18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińska wdzięczność

Flodzia • 2022-09-09, 19:50
Tak się odwdzięczyli :lol:



spoiler

polakwrocek

2022-09-10, 09:44
JackCola napisał/a:

Jak myślicie, pusty gar, zimny kaloryfer I banderowiec z siekierą kołaczący do drzwi wystarczy żeby poliniak obudził się z letargu? Bo wedlug mnie to wciąż za mało.



Jak ruskim dalej będziemy płacić to zamiast bandery będzie onuca reszta tak samo.

AbsolutnyBrakKarku

2022-09-10, 10:19
Znam dwa podobne przypadki(zdemolowane mieszkania, ale dobrze właścicielom)mało tego mam znajomą Ukrainke co od 10 lat jest w Polsce, choć ona sama mówi, że jest Polką z pochodzenia i ona mówiła już w lutym żeby tego ch*jostwa nie brać pod dach bo hołota. W jednej szkole pod Rzeszowem już wprowadzili od 4 klasy język ukraiński jako przedmiot, bo więcej w klasie Ukrow jak Polaków. Zamiast oni naszego się uczyć, to Polskie dziecko ma ten świński język się uczyć, upadłego zbankrutowanego kraju gdzie rządzi oligarchia żydowska. A te zniewieściałe pedały co wrzucają od"onuc" ssijcie ukrom dalej.

kokogrom

2022-09-10, 11:33
ukraińskie trolle już piszą że to fejk xD

Syn_Milionera

2022-09-10, 11:52
No i ma za swoją naiwność. Masza, Sasza i Roman, którzy powinni zostać w kraju i bronić ojczyzny, a jeśli dostali się za granicę to znaczy że nielegalnie lub przez łapówkę, bo Ukraina zabroniła emigrować dorosłym mężczyznom.

Jerzy_Owsik

2022-09-10, 13:42
Halman napisał/a:

trzeba być upośledzonym by przyjąć akurat to za prawdę, pomyśl jeden z drugim zamiast bezmyślnie stawiać piwa



nie zesraj się

diacon napisał/a:

Mój kuzyn przyjął trzy rodziny Ukraińskie, i nie ma z nimi problemu, mało tego, nawet jemu pomagają, dbają o porządek i uczciwie pracują, dzieci chodzą do szkoły, ja rozumiem że komuś może się trafić jakaś patologia, ale to jest raczej promil, ostatnio dwóch mężczyzn pojechało walczyć, zostały się kobiety, dzieci i młode chłopaki które utrzymują rodziny. Naprawdę mają wielkie jaja, nie to co te polskie genderowe p*zdeczki w rurkach, ogłupione lewackim LGBT++++.



a w tej bajce były smoki?

mit2

2022-09-10, 14:11
Znajoma mojej mamy wzięła kilku upadlińców pod dach na początku wojny. Jedna z bab ściągnęła sobie resztę rodzinki i zaczęły się odpie**alać libacje. Do tego jak koleżanka chciała ich wyj***ć, to się postawili i dopiero policja wypie**oliła tę stepową dzicz. Pluję na upadlińców i wszystkich Polaków, którzy im się podlizują.

PolAK

2022-09-10, 14:22
Ja zatrudniam u siebie Ukraińców i widzę różnicę w ich zachowaniu - kiedyś i dzisiaj . Części z nich naprawdę się popie**oliło w głowach .
Faceci zamiast walczyć tam za swój kraj to tutaj grymaszą i uważają że się im powinno płacić za nic nie robienie bo są z Ukrainy . Uważam że takie sytuacje jak ten filmik to żaden fejk .

malyrataj

2022-09-10, 15:29
Ładnie tu odkleiło ludzi, rozumie nie lubieć Ukraińców ale wychwalać Rosję w komentarzach? xd co się stało na sadolu przez parę tygodni jak tu nie zaglądałem

jan0sik1

2022-09-10, 15:51
zotrix napisał/a:

nie zesraj sie



Nie lubisz ukrainców bo ci sie matka z nimi pruje za hrywny?

