18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uderzył kobietę, bo ta zwróciła mu uwagę.

Autor • 2021-04-19, 20:40
Divide et impera.
Umiejętność wzniecania konfliktów społecznych przez "elity" opanowana do perfekcji.
Kobiecie przeszkadzał brak maseczki u klienta stojącego obok, a jemu najwyraźniej nie spodobała się jej nadgorliwość.
Hołota już jest tak podzielona, że na każdej możliwej płaszczyźnie próbuje udowodnić swoje racje, włączając w to rękoczyny. Nie ma już k***a nadziei dla tego społeczeństwa.


Więcej info: Cios za cios!

Diomedes

2021-04-19, 22:08
konradkonradkonrad napisał/a:

z tego co widać to ona pierwsza wyprowadziła cios on jedyne co zrobił to przegonił muchę a że to kobieta to chyba w dzisiejszych czasach mało ważne czyż nie ?
a w dodatku to miał prawo to zrobić bo to ona nie zachowała dystansu a nie on więc bronił się przed covidkiem


Ślepy jesteś ? Gościu pierwszy zaczął - strzelił jej w czachę z liścia, z tyłu, ona usiłowała oddać, potem dopiero dostała we front.

Szangti napisał/a:

Sama zaczeła społeczna k***a.



Zobacz kto faktycznie z łapami zaczął. Typo walnął ją jako pierwszy z liścia, jak od niego odchodziła. Nie widzisz tego to idź do okulisty.

orpradek

2021-04-19, 22:14
i dobrze tak starej k***ie. sama pie**olona szmata zaczęła i ma za swoje.

JaTylkonaChwile

2021-04-19, 23:09
film bardzo obiektywny... tak jak tvn lub tvpis :homer:

filmik nie od poczatku, ch*j wie co babsko moglo odpie**olic kilkanascie sekund wczesniej.
Jesli, faktycznie jest tak jak w opisie to i tak pie**olonej covidiance sie nalezalo. Wpie**alasz sie miedzy wodke z zagryche? Po ch*j?
Sa odpowiednie sluzby od tego. Dostala klapsa - niech teraz sp***ala przed TV i niech nasluch*je co jej ekonomista powie na temat chorob zakaznych :D

Pitok

2021-04-19, 23:32
Ładną lekcję równouprawnienia dostała :D

Tryper

2021-04-19, 23:37
Kriski napisał/a:

pie**olą o tym od lewa na prawo od rana w każdej stacji, że nudne się robi. Daj materiał ze strzelaniny w Rudzie Śląskiej.



Co wiesz więcej na ten temat?

ar...........up

2021-04-20, 00:05
Jedno warte drugiego. Ona nie mogła wytrzymać żeby się nie doj***ć o maskę, on nie mógł się powstrzymać żeby jej nie przypie**olić. Nawet jeśli uderzyła go pierwsza to szkód jakichś wyraźnych nie odniósł, mógł ją olać i robić swoje.
A ona chyba straciła instynkt samozachowawczy. Dopie**alanie się do faceta, który demonstracyjnie maski nie nosi to szukanie kłopotów.
Najgorsze, że władzom takie sceny są na rękę. Udało im się skłócić społeczeństwo jak nigdy. Dziel i rządź!

Diomedes napisał/a:

Ślepy jesteś ? Gościu pierwszy zaczął - strzelił jej w czachę z liścia, z tyłu, ona usiłowała oddać, potem dopiero dostała we front.
Zobacz kto faktycznie z łapami zaczął. Typo walnął ją jako pierwszy z liścia, jak od niego odchodziła. Nie widzisz tego to idź do okulisty.


Bez dźwięku nie wiemy, jakie tam wcześniej padły słowa. Jak dla mnie, trafił cham na chama. Mam zero sympatii do obu.

sa...........el

2021-04-20, 00:18
j***ć covidiotów prądem. Dziękuję, dobranoc.

Wiewór

2021-04-20, 00:26
Tak to już jest w katolickim kraju. Baba do garów a jak się stawia to w ryj.

HarleyQuinn

2021-04-20, 01:42
Wszędzie to pieprzone foliarstwo. Oby Ci ta łapa uschła Qtasie

PixLord

2021-04-20, 02:08
Podobało mi się jak padła na glebę i udawała ranę postrzałową, po czym wstała jak zdała sobie sprawę jak bardzo każdy ma ją w dupie. xD

Ludobojstw0

2021-04-20, 02:21
I tak coś lekko jej oddał

kapelan_szturmowy

2021-04-20, 03:21
Zwykły bydlak. Ale to obecnie modne. Trafi w końcu na kogoś, kto jak mu zajebie to film mu się urwie.

shis434

2021-04-20, 03:35
Niezły śmieć z tego faceta. Ten kto go broni to lepszy nie jest.

SzanownyPanKierownik

2021-04-20, 04:40
Osobiście wcale mnie to nie dziwi.. każdemu już odwala, sam bym moja sąsiadkę (mnw jak ten k***iszon z nagrania) trafił rozgrzanym żelazkiem w pysk ale problem pojawia się w tym że to ona mieszka wyżej.. więc nie będę ryzykował że rzucę żelazkiem w górę i sam się trafie.. ale zawsze można kolejny raz wylać olej na schody :evil: dzieki wam sadole moje życie stało się lepsze :mrgreen: nic nie jest w stanie mnie już zadziwić.. :mrgreen: a będąc przy temacie covida sam specjalnie złapałem aby starego k***iszona zarazić :lol: jestem mega zadowolony ile oszczędności nic nie ma smaku więc po co przepłacać wystarczy woda i byle co wpie**olic bo także zero smaku teściowa was pokocha jak powiecie że obiadek smakował bo smaku nie macie same plusy zarazajcie się :!: