18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec + wiatrówka + kot + telefon = ten filmik

slavcis • 2023-04-02, 10:50
Nie wiem czy ktoś już tutaj to wrzucił


tolek01

2023-04-02, 11:58
mam nadzieje ze go odstrzelą w ten sam sposób , banderowskie scierwo

Heliar

2023-04-02, 11:58
Czego się dziwicie, tak wygląda psycha dzieciaka, który ma do czynienia z wojną i przemocą, mało to filmów z Afryki, Ameryki Pd, albo bliskiego wschodu? W Polsce to co, ostatnio dzieciak widłami psa tresował. Naogląda się gówniarz przemocy w internecie i rośnie mały psychol

dżonyłojlker

2023-04-02, 12:00
Więcej banderowskiego gówna, Polska wytrzyma.


BambiPMT

2023-04-02, 12:01
robsonx79 napisał/a:

Ale zlot kacapskich trollkont w komentarzach, zarejestrowanych w ciągu kilka miesięcy, aż się na wymioty zbiera. A nawet jeśli to ukraiński gówniak - to o czym to świadczy? O niczym, bo dzieciaki mają kiełbie we łbie na każdej szerokości geograficznej. Ale ruskim k***om z farm trolli to wystarczy żeby w Polsce dolewać oliwy do ognia.



Jebniety jesteś, jak ta mała kacapska k***a. Fajnie się bawiłeś w dziecinstwie. Pewnie odreagowywales sprutą przez starego dupę.
Każda k***a z za wschodniej granicy to dalej j***na k***a wychowana w kulturze bizantyjskiej. Jesteśmy ostatnią ostoją kultury i normalności, czy to na wschód , czy ma zachód.

krozy

2023-04-02, 12:07
Jebacpis69 napisał/a:

Jakieś potwierdzenie że to Ukrainiec, czy po prostu wszystko łykacie jak pelikany? XD



taa bo to że mówi po ukraińsku nic nie świadczy... każdy dzieciak kacapski świetnie mówi po ukraińsku... k***a ale ci rusofobia jak gangrena z robakami wyżarła mózg.. wszystko co ci nie pasuje to fejki i ruska propaganda ale ukrowska propaganda jest ok...!

jawox

2023-04-02, 12:12
DO ADMINISTRACJI!!! Proszę o usunięcie tego materiału w trybie NATYCHMIASTOWYM!!!

adderwlkp napisał/a:

Było ale miło się ogląda drugi raz



Jak ci tak przyjemnie to wsadź sobie w dupę tę wiatrówkę i uzupełnij braki żelaza w organizmie kretynie.

slavcis

2023-04-02, 12:17
Jebacpis69 napisał/a:

Jakieś potwierdzenie że to Ukrainiec, czy po prostu wszystko łykacie jak pelikany? XD



Na WTV było podpisane że to Ukrainiec

Rick83

2023-04-02, 12:31
jawox napisał/a:

DO ADMINISTRACJI!!! Proszę o usunięcie tego materiału w trybie NATYCHMIASTOWYM!!!
Jak ci tak przyjemnie to wsadź sobie w dupę tę wiatrówkę i uzupełnij braki żelaza w organizmie kretynie.



Nie zesrajta się, już myślałem że na końcu strzeli mu w łeb. Jestem zawiedziony. Niestety to nie jest portal dla pisdusiów z yorkami i kotkami w łóżku. Powiem Ci jak twoja stara do starego gdy cie ,,tworzyli,, WYJDŹ

:mrgreen:

Saw

2023-04-02, 12:34
JustMuller1337 napisał/a:


Nie wiem czy ktoś już tutaj to wrzucił



Tak ruskie kur*wy wrzucacie to już 20x . Razem z zalewem kacapskiego spamu. Bez jakiegokolwiek dowodu, że to faktycznie ukr. Podobnie jak sfingowane filmy z paleniem koranu i wieszaniem, krzyżowaniem i strzelaniem do ludzi z Donbasu.

legionetrangere94

2023-04-02, 12:36
j***ne gówno banderowsie :D obyś mały bękarcie zdechł na froncie razem z tatusiem co już pewnie gnije w okopie

marcin1988r8

2023-04-02, 12:38
Z tego gówna już nic nie wyrośnie... Za to na jego truchle które zapewne użyźnia ukr glebę na pewno coś urosnie

Anal_Intruder_69

2023-04-02, 12:45
k***a ludzie, nawet nie widać, do czego on strzela. Ja pie**olę. Po pierwszym strzale kot by sp***olił, nawet gdyby dostał w oko, to by przebiegł jak kura bez łba chociaż trochę. I tutaj taka podpowiedź dla sadolowych inteligentów:
TAK, dźwięk jest podłożony. Nabrał was ośmiolatek. Stare k***a dziady siedzą tu i dyskutują o polityce, ja pie**olę :lol: Dzieciaczek okazał się inteligentniejszy od was wszystkich. I jak tu traktować poważnie te komentarze o "ruSSkich" i "upadlinie"? Widać, jaki odpad najchętniej się na ten temat wypowiada. Bo przecież propaganda ani w jedną ani w drugą nie istnieje :lol:

Gdyby dzieciak serio chciał odj***ć kota i to uwiecznić, to by ustawił na niego kamerkę, a nie k***a strzelanie do piaskownicy.

Sawran

2023-04-02, 12:47
"Nie wiem czy ktoś już tutaj to wrzucił" wrzucił czy wyrzucił ? Chodzi o tego ukra ? czy ktoś już go do pieca wrzucił ? Mam nadzieję że tak. Na marginesie typowy ukrainiec bez serca i duszy.

Dejdwazlote

2023-04-02, 12:48
Nie wiem czy ktoś już tutaj to wrzucił

Wrzucił? Już dwa lata to tu k***a wrzucacie.

gabriel0

2023-04-02, 12:50
A już myślałem że w tym tygodniu nie zobaczę na sadolu żadnych kotków.