18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uderzył kobietę, bo ta zwróciła mu uwagę.

Autor • 2021-04-19, 20:40
Divide et impera.
Umiejętność wzniecania konfliktów społecznych przez "elity" opanowana do perfekcji.
Kobiecie przeszkadzał brak maseczki u klienta stojącego obok, a jemu najwyraźniej nie spodobała się jej nadgorliwość.
Hołota już jest tak podzielona, że na każdej możliwej płaszczyźnie próbuje udowodnić swoje racje, włączając w to rękoczyny. Nie ma już k***a nadziei dla tego społeczeństwa.


Więcej info: Cios za cios!

kula77

2021-04-20, 05:45
SzanownyPanKierownik napisał/a:

Osobiście wcale mnie to nie dziwi.. każdemu już odwala, sam bym moja sąsiadkę (mnw jak ten k***iszon z nagrania) trafił rozgrzanym żelazkiem w pysk ale problem pojawia się w tym że to ona mieszka wyżej.. więc nie będę ryzykował że rzucę żelazkiem w górę i sam się trafie.. ale zawsze można kolejny raz wylać olej na schody dzieki wam sadole moje życie stało się lepsze nic nie jest w stanie mnie już zadziwić.. a będąc przy temacie covida sam specjalnie złapałem aby starego k***iszona zarazić jestem mega zadowolony ile oszczędności nic nie ma smaku więc po co przepłacać wystarczy woda i byle co wpie**olic bo także zero smaku teściowa was pokocha jak powiecie że obiadek smakował bo smaku nie macie same plusy zarazajcie się



Jestes kretynem.

ZaSwojePiję

2021-04-20, 06:39
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Generalnie, postawcie tam sobie wasza mamusię w tej sytuacji, Ci ktorzy sie zgadzają na coś takiego.
Pisowskie przyzwolenie na banderowców polskich, macie niezłomnych bohaterów pamiętających o ch*jwie jakich tam polskich bohaterach obijajacych kobietom mordy. Rycerze Chytrusa j***ni. Widac, ze tam zaden k***a Czarny Zawisza tam sie nie pojawil obok.
A u plebana na kolankach i bronia czarnej zarazy...
Plebs wszedzie, biedny , prymitywny, od pluga oderwany raptem paredziesiat lat temu.



Moja mama nie jest pie**olnieta, zeby w masce latac w strachu i sie do opcych ludzi przypie**alac i do nich z lapami startowac.
A starej k***ie z filmiku bardzo dobrze, nauczy sie szacunku.

uFo125

2021-04-20, 06:47
Widzę komentarze oświeconych. Jeśli babka miała ta maskę to co ja k***a obchodzi jej brak u klienta maska do ch*ja ma chronić ją a nie innych w koło czy coś się zmieniło w technologi masek?? Bo jeśli jest inaczej to lakiernik mając maskę chroni materiał który maluje czy swoje płuca?? Zaraz pewnie czapeczkę foliowa mi ktoś założy na głowę bo te społeczeństwo już jest zj***ne jak ten typ z tą zamaskowaną babką.

Sierioża

2021-04-20, 06:48
Dostała w p*zdę - znaczy bie miała argumentów przemawiających za tym, by bez konsekwencji mogła siać ferment wśród ludzi.

Cz...........as

2021-04-20, 07:01
Widzę że znowu zlot sadolowych samców alfa :roll: j***ne p*zdy życiowe co starą babę by bili za zwrócenie uwagi. A dziad j***ny jak by trafił na młodego gniewnego albo po prostu na faceta to by siedział ze skuloną p*zdą i założył tą maskę. Zresztą jak każdy z was.

Babsztyl mógł zwrócić uwagę tylko ale pewnie narobił rabanu na cały sklep ale ten dzban do odstrzału i tyle. Zajebisty przykład daje dzieciom.

SzanownyPanKierownik

2021-04-20, 08:01
kula77 napisał/a:

Jestes kretynem.



Dziękuję za miły komplement:D im dłużej tu jestem tym bardziej mi się udziela od takich jak ty:D

LubelskiCebularz

2021-04-20, 08:28
Dziwne, że nikt tej męskiej dziwce nie wyj***ł od razu w rewanżu.

Mirek19850509

2021-04-20, 08:42
Każde roszczenie bez odpowiedniego ,pokrycia w siłę tak się kończy ,bravo dla faceta że potraktował w końcu kobietę na równi ze sobą , przecież tak walczą i równouprawnienie,i tak właśnie wygląda jak dwóch facetów coś do siebie ma po ryju ,i słabszy odchodź z podkulonymi ogonem ,skąd tyle hejty ,dla pana co traktuje kobiety jak same chcą ???nie rozumiem :lol: :mrgreen: :lol:

Każde roszczenie bez odpowiedniego ,pokrycia w siłę tak się kończy ,bravo dla faceta że potraktował w końcu kobietę na równi ze sobą , przecież tak walczą i równouprawnienie,i tak właśnie wygląda jak dwóch facetów coś do siebie ma po ryju ,i słabszy odchodź z podkulonymi ogonem ,skąd tyle hejty ,dla pana co traktuje kobiety jak same chcą ???nie rozumiem :lol: :mrgreen: :lol: A jak mija matka pyskuje to niech się broni ,kobiety to dno materialne i wasze matki też !!a wy stulejarze broniący kobiet to już lv lewaka hard ,

karaseka

2021-04-20, 08:47
Nie wiem czy ogladaliscie narrację na TVN, pan agresor dotkliwie pobil kobietę, grozi mu 2 lata za naruszenie nietykalności cielesnej. O kobiecie ani słowa... A ona była pierwsza...
Od tego czy ktoś nosi maskę czy nie jest policja.

Ta nasza Polska to niestety azyl dla uciśnionych. Kobieta może uderzyć faceta- nic jej nie grozi. Wyobraźcie sobie jaka byłaby narracja gdyby te osoby stały zamienione miejscami

wojtek95do

2021-04-20, 08:51
Szangti napisał/a:

Sama zaczeła społeczna k***a.



O swojej matce też byś tak powiedział?

picolo

2021-04-20, 09:04
I bardzo k***a dobrze, miał stać jak p*zda i się dawać okładać innej piździe? Równouprawnienie k***o.

Aronzo2

2021-04-20, 09:10
To było w Lesznie, jak Leszno to cygan na pewno

Cz...........as

2021-04-20, 09:25
karaseka napisał/a:

A ona była pierwsza...



picolo napisał/a:

miał stać jak p*zda i się dawać okładać innej piździe?



Ślepota od walenia konia? Przecież na samym początku zaj***ł jej w głowę i to jeszcze od tyłu.



Mirek19850509 napisał/a:

a wy stulejarze broniący kobiet to już lv lewaka hard



Bo widzisz, tym się różni mężczyzna od dzieciaka. Mężczyzna stanie po stronie słabszych. Czy to podrostki męczą słabszego na podwórku, czy to jakiś gnojek się znęca nad zwierzęciem, czy to facet bije kobietę...

SlimShady

2021-04-20, 09:26
To że mu zwróciła uwagę nie oznacza, że może jej dać plaska. Nie te czasy gdzie chlop lał baby bo silniejszy. Oddała mu tego "symbolicznego" lepa, a on jej zaj***ł. Zasłużył sobie na wpie**ol od jej faceta czy synów. Solidnie.

petru23

2021-04-20, 11:46
Szangti napisał/a:

Sama zaczeła społeczna k***a.



Też nie życzę sobie aby w kolejce ktoś mi sapał na kark.