18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec + wiatrówka + kot + telefon = ten filmik

slavcis • 2023-04-02, 10:50
Nie wiem czy ktoś już tutaj to wrzucił


encoder178

2023-04-03, 10:16
ktos ma jeszcze watpliwosci, ze to nie potomek tych k*** wolynskich? Ta sama krew, te same zwyczaje. Temu akurat życzę, aby go ruscy rozj***li. Niech się te śmiecie wybijają dalej

Pawehan

2023-04-03, 10:40
Sk***ysyn skręciłbym mu kark.

POLTERGAIST

2023-04-03, 11:37
darek1234 napisał/a:

Zmień nick na "ruSSka p*zda", Budda kojarzy się z czymś mądrym, a nie z ruSSKim szmaciarstwem. Polak i Ukrainiec w jednym szeregu teraz stoją, a wy - ruSSka swołocz - niedługo będziecie Chińczykom buty pastować i zapie**alać na ich polach



w jakim jednym szeregu , cos ci sie popie**oliło w tym durnym banderowskim łbie , ukry sa od tego ,zeby napie**alac się za nas z kacapem, tak jak robili to kiedyś chroniac naszych wschodnich rubiezy przed tatarem, turkiem i moskalem , tyle w tym temacie , nikt was nie kocha i bracmi naszymi nie jesteście , ch*ja się od kacapów róznicie , ta sama krew i te same zezwierzęcenie.

robsonx79 napisał/a:

Ale zlot kacapskich trollkont w komentarzach, zarejestrowanych w ciągu kilka miesięcy, aż się na wymioty zbiera. A nawet jeśli to ukraiński gówniak - to o czym to świadczy? O niczym, bo dzieciaki mają kiełbie we łbie na każdej szerokości geograficznej. Ale ruskim k***om z farm trolli to wystarczy żeby w Polsce dolewać oliwy do ognia.



opie**ol mu banderowska kiełbasa i skończ pie**olić

majeńka napisał/a:

Od samego początku duży najazd kamery na pudełko z Ukraińską flagą. Czy wy zjeby z Petersburga nie możecie choć trochę się postarać i robić ustawki choć minimalnie wiarygodne?
Ah nie, zapomniałam że kacap <<<<<<< najgorszy asfalt, do lepszych ustawek wymagane jest choć trochę inteligencji.



Jakie pudełką z flagą ślepy debilu? to jest śrut do wiatrówki , a kolory to żółty , czarny , niebieski, ehh niedojebańcy banderowscy, w pszczoły z chersonia , paszteciki, drony strącane doniczkami na słowo uwierzą, na filmie pokażesz im banderowca będa pie**olili ,ze to ruski , i że tam nie ma kota i wgl wszystko propaganda , maska na ryj zapie**alaj po piąta dawkę , na fejsie "stay home " i banderowska flaga w profilowym , banda debili.

Ziomee22

2023-04-03, 20:49
Faktycznie muszą mieć coś sp***olone w genach takie śmiecie, kurde powoli trzeba będzie gdzieś szukać azylu ze wschodu ukry z ruskami z zachodu lewackie sp***oliny , murzyny i ciapate.

darek1234

2023-04-03, 21:16
POLTERGAIST napisał/a:

w jakim jednym szeregu , cos ci sie popie**oliło w tym durnym banderowskim łbie , ukry sa od tego ,zeby napie**alac się za nas z kacapem, tak jak robili to kiedyś chroniac naszych wschodnich rubiezy przed tatarem, turkiem i moskalem , tyle w tym temacie , nikt was nie kocha i bracmi naszymi nie jesteście , ch*ja się od kacapów róznicie , ta sama krew i te same zezwierzęcenie.
opie**ol mu banderowska kiełbasa i skończ pie**olić
Jakie pudełką z flagą ślepy debilu? to jest śrut do wiatrówki , a kolory to żółty , czarny , niebieski, ehh niedojebańcy banderowscy, w pszczoły z chersonia , paszteciki, drony strącane doniczkami na słowo uwierzą, na filmie pokażesz im banderowca będa pie**olili ,ze to ruski , i że tam nie ma kota i wgl wszystko propaganda , maska na ryj zapie**alaj po piąta dawkę , na fejsie "stay home " i banderowska flaga w profilowym , banda debili.



Jestem pie**olcu Polakiem z krwi i kości, a ty się gówno znasz na Banderze jak i tym, że połowa rodowitych Ukraińców ma polską krew

Qrulsromu napisał/a:

DO ADMINISTRACJI!!! Proszę o usunięcie tego materiału w trybie NATYCHMIASTOWYM!!!
Jak ci tak przyjemnie to wsadź sobie w dupę tę wiatrówkę i uzupełnij braki żelaza w organizmie kretynie.



Napisz, że Miedwiediejew i Szojgu to pijaki, zaraz ci posta zdejmą, bo tu ruSSka swołocz działa ostro

Siriuz

2023-04-03, 22:31
darek1234 napisał/a:

Jestem pie**olcu Polakiem z krwi i kości



To powiedz coś po polsku :D
Hahaha, ale się obśmiałem
Chociaż wszystko możliwe, mamy nawet w parlamencie EU k***y urodzone w Polsce a które sprzedają Polskę

dżonyłojlker

2023-04-04, 00:14
darek1234 napisał/a:

połowa rodowitych Ukraińców ma polską krew



Tyle, że na rękach, widlarzu.

POLTERGAIST

2023-04-04, 09:05
[quote="darek1234"]Jestem pie**olcu Polakiem z krwi i kości, a ty się gówno znasz na Banderze taki z ciebie banderowcu Polak, jak ze mnie Taj , a o twym idolu banderze wiem tyle ile potrzeba, ze to dz**ka r*chająca się z naziolami która ma Polską krew na rękach.


darek1234

2023-04-04, 12:24
Siriuz napisał/a:

To powiedz coś po polsku
Hahaha, ale się obśmiałem
Chociaż wszystko możliwe, mamy nawet w parlamencie EU k***y urodzone w Polsce a które sprzedają Polskę



motylekwbrzuchu napisał/a:

Tyle, że na rękach, widlarzu.



Najciekawsze to komentarze ruSSkich śmieci na polskim forum

[quote="POLTERGAIST"]
darek1234 napisał/a:

Jestem pie**olcu Polakiem z krwi i kości, a ty się gówno znasz na Banderze taki z ciebie banderowcu Polak, jak ze mnie Taj , a o twym idolu banderze wiem tyle ile potrzeba, ze to dz**ka r*chająca się z naziolami która ma Polską krew na rękach.



Zacznij czytać książki, bo wychowasz swoje dzieci na tłuków, czyli tak jak sam zostałeś wychowany

minions

2023-04-05, 14:53
Tak czy owak , łebkowi ch*j w dupę a kacapom napalm na łeb.

Rakpiersi

2023-04-05, 19:38
gowniaka i jego cala rodzinke spotka podobny los, tyle ze z wiekszego kalibru. nie pozdrawiam upadlincow

heartagram

2023-04-06, 22:38
ukrainiec pisze sie z malej tak k***a kazda do zabicia z tego zapijaczonego podnarodu