18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tymczasem w gdańskiej Żabce

GeorgeHarvey1 • 2022-10-12, 14:13

Czyżby jakiś problem z kochanymi gościami?

discoteq

2022-10-12, 18:26
Wiewór napisał/a:

Niestety statystyka jest bezlitosna...(blablabla)


Smoki też tam były? Bo bajka niezła: krótka, treściwa, łatwa do zapamiętania (choć ciężko z morałem)... :facepalm:

Bladziochreturn

2022-10-12, 18:30
Halman napisał/a:

no.... zajebisty argument wytoczyłeś - to ty masz uzasadniony powód sie zesrać:
rodacy nagle nie przestali kraść skoro napis jest dwujęzyczny (jeśli zwróciłeś uwagę po polsku w pierwszej kolejności i dużymi literami!)
więc za ten dopisek tylko po ukraińsku "nur für Polen" to na pysk z roboty w trybie now, niech pozna swoje miejsce...



Ty to masz dobrze zryty beret.

Andrzejas

2022-10-12, 19:02
Donku*assinio napisał/a:

Ale jakby ci niemiec napisał "Polaku, znaj swoje miejsce" to byś się zesrał i obsrał po szyję.