18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w gdańskiej Żabce

GeorgeHarvey1 • 2022-10-12, 14:13

Czyżby jakiś problem z kochanymi gościami?

Gambol

2022-10-12, 15:23
Sprzedam pralke . 5lat śmierdzi rybą ale działa. :)

Suckday

2022-10-12, 15:25
skywalker75 napisał/a:

heh , ciekawe czy bałwan straci ajencję



Żabka działa na zasadzie franczyzy, sklep jest własnością franczyzobiorcy.

HejterSadola

2022-10-12, 15:26
Halman napisał/a:

no.... zajebisty argument wytoczyłeś - to ty masz uzasadniony powód sie zesrać:
rodacy nagle nie przestali kraść skoro napis jest dwujęzyczny (jeśli zwróciłeś uwagę po polsku w pierwszej kolejności i dużymi literami!)
więc za ten dopisek tylko po ukraińsku "nur für Polen" to na pysk z roboty w trybie now, niech pozna swoje miejsce...



ch*j mnie obchodzi co tam jest napisane i jak ty to tam interpretujesz. Moja odpowiedź była względem tego co napisałeś i nie odwracaj kota ogonem, znam takich zjebow jak ty którzy by chcieli kierować losem innych i chcieli by mówić co mają robić inni bo macie taki kaprys. Jak Chcesz rządzić to załóż sobie własną firme/ żabkę i rozstawiaj ludzi po kontach. Jesteś zbyt mały i znaczysz tyle co nic ale udzielasz się najbardziej, stąd wzięło się moje: nie zesraj się. Nie zrozumiesz tego bo jesteś tak zarozumialym i toksycznym siusiaczkiem.

:-/
PS. Ssij pałe.

~Angel

2022-10-12, 15:28
Mimo wszystko kradzież jest dopiero wtedy gdy opuścisz sklep bez zapłacenia za to co masz w siatce, kieszeni, majtkach czy w dupie. Nawet ochrona nie może ciebie zatrzymać na terenie sklepu a dopiero po przekroczeniu linii kas.

skywalker75

2022-10-12, 15:37
Suckday napisał/a:

Żabka działa na zasadzie franczyzy, sklep jest własnością franczyzobiorcy.



śmieszne... z wkładem własnym 5000 to ty jesteś tam właścicielem jedyne lodówki z piwem ... żabka to ajencja, a za taki plakat( bedący formą nienawiści narodowosciowej) mogą z tobą zerwać umowę .

Tagor

2022-10-12, 15:42
@GeorgeHarvey1
"Gośćmi", a nie "gościami" nieuku.

Suckday

2022-10-12, 15:51
~Angel napisał/a:

Nawet ochrona nie może ciebie zatrzymać na terenie sklepu a dopiero po przekroczeniu linii kas.



Zatrzymać nie, ale ująć jak najbardziej. Co nie zmienia faktu, że dopiero za kasą stajemy się złodziejami.

Art. 243 ust. 1 kodeksu postępowania karnego wskazuje, że każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po jego popełnieniu, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości. Osoba ujmująca musi niezwłocznie zawiadomić policję. Nie ma znaczenia, czy sprawca został ujęty na terenie sklepu, czy poza nim. Należy zwrócić uwagę na ważną kwestię: czym innym jest „ujęcie”, a czym innym „zatrzymanie”. Pracownik ochrony czy obsługa sklepu mogą sprawcę ująć, ale nie zatrzymać. Przy czym w przypadku kradzieży istotne jest miejsce ujęcia. Powinno się to stać po przekroczeniu linii kas. Ta linia jest ostatecznym wyznacznikiem, czy klient zapłacił za towar, czy go ukradł. Jeśli klient schował towar pod kurtkę, ale nie opuścił sklepu, nie można traktować go jak złodzieja.

skywalker75 napisał/a:

żabka to ajencja



Chyba u ciebie na wsi.

