18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uderzył kobietę, bo ta zwróciła mu uwagę.

Autor • 2021-04-19, 20:40
Divide et impera.
Umiejętność wzniecania konfliktów społecznych przez "elity" opanowana do perfekcji.
Kobiecie przeszkadzał brak maseczki u klienta stojącego obok, a jemu najwyraźniej nie spodobała się jej nadgorliwość.
Hołota już jest tak podzielona, że na każdej możliwej płaszczyźnie próbuje udowodnić swoje racje, włączając w to rękoczyny. Nie ma już k***a nadziei dla tego społeczeństwa.


Więcej info: Cios za cios!

Ogórek

2021-04-19, 20:44
Bardzo ładnie wyprowadzony prawy na twarz :-)

Kriski

2021-04-19, 20:46
pie**olą o tym od lewa na prawo od rana w każdej stacji, że nudne się robi. Daj materiał ze strzelaniny w Rudzie Śląskiej.

Hollow_Man

2021-04-19, 20:48
jak jej przeszkadzał brak maseczki to mogła zmienić sklep a nie swoje żale wylewać. w ogóle ci co chodzą w maseczkach i tak się boją o swoje zdrowie to powinni w domach siedzieć a nie normalnych ludzi zaczepiać, kto to widział.

Szangti

2021-04-19, 20:48
Sama zaczeła społeczna k***a.

dOpieca

2021-04-19, 20:57
Inaczej byście gadali żeby waszą matke tak strzelił , rozszarpałby jak żabe.

Autor

2021-04-19, 20:59
Kriski napisał/a:

pie**olą o tym od lewa na prawo od rana w każdej stacji, że nudne się robi. Daj materiał ze strzelaniny w Rudzie Śląskiej.


Co prawda materiału ze strzelaniny w Rudzie Śląskiej nie mam, ale mogę Ci przesłać zdjęcie węgla kamiennego. Czy będziesz ukontentowany?
Aż mi się dowcip przypomniał.


gumbi3

2021-04-19, 21:04
Dobrze tak szmacie, do garów a nie rękę na pana dźwigać.

Jacek86s

2021-04-19, 21:20
Łysa k***a, dzieci pewnie zachwycone ze tym razem jakas pani, a nie mama.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-19, 21:23
j***na patologia k***a. A psiarnia wozi się po mieście i czepia ludzi.

pazuzu

2021-04-19, 21:36
Mówicie co chcecie ale koleś jest pie**olnięty, wyjebac w ryj starszej babie bo ta zwróciła mu uwagę? k***a niedługo nic nie będzie można nikomu powiedzieć bo dostaniesz kosą pod żebra. Sam po dworze chodzę bez maseczki i raz ktoś się przyczepił ale nie jebnąłem mu w ryj tylko powiedziałem żeby pilnował swoich spraw i poszedłem dalej

Vinyl

2021-04-19, 21:44
Autor tematu popelnil trafny komentarz
Jak to społeczeństwo ma mieć honor jak to wszystko potomkowie chłopów, byle swiecidelko rzucisz zaraz lecą przez siebie nie patrząc na zasady szkoda gadać

Zanikło obecne jeszcze nie tak dawno poczucie że temu narodowi została odebrana godność i tylko solidarnie można ją odzyskać

Dzisiaj każdy był już za granicą samochody tam takie same jak u nas i gawedz myśli że już jak się tego audika dorobiła to już sołtysie zagwizdaj i co to nie on

konradkonradkonrad

2021-04-19, 21:47
z tego co widać to ona pierwsza wyprowadziła cios on jedyne co zrobił to przegonił muchę a że to kobieta to chyba w dzisiejszych czasach mało ważne czyż nie ? :lol:
a w dodatku to miał prawo to zrobić bo to ona nie zachowała dystansu a nie on więc bronił się przed covidkiem

ruddie

2021-04-19, 21:49
sam bym często starym, przypie**alającym się babom wyj***ł, ale człowiek się cyka - atu proszę - wzór do naśladowania, może nauczy się zajmować swoimi sprawami

Gerwazy Waligóra

2021-04-19, 21:59
Generalnie, postawcie tam sobie wasza mamusię w tej sytuacji, Ci ktorzy sie zgadzają na coś takiego.

Pisowskie przyzwolenie na banderowców polskich, macie niezłomnych bohaterów pamiętających o ch*jwie jakich tam polskich bohaterach obijajacych kobietom mordy. Rycerze Chytrusa j***ni. Widac, ze tam zaden k***a Czarny Zawisza tam sie nie pojawil obok.
A u plebana na kolankach i bronia czarnej zarazy...

Plebs wszedzie, biedny , prymitywny, od pluga oderwany raptem paredziesiat lat temu.