18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec + wiatrówka + kot + telefon = ten filmik

slavcis • 2023-04-02, 10:50
Nie wiem czy ktoś już tutaj to wrzucił


Pawehan

2023-04-02, 12:52
j***ć Ukrainców niech wypie**alają z naszego kraju

Pa...........el

2023-04-02, 12:53
Więc mówicie, że Polaczki nienawidzą banderowców ale kacapów nienawidzą jeszcze bardziej? I te dwa narody mordują się nawzajem na wojnie? ...

Antoni79

2023-04-02, 12:55
Faktycznie, kot maltretowany inaczej wrzeszczy. Głośniej i wysokim dźwiękiem. Tu kot tylko warczy jak podczas marca, albo gdy się go unieruchomi i się wk***ia. Wk***ionego kota ciężko utrzymać. Rzuca się i drapie, atakuje oczy, głowę.

Jak z czarnego kota zrobić rudego? Wodą utlenioną go natrzeć i się przebarwi. Jeszcze fajny numer, jak mu skarpetę, albo rękawiczkę na łeb naciągnąć. Będzie fajnie do tyłu szedł.

Cyborg123

2023-04-02, 13:03
Wszędzie są sadyści. Czy ktoś jeszcze pamięta ukraińskich bohaterów serii 2 guys 1 hammer?

Kubaeinstein

2023-04-02, 13:10
Ukr, jak to ukr - potrafi tyko krzywdzić bezbronnych. Wołyń ciągle we krwi, ale gdy ktoś wypomni, to nagle ruska onuca.

Zaskakuje mnie też to, jak Ukraina z zahivionego, skorumpowanego i wręcz upadłego kraju stała się w mediach ostoją wszelkich cnót i wzoru kraju i społeczeństwa.

zbynekmaslanka

2023-04-02, 13:11
legionetrangere94 napisał/a:

j***ne gówno banderowsie obyś mały bękarcie zdechł na froncie razem z tatusiem co już pewnie gnije w okopie



Jestem ciekawy czy pochodzisz z rosji

marcos199

2023-04-02, 13:14
Do końca czekałem aż gnojkowi oczy wydrapie albo pies go zagryzie

Kurakk

2023-04-02, 13:16
I pomyśleć ile tego syfu teraz do nas zjechało. jeżeli już tu są to za najdrobniejsze przewinienie typu kradzież snickersa - na front albo od razu do stepana

skurwielec12

2023-04-02, 13:18
Łeb bym rozj***ł tej k***ie banderowskiej

Xyz1939

2023-04-02, 13:27
Co za ch*je jeszcze piwo za taki filmik daja :evil:

dżonyłojlker

2023-04-02, 13:37
Xyz1939 napisał/a:

Co za ch*je jeszcze piwo za taki filmik daja



Ja dałem piwo, by patrzeć jak obciągacze banderowskiego pęta będą udowadniać, że mały kacap to tak naprawdę moskal a nie rusek z UPAdliny :szydera:

LouisdeFunes

2023-04-02, 13:39
Jebacpis69 napisał/a:

Jakieś potwierdzenie że to Ukrainiec, czy po prostu wszystko łykacie jak pelikany? XD



Czyżby słuch i Wzrok ci szwankował?

Hairstreak

2023-04-02, 13:45
Koty to najbardziej obsk***iałe zwierzęta (poza murzynami), więcej takich filmików! :-)

czorny711

2023-04-02, 13:53
Oby zdechł jak inni banderowcy z całej byłej upadliny :-/

Buddaa09

2023-04-02, 13:54
Nawet jakby trafil tutaj filmik jak banderowcy torturują ludzi to i tak znalazłyby się k***y co by ich bronili. Jeśli nie będzie wojny (w co wątpie) to zobaczycie co się będzie działo w polin. Miliony banderowców już przyjechało i nie wrócą do siebie. Za 10 lat zrobi się ich 2 razy tyle co jest teraz. Tak samo jak arabusów we Francji czy Anglii. Za 20-30 lat banderowców będzie wiecej niż cebulaków i wtedy zaczną sie pogromy. Nie zapominajcie, że te wszystkie ukry to potomkowie ludzi, którzy zabijali bez litości ciężarne kobiety i dzieci. Niektórzy z dziadziusiów banderusiów zapewne żyją do dzisiaj. Narobili dzieci i przekazywali swój światopogląd dalej. Będziecie wszyscy k***a żałować tego, że wspieraliście nazistów w nieswojej wojnie. Mądry polak po szkodzie. Nawet mi was k***a nie szkoda j***na polska cebulo. Szkoda mi jedynie tego, że musze k***a patrzeć na te wasze sp***olenie umysłowe. Będziecie nabijani na sztachety, a wasze dzieci będą ubijane jak świnie za pomocą siekier. 90% ludzi to j***na trzoda chlewna i ostatnie lata to pokazały dobitnie. Najpierw wam w TV wmówili, że macie sie smarować gównem i szczepić, a teraz wam wmawiają żebyście hajs dawali i pały czyścili ukrom. Jesteście k***a załośni.

Jedyną nadzieją na lepsze jutro jest wygrana Rosji i koniec hegemoni JewSA na świecie.