18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec + wiatrówka + kot + telefon = ten filmik

slavcis • 2023-04-02, 10:50
Nie wiem czy ktoś już tutaj to wrzucił


Kasuczi

2023-04-02, 16:16
Wiecie jak jest, dziś do kota, jutro do Lacha. Hańba i smierć uroinie

boguslaw1234

2023-04-02, 16:37
Myślenie 90% sadoli:
- jakby to był rusek - to od razu do gazu, na front itp. itd.
- jako, że jest to młody bandera - przecież to dziecko jeszcze albo rusek tylko opisane jako ukrowiec

Waszych zj***nych łbów już się nie da wyleczyć.

pol616

2023-04-02, 17:12
Buddaa09 napisał/a:


Jedyną nadzieją na lepsze jutro jest wygrana Rosji i koniec hegemoni JewSA na świecie.



Buddaa09 napisał/a:


Jedyną nadzieją na lepsze jutro jest wygrana Rosji i koniec hegemoni JewSA na świecie.








dżonyłojlker

2023-04-02, 17:28
michal607 napisał/a:

zj***nemu narodowi z widłami od gnoju w herbie.



O nie kolego, to nie są widły od gnoju, to są widły do przebijania Lachów.

fi...........in

2023-04-02, 18:01
robsonx79 napisał/a:

Ale zlot kacapskich trollkont w komentarzach, zarejestrowanych w ciągu kilka miesięcy, aż się na wymioty zbiera. A nawet jeśli to ukraiński gówniak - to o czym to świadczy? O niczym, bo dzieciaki mają kiełbie we łbie na każdej szerokości geograficznej. Ale ruskim k***om z farm trolli to wystarczy żeby w Polsce dolewać oliwy do ognia.


W żaden sposób nie zmienia to faktu, że ukry to takie same k***y jak ruscy. Oraz że zjechało się tego robactwa do Polski miliony i robią bydło, często na nasz koszt.

Antoni79

2023-04-02, 18:23
Buddaa09 napisał/a:

Nawet jakby trafil tutaj filmik jak banderowcy torturują ludzi to i tak znalazłyby się k***y co by ich bronili. Jeśli nie będzie wojny (w co wątpie) to zobaczycie co się będzie działo w polin. Miliony banderowców już przyjechało i nie wrócą do siebie. Za 10 lat zrobi się ich 2 razy tyle co jest teraz. Tak samo jak arabusów we Francji czy Anglii. Za 20-30 lat banderowców będzie wiecej niż cebulaków i wtedy zaczną sie pogromy. Nie zapominajcie, że te wszystkie ukry to potomkowie ludzi, którzy zabijali bez litości ciężarne kobiety i dzieci. Niektórzy z dziadziusiów banderusiów zapewne żyją do dzisiaj. Narobili dzieci i przekazywali swój światopogląd dalej. Będziecie wszyscy k***a żałować tego, że wspieraliście nazistów w nieswojej wojnie. Mądry polak po szkodzie. Nawet mi was k***a nie szkoda j***na polska cebulo. Szkoda mi jedynie tego, że musze k***a patrzeć na te wasze sp***olenie umysłowe. Będziecie nabijani na sztachety, a wasze dzieci będą ubijane jak świnie za pomocą siekier. 90% ludzi to j***na trzoda chlewna i ostatnie lata to pokazały dobitnie. Najpierw wam w TV wmówili, że macie sie smarować gównem i szczepić, a teraz wam wmawiają żebyście hajs dawali i pały czyścili ukrom. Jesteście k***a załośni.
Jedyną nadzieją na lepsze jutro jest wygrana Rosji i koniec hegemoni JewSA na świecie.



Jedyny możliwy wariant, to wygrana Rosji. Rosja nie może przegrać i Chiny to wiedzą. USA też. Świat bez Rosji nie istnieje. Wojna dewastuje Ukrainę. Rosja do dzisiejszego dnia nie wystawiła żołnierzy. Walczyli najemnicy, więźniowie i skośnooka hołota, której Putin chciał trochę się pozbyć.Ukraina nie podniesie się i marnie widzę jej odbudowę przez zachód. O NATO mogą zapomnieć, UE rozpadnie się zanim Ukraina spełni kryteria. Jak w każdej wojnie trzeba na koniec policzyć ile kto zarobił, ile zajął ziemi za javeliny i himarsy, kto uzupełnił rynek pracy, luki demograficzne, kto złapie najbogatsze ziemie na świecie na terenach oczyszczonych z cywilów. Wszyscy daliśmy się oszukać, jedynie papież na początek rozumnie powiedział, żeby nie dawać im broni to ich to ocali. Rosja cały czas prowadzi gdzieś wojnę i osiąga cele cierpliwie. Ukraina nie dostanie tyle broni, żeby wygrać, tylko żeby się wykrwawić. Rosja straty w fabrykach szybciej odrabia niż traci na froncie.

OpenStreetMaps

2023-04-02, 19:38
Zbydlncenie poznaje się po tym jak w danej społeczności są traktowane zwierzęta. Widziałem dzikie psy na ulicach w wielu krajach 3 świata, jeśli coś miałem to zawsze dałem im do jedzenia. Ogólnie są one obojętne na ludzi. I zupełnie nie szkodliwe. Tak wiem są wyjątki oglądam Sadola . Jedynie na Ukrainie w Tarnopolu gdy byłem w 2018 roku dzikie psy zachowywały się inaczej. Zwołane panicznie się bały i uciekały od człowieka. One już wiedziały że co z rąk ukraińskich sadystów je czeka.

VonKuste

2023-04-02, 19:39
j***ny banderowski śmieć...

KrwawyEric

2023-04-02, 19:44
Za młody jest jeszcze żeby rozumieć, na pewno będzie tego żałował za kilka lat jak dorośnie...niestety tak to jest jak nikt dzieci nie wychowuje. Najgorsze jest to (czego nie widać na filmiku) że ten kot nawet nie ucieka, więc ten mały ch*j pewnie go przywiązał albo jakoś zablokował.

darek1234

2023-04-02, 19:49
Choćby nie wiem jak próbowalibyście się zbliżyć, ruSSkie p*zdy, do cywilizowanego świata, to i tak wam się nie uda. Wasza inteligencja zdechła w łagrach i podczas głodu i tortur. Budda, Antek i reszta ruSSkiego ścierwa będzie niedługo wspomnieniem. i tego wam życzę

HiroTailo

2023-04-02, 19:54
Ale pie**olicie, nawet nie ma potwierdzenia czy to ukr, a u nas były momenty, że co tydzień jeden łeb do drugiego strzelał co tydzień.

PhantomMask

2023-04-02, 20:00
Gdzie jest halman naczelny banderowiec sadola ? :lol:

syaoran937

2023-04-02, 20:39

niechg tych sk.synów wypie**oli covid i całe zło swiata. Putin dobrze robi ze to robactwo tępi

JebacJP2

2023-04-02, 20:50
Zimnokrwisty mały sk***iel. Idealnie sprawdzi się do strzelania w łeb ruSSkim najeźdźcom. Nawet nic nie poczuje.

Raider

2023-04-02, 20:54
Dobrze że dwóch naszych największych wrogów toczy ze sobą wojnę