18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w gdańskiej Żabce

GeorgeHarvey1 • 2022-10-12, 14:13

Czyżby jakiś problem z kochanymi gościami?

kulawiec

2022-10-13, 03:48
Ajencja to taka dobrowolna pańszczyzna. Nie dziwne, że piszący takie teksty nie czują, że zachowują się jak bydło.
Jakby mieli olej w głowie, to by byli na swoim. A złodziejowi w ten czy inny sposób spuścili wypie**ol.

Petebb

2022-10-13, 09:34
Czesiekzbagien napisał/a:

Pełno takich napisów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Napisy są głównie po polsku.



nie:) Na magazynie w ktorym pracowałem napis o kradziezy tylko po niemiecku. Instrukcje i reszte mieli po polsku

Demonio

2022-10-13, 10:54
Czesiekzbagien napisał/a:

Pełno takich napisów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Napisy są głównie po polsku.




Pokaz mi gdzie w Szwajcarii masz takie napisy? Przez 6 lat odkąd nie widziałem ani razu, a widziałem po niemiecku, turecku, włosku, hiszpańsku i albansku.

XTralala

2022-10-13, 15:40
Tłumaczę i objaśniam. Kradzież jest tylko i wyłącznie wtedy gdy opuścimy sklep albo przejdziemy za linie kas z niezapłaconym towarem do k***y jasnej a to że ja pakuję towar w dowolny plecak torbę czy reklamówkę to sprawa indywidualna. Dziwnie to wygląda ale tak jest. To p*zda odpowiedzialna za lampienie się w monitoring powinna być wyrzucona na zbitą mordę no chyba że kasjerka jest starym wyjadaczem żabsonow to powinna i jedno i drugie ogarnąć

devilmanu

2022-10-13, 17:50
W Szkocji byla taka ulotka na drzwiach ,ze oni nie przyjmuja łapówek itd na drzwiach od gabinetu lekarskiego po angielsku, w 2006r. a weszlismy do unii 2004 :D Jestem pewna ze to było dla Polakow cebulakow ktorzy maja we krwi dawac lapowki ;) takze tego

kaelem

2022-10-14, 14:02
Halman napisał/a:

odpowiedzialna za to osoba powinna wylecieć na pysk z roboty



Na pseudo front, won!

to...........10

2022-10-16, 22:41
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Czyżby jakiś problem z kochanymi gościami?



Diagnozuję raczej problem z prawackimi urojeniami i wypraniem resztek mózgu kacapską propagandą :D

Herhard

2022-10-17, 23:21
Halman napisał/a:

odpowiedzialna za to osoba powinna wylecieć na pysk z roboty



jesteś serio tak głupi?

PutinToSmiec napisał/a:

Menadzer sklepu powinien stracić prace . Zapewne jakaś antyszczepowa płaziemska ameba bojąca sie wielkich korporacji i wychwalająca Trupina . Śmierć Bolszewi ! Chwała Ukrainie !
Ale z Ciebie ciota . Taki pies koło koło własnej budy a jak wyleci poza ogrodzenie to sp***ala piszcząc jak p*zdeczka .. Żal mi Ciebie .



wstawaj, zesrałeś się.

ramzes666

2023-11-21, 11:19
HejterSadola napisał/a:

Nie zesraj się.



bardzo dobrze napisała.
najechało się tego łajna i teraz przez lata będziemy musieli ich wypie**alać nazad