym towarzystwie, aby do nich trafiło. Bo czym są moje wulgaryzmy, w sytuacji kiedy ktoś komuś życzy śmierci?

Ukrainski_Król

2022-09-09, 23:04
Yapadeusz napisał/a:

Śmieci do worów spakowane, pety w popielniczce. Nie rozumiem typa o co takie halo. Na studiach nigdy tak czysto nie miałem. Widać, że to Ukraincy, Polacy by taki domek roznieśli. A tak serio, Flodzia po co taki filmik z dupy wrzucasz?



masz racje - Ukraincy sa 100 lat przed polakami. Nie przejmuj sie - niebawem bedziecie u nas w polsce sprzatac nam domy, bedziecie nam myli samochody i buty nam pastowac :)

Toudeusz

2022-09-09, 23:04
Mhm mhm, oni tam byli i oni ten zestaw zostawili. Tak było. Nie zmyślasz.

kowboj

2022-09-09, 23:13
człowiek człowiekowi nie równym . W Polsce też są ludzie flejtuchy. Równie dobrze mógłby o Polaku to powiedzieć gdyby go przyjął a tamten by miał taki sam charakter Niemiec, Brytol czy inny Europejczyk. Gówniane jest takie podejście. Aczkolwiek po tym syfie co zostawili to proponuje Indie tam wszystko jest w gównie to by była podobna kultura i podobny syf :D :-D

Majonezon

2022-09-09, 23:16
W każdym społeczeństwie znajdą się takie osobniki. Mi Polacy zostawili jeszcze gorszy syf w lokalu po najmie jakieś 2 lata temu. Generalny remont całego mieszkania musiałem zrobić i smród był nie do zniesienia . Na dodatek pieniędzy za remont i ostatnie 3 miesiące najmu nie zobaczyłem do dziś.

Jak ktoś ocenia cały naród po tego typu pojedyńczych przypadkach to ma coś nie tak z głową.

diacon

2022-09-09, 23:18
Chwała Ukrainie, j***ne Putinowskie szpiony, ch*j wam w dupę!!

Saw

2022-09-09, 23:19
To ma być przestroga czy pie**olenie z kategorii ciekawostki obyczajowe? Statystycznie to pewnie jest i tysiąc lub kilka tysięcy takich przypadków, bo w naszym narodzie jest co najmniej tyle samo takiego ludzkiego gówna, nie wspominając o ruskich troglodytach, więc jakim cudem oni mieliby być od tego wolni? Pomoc to nie jest łatwa sprawa, bo nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Pomijając to, czy ten film to fejk czy nie. Szacunek dla tych którzy się skaleczyli ale dalej pomagają.

Ukrainski_Król

2022-09-09, 23:33
Halman napisał/a:

pokaż mi ten lub podobny film ale dla twojej wiadomości; znam rosyjski i ukraiński ,więc sie dobrze zastanów



wiem, ze byc chcial obejrzec takie filmiki ale przepraszam przyjacielu - nie szukam takich rzeczy w internecie, za posiadanie lub rozpowrzechnianie takich tresci grozi wiezienie. Jak interesuja cie takie tematy to musisz uzywac darkweba i TORa ale zapewnie juz o tym wiesz. To, ze znasz ukrainski to mnie nie dziwi :) Chyba nikogo na tej stronie nie dziwi. Jesli chodzi zas o moj komentarz do ktorego sie odniosles - jest to cos teoretycznego. Napisalem wyraznie "jakby" - wiec powinienes znac znaczenie tego wyrazu. Rozumiem, ze jestes zadaniowany do anty-kacapskich tresci i gloryfikowania braci z Ukrainy wiec nie powinnismy sie wadzic a raczej dzialac razem. Pamietaj - masz kierowac agresje na kacapów (nawet jesli sa oni oddaleni od polski 1000km) polacy maja pałac nienawiscia do kacapów - maja to robic z takim oddaniem by nie zauwazali jak polska jest niszczona.

Chwala Ukrainie! Trzymaj sie przyjacielu!