Zobacz jak otworzyć Żabkę zostając franczyzobiorcą

~Angel

2022-10-12, 15:52
Suckday napisał/a:

Zatrzymać nie, ale ująć jak najbardziej. Co nie zmienia faktu, że dopiero za kasą stajemy się złodziejami.
Art. 243 ust. 1 kodeksu postępowania karnego wskazuje, że każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po jego popełnieniu, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości. Osoba ujmująca musi niezwłocznie zawiadomić policję. Nie ma znaczenia, czy sprawca został ujęty na terenie sklepu, czy poza nim. Należy zwrócić uwagę na ważną kwestię: czym innym jest „ujęcie”, a czym innym „zatrzymanie”. Pracownik ochrony czy obsługa sklepu mogą sprawcę ująć, ale nie zatrzymać. Przy czym w przypadku kradzieży istotne jest miejsce ujęcia. Powinno się to stać po przekroczeniu linii kas. Ta linia jest ostatecznym wyznacznikiem, czy klient zapłacił za towar, czy go ukradł. Jeśli klient schował towar pod kurtkę, ale nie opuścił sklepu, nie można traktować go jak złodzieja.



Zatrzymać - zatrzymać miałem na myśli: "stój pan bo mam podejrzenie iż nie zapłacił pan za produkty które masz w kieszeni i wzywamy policję" czyli nie pozwolić dalej iść a nie terminologię prawniczą. ;-)

Draxiu

2022-10-12, 15:53
jakimi k***a gośćmi pisze mowi sie gośćmi

darek1234

2022-10-12, 15:55
skywalker75 napisał/a:

śmieszne... z wkładem własnym 5000 to ty jesteś tam właścicielem jedyne lodówki z piwem ... żabka to ajencja, a za taki plakat( bedący formą nienawiści narodowosciowej) mogą z tobą zerwać umowę .



Żabka to franczyza, doucz się, bo śmieszny jesteś

remi1982 napisał/a:

I prawidłowo. upadlińcom i psom wstep wzbroniony. Nie zesrajcie sie fajnopolaczki.



W najbliższym czasie będą napisy jedynie dla ruSSkiej swołoczy, prawidłowo zresztą, bo bandyci i wspierający ruSSkich bandytów powinni mieć zakaz wjazdu do każdego normalnego kraju. Pomijam Koreę Północną, bo tam nawet ruSSki bandzior nie zagląda


discoteq

2022-10-12, 15:57
Halman napisał/a:

odpowiedzialna za to osoba powinna wylecieć na pysk z roboty


W sumie masz deko racji, białe kawałki taśmy na żółtych kartkach niezbyt dobrze wyglądają (mogli użyć dwustronnej)... ;)
Co do reszty, cieszy oko, choć lepszy by był dla nich zakaz wejścia... :lol:

JoyDivision90

2022-10-12, 15:58
Halman napisał/a:

odpowiedzialna za to osoba powinna wylecieć na pysk z roboty



Odpowiedzialna za to osoba ma u mnie piwo, a nawet trzy w cenie dwóch;).

Suckday

2022-10-12, 16:03
@~Angel , czy ja coś mówię w znaczeniu piszę,
Wskazałem różnicę pomiędzy ujęciem, a zatrzymaniem, Niczego nie neguję.

Sonal

2022-10-12, 16:10
Suckday napisał/a:

Żabka działa na zasadzie franczyzy, sklep jest własnością franczyzobiorcy.



Nie, nie jest.
Ajenta zmieniają w 5 sekund. Rano przychodzi otwierać niby "swój" sklep i już jest nowy ajent.
A jak mu wezmą ten sklep to się tylko ucieszy. Nie znam żadnego ajenta żabki bez horrendalnego zadłużenia w ZUS itp. - choć auto w leasingu jest itp.

daniel1040

2022-10-12, 16:11
Halman napisał/a:

odpowiedzialna za to osoba powinna wylecieć na pysk z roboty



albo to nie ten sam Halman albo mózg na gówno bandery ci się zamieniło bo od paru miesięcy tak kukle liżesz tym upa ścierwom że może OF załóż co?