freeszpak

2022-09-10, 18:25
To my powinniśmy być wdzięczni, że oni umierając w tysiącach istnień walczą z ruską hołotą i dzięki nim mozemy czuc się w miare bezpiecznie.
Ciekawe czy jeden z drugim napie**alający na ukrainców byliby tacy cwani, gdybyśmy wlasnie mieli przy bugu 200tys armię rosyjską (gdyby ukraińcy szybko ulegli i ruscy przeszliby bez strat przez ich terytorium) planującą ataki na lublin, zamosc i w strone rzeszowa?
Pomijając to, ze filmik to pewnie jeden z wielu fejków to jednak ta cała sytuacja pokazuje ile w polsce mamy niemyślących debili, dobrze że chociaz rządzący w tej całej sytuacji odpowiednio zareagowali.

Jerzy_Owsik napisał/a:

nie zesraj się
a w tej bajce były smoki?



A w bajce z nagrania były?

robocop

2022-09-10, 19:03
Skąd wiadomo, że tam byli Ukraińcy? Dlaczego mam wierzyć, jakiemuś anonimowemu typowi?

Poza tym, nawet gdyby to byli Ukraińcy, to jaki jest odsetek takich sytuacji? Myślicie, że Polacy nie są w stanie zostawić takiego syfu w mieszkaniu?

Ukrainski_Król

2022-09-10, 19:26
freeszpak napisał/a:

To my powinniśmy być wdzięczni, że oni umierając w tysiącach istnień walczą z ruską hołotą i dzięki nim mozemy czuc się w miare bezpiecznie.
Ciekawe czy jeden z drugim napie**alający na ukrainców byliby tacy cwani, gdybyśmy wlasnie mieli przy bugu 200tys armię rosyjską (gdyby ukraińcy szybko ulegli i ruscy przeszliby bez strat przez ich terytorium) planującą ataki na lublin, zamosc i w strone rzeszowa?
Pomijając to, ze filmik to pewnie jeden z wielu fejków to jednak ta cała sytuacja pokazuje ile w polsce mamy niemyślących debili, dobrze że chociaz rządzący w tej całej sytuacji odpowiednio zareagowali.
A w bajce z nagrania były?



Widac, ze fantasmagoria u ciebie jest silna jesli chodzi o temat konfliktu na Ukrainie ale to dobrze :) im wiecej takich ludzi jak ty to nam Ukraincom jest lepiej. Niezmiernie ciesze sie, ze nie masz pojecia o co w tym zamieszaniu wogole chodzi i teoretyzujesz na temat armii czerwonej planujacej atak na lublin czy inna wieś :) Kazdy choc troche ogarniety wie, ze putin nie chce odbudowy imperium itd.

Ukraincy walcza bo taki dostali rozkaz a kazdy ogarniety Ukrainiec, ktory nie jest zolnierzem juz dawno siedzi w polsce i baluje za wasze :D Trudny jest los zolnierza - wczesniej armia byla wysylana by strzelac do cywili w Donbasie i innych rejonach. Tam zyje "stonka" ktora nie chciala byc czescia Ukrainy - dlatego musieli zostac ukarani. Wzieli przyklad z Krymu - gdzie zdecydowana wiekszosc to byli rosjanie z dziada pradziada. Krym dal bardzo zly przyklad - tzn. ze mozna oddzielic sie od Ukrainy i stonka z Donbasu chciala zrobic to samo. Ukrainskie wladze sie nie patyczkowaly i wyslaly armie, ktora skutecznie nekala i mordowala zbuntowanych ciwili. To jest tylko jeden z aspekow. Jest tego duzo duzo wiecej ale tacy jak ty nie musza sobie zaprzatac tym glowy - najlepiej jak bedziesz szerzyl nienawisc do ruskow i gloryfikowal naszych Ukrainskich braci :) Zajmi sie tym i nie wnikaj czy robisz dobrze - przysluzysz sie tylko Ukrainskiej sprawie. Tak trzymac bracie.

robocop napisał/a:

Skąd wiadomo, że tam byli Ukraińcy? Dlaczego mam wierzyć, jakiemuś anonimowemu typowi?
Poza tym, nawet gdyby to byli Ukraińcy, to jaki jest odsetek takich sytuacji? Myślicie, że Polacy nie są w stanie zostawić takiego syfu w mieszkaniu?



masz racje - Ukraincy NIGDY by nie zrobili takiego chlewu, Ukraincy to nie polacy. Trzymaj tak dalej, pamietaj - nigdy nie wolno pisac zle o Ukraincach.

malyrataj napisał/a:

Ładnie tu odkleiło ludzi, rozumie nie lubieć Ukraińców ale wychwalać Rosję w komentarzach? xd co się stało na sadolu przez parę tygodni jak tu nie zaglądałem



masz racje - niewazne co sie stanie, jak bardzo polska dostanie po dupie - trzeba nienawidzic rosji! Zawsze!

Chwala Ukrainie!

PolAK napisał/a:

Ja zatrudniam u siebie Ukraińców i widzę różnicę w ich zachowaniu - kiedyś i dzisiaj . Części z nich naprawdę się popie**oliło w głowach .
Faceci zamiast walczyć tam za swój kraj to tutaj grymaszą i uważają że się im powinno płacić za nic nie robienie bo są z Ukrainy . Uważam że takie sytuacje jak ten filmik to żaden fejk .



ruska onuco : czy sie stoi czy sie lezy - Ukraincom sie nalezy!

Wyscie sie juz najedli teraz przyszla pora na nas. Kazdy Ukrainiec, niewazne czy ma 2 porsche czy tylko kurtke na grzbiecie - powinien dostac zasilek tak by mogl lezec, imprezowac i nie martwic sie o jutro. Jak tego nie rozumiesz to zaczekaj na kolejne 15 milionow moich Ukrainskich braci i jak zalozymy partie, ustanowimy nowe prawa to bedziesz inaczej ćwierkał!

mit2 napisał/a:

Znajoma mojej mamy wzięła kilku upadlińców pod dach na początku wojny. Jedna z bab ściągnęła sobie resztę rodzinki i zaczęły się odpie**alać libacje. Do tego jak koleżanka chciała ich wyj***ć, to się postawili i dopiero policja wypie**oliła tę stepową dzicz. Pluję na upadlińców i wszystkich Polaków, którzy im się podlizują.



ochydne klamstwo! Ukraincy stoja o kilka szczebli wyzej na drabinie ewolucji niz polacy! Nawet jesli cos takiego sie moglo miec miejsce to znajoma powinna byc wdzieczna, ze mogla pomoc a nie wzywac policje. To jest wlasnie dwulicowosc polaczkow - niby pomagaja ale tak naprawde chcieliby jeszcze za to jakies pieniadze...

Jak masz jakies pytania to pan Halman ci wytlumaczy dlaczego sie mylisz i dlaczego masz wielbic Ukraincow i pluc na polakow.

Syn_Milionera napisał/a:

No i ma za swoją naiwność. Masza, Sasza i Roman, którzy powinni zostać w kraju i bronić ojczyzny, a jeśli dostali się za granicę to znaczy że nielegalnie lub przez łapówkę, bo Ukraina zabroniła emigrować dorosłym mężczyznom.



glupoty opowiadasz. Setki tysiecy mlodych i silnych Ukraincow w sile wieku to studenci oraz osobi niezdolne do sluzby wojskowej (wada wzroku, plaskostopie itd) Calkiem mozliwe, ze oni juz byli w polsce przed konfliktem i ciezko pracowali (nie to co polacy)
ciesz sie, ze macie w polscy tylu mlodych braci - przynajmniej wam sie wiecej dzieci urodzi.