Saw napisał/a:

To ma być przestroga czy pie**olenie z kategorii ciekawostki obyczajowe? Statystycznie to pewnie jest i tysiąc lub kilka tysięcy takich przypadków, bo w naszym narodzie jest co najmniej tyle samo takiego ludzkiego gówna, nie wspominając o ruskich troglodytach, więc jakim cudem oni mieliby być od tego wolni? Pomoc to nie jest łatwa sprawa, bo nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Pomijając to, czy ten film to fejk czy nie. Szacunek dla tych którzy się skaleczyli ale dalej pomagają.



zgadza sie przyjacielu! Niewaznie czy zostaniesz okradziony czy opluty za swoja pomoc Ukraincom - pomoc nam sie nalezy. Troche na zasadzie ludzi biorocych kredyt na wesele - nawet jesli masz cierpiec, trzeba sie poswiecic i udawac, ze wszystko jest ok :)

kowboj napisał/a:

człowiek człowiekowi nie równym . W Polsce też są ludzie flejtuchy. Równie dobrze mógłby o Polaku to powiedzieć gdyby go przyjął a tamten by miał taki sam charakter Niemiec, Brytol czy inny Europejczyk. Gówniane jest takie podejście. Aczkolwiek po tym syfie co zostawili to proponuje Indie tam wszystko jest w gównie to by była podobna kultura i podobny syf



roznica jest taka, ze polaczki jada zagranice i musza zapie**alac a my mamy wszystko za free :D polaczki musza sie podporzadkowac pod istniejace prawo w UK lub innych krajach a polacy mieszkajacy we wlasnym kraju - musza sie przystosowac do Ukrainckich ludzi lepszego sortu :)

JackCola napisał/a:

Dopóki UPAdlińskie zwierzęce odchody- omyłkowo tylko nazwane ludźmi, nie wyrzekną się banderyzmu, jako ideologii zbrodniczej, prawnie zakazanej, tak jak zrobili to Niemcy z nazizmem, to nie ma mowy o żadnej przyjaźni !



Stiepan Bandera to bohater narodowy - 100 razy lepszy niz jakis smieszny pilecki lub pilsudzki. polacy wielbia jakis malutkich ludzi a powinni stawiac pomniki bohaterowi jakiego nie znal swiat - Stiepanowi Banderze! Tyle w tym temacie

marcino_zly

2022-09-09, 23:36
Halman napisał/a:

trzeba być upośledzonym by przyjąć akurat to za prawdę, pomyśl jeden z drugim zamiast bezmyślnie stawiać piwa



Prawda. Zgadzam się z Tobą, Panie Halman.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-09-09, 23:37
Dla ukrów powinni odpalić Auschwitz czy coś w tym klimacie i niech pracują na siebie albo sp***alają do siebie.Swoja drogą jakie to same kobiety i dzieci?

Halman

2022-09-09, 23:45
Ukrainski_Król napisał/a:

nie szukam takich rzeczy w internecie, za posiadanie lub rozpowrzechnianie takich tresci grozi wiezienie.



to szkoda że opierasz sie na rzeczach od których sie odcinasz, wniosek; gówno warta twoja gadka

Pereze87

2022-09-09, 23:48
Co to za gowno ? Autor to jakiś troll j***ny .. zapewne ustawka .. a najbardziej prawdopodobne ze typ wynajmuje domki gdzies w pażenczewie za kase i jeszcze chciałby zeby ludzie smieci ze sobą zabierali .. z resztą ja tam nienwidzę jakiegos syfu .. nawet smieci do worków popakowali .. j***ć k***y ruskie bolszewickie ! Chwała Ukrainie ! CHWAŁA ! :-> :-P :-P :mrgreen: :lol:

diacon

2022-09-09, 23:48
BarmanInternetu napisał/a:

Dla ukrów powinni odpalić Auschwitz czy coś w tym klimacie i niech pracują na siebie albo sp***alają do siebie.Swoja drogą jakie to same kobiety i dzieci?



Oni są bardziej wartościowi niż ty, zrozum to w końcu! Czego im zazdrościsz, podziel się tym, napisz coś o sobie, nie wstydź się!