18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uderzył kobietę, bo ta zwróciła mu uwagę.

Autor • 2021-04-19, 20:40
Divide et impera.
Umiejętność wzniecania konfliktów społecznych przez "elity" opanowana do perfekcji.
Kobiecie przeszkadzał brak maseczki u klienta stojącego obok, a jemu najwyraźniej nie spodobała się jej nadgorliwość.
Hołota już jest tak podzielona, że na każdej możliwej płaszczyźnie próbuje udowodnić swoje racje, włączając w to rękoczyny. Nie ma już k***a nadziei dla tego społeczeństwa.


Więcej info: Cios za cios!

extadm

2021-04-23, 17:40
O dziwo kobiety, vide Meyrin, są bardziej myślące niż paru bojowników o sprawiedliwość społeczną którzy tutaj już zdążyli się wypowiedzieć.

WONTKOT

2021-04-24, 09:13
extadm, bo te nowoczesne zmywarki czasami mają takie 'ukryte menu', gdzie znajdują dodatkowe programy i funkcje XD

Darkwaterfall

2021-04-24, 21:32
Szangti napisał/a:

Sama zaczeła społeczna k***a.



Jesteś ślepy czy niedoj***ny?

uFo125 napisał/a:

Widzę komentarze oświeconych. Jeśli babka miała ta maskę to co ja k***a obchodzi jej brak u klienta maska do ch*ja ma chronić ją a nie innych w koło czy coś się zmieniło w technologi masek?? Bo jeśli jest inaczej to lakiernik mając maskę chroni materiał który maluje czy swoje płuca?? Zaraz pewnie czapeczkę foliowa mi ktoś założy na głowę bo te społeczeństwo już jest zj***ne jak ten typ z tą zamaskowaną babką.



No i widać, że ch*ja się znasz na maskach, bo działają wręcz odwrotnie. I maska lakiernika nie ma tu nic do rzeczy bo nie masz do czynienia z dwojgiem ludzi tylko z jednym. Nosząc maseczkę chronisz innych przed sobą, a nie siebie przed innymi, więc jeżeli ktoś ma odrobinę empatii i poszanowania dla drugiego człowieka nosi maseczkę dla innych nie dla siebie. Ale co może wiedzieć o takich sprawach ktoś taki jak ty?