kokogrom napisał/a:

ukraińskie trolle już piszą że to fejk xD



oczywiscie, ze fejk i nie zadne trolle!
Ukraincy nie sa takimi brudasami jak poliaki i napewno by nie zostawili takiego syfu. Na 100% to musieli byc kacapy a polaczki nie potrafia ani po ukrainsku ani po polsku wiec musieli sie pomylic.

malyrataj

2022-09-10, 19:28
Ukrainski_Król, ciebie albo odj***lo granatem od rzeczywistości albo i tu bez żartów rodzina w rosji, to akurat nic dziwnego bo kilku takich znam i oczywiście co można od takich usłyszec ? No właśnie coś podobnego jak od ciebie. Powodzenia tam w uwielbienu czerwonych, nam nadzieję że jednak to "bogactwo" kultury wschodniej pozostanie za granicami Polski

Edit: oczywiście konto swiezutkie, cóż za przypadek

Ukrainski_Król

2022-09-10, 19:35
_Cichy_ napisał/a:

Nie wiem skad tu k***a tylu obrońców tego ukraińskiego ścierwa Przykro mi się robi jak sobie pomyśle, że w ukrainach widzicie ludzi



inaczej bedziesz spiewal jak jeszcze 15 milionow moich braci zjedzie do polski... Nie dosc, ze beda nas miliony to mamy jeszcze takich ludzi jak Halman - oni bardziej nienawidza rosji niz kochaja polske dlatego maja wyj***ne czy w szkolach nauka bedzie sie odbywac po ukrainsku, maja wyj***ne czy jezykiem urzedowym bedzie ukrainski i maja wyj***ne czy polak bedzie obywatelem 2giej kategorii we wlasnym kraju - oni zrobia wszystko by siac nienawisc do rosji. Dlatego my przejmiemy w polsce urzedy i lepsze posady a polaki zorientuja sie jak juz bedzie za pozno :) wiec narazie ciesz sie wolnoscia bo niebawem sie skonczy sielanka :D

malyrataj napisał/a:

@ukrainski_krôl ciebie albo odj***lo granatem od rzeczywistości albo i tu bez żartów rodzina w rosji, to akurat nic dziwnego bo kilku takich znam i oczywiście co można od takich usłyszec ? No właśnie coś podobnego jak od ciebie. Powodzenia tam w uwielbienu czerwonych, nam nadzieję że jednak to "bogactwo" kultury wschodniej pozostanie za granicami Polski
Edit: oczywiście konto swiezutkie, cóż za przypadek



ty glupi czy sie z putinem na łby pozamienial?

Ja sie tylko ciesze, ze polske bedziemy przejmowac, bo tu dobrobyt a ty mnie obrazasz. Brzydze sie rosja i wielbie Ukraine! Nawet jak sie szczerze napisze jaka jest prawda - nie ma to znaczenia :) nikt nie uwierzy. Czasem zlodziej chwali sie w skradzionymi dobrami, nagrywa filmiki itd. a Ukraincy moga sie pochwalic, ze nie trzeba pracowac bo za wszystko zaplaca polacy. Widzisz problem bo ja nie?

Chwala Ukrainie!

djpyza

2022-09-10, 21:15
diacon napisał/a:

Jak czytam te komentarze, to k***a wy naprawdę jesteście taką j***ną polską patologią, myślicie że tacy z was chojracy, a tak naprawdę słabe biedne ch*jki z was!! Jestem pewien że nawet gdyby Polak potrzebował potrzeby to byście go najpierw oj***li, to właśnie są polacy k***a. Zawistni, zazdrośni, biedni i głupi, przekonani o swojej k***a nieomylności, geniuszu, wszystko wiedzą najlepiej k***a!! Ćwoki z was tyle na temat. PS nie do wszystkich ten wpis, ale do tych którzy tak ubolewają nad tym że ktoś pomaga innemu człowiekowi! Psami was szczuć!!



obszczymurze pomagaj ale z głową. też jestem za pomaganiem ale cię starzy nie nauczyli rozsądku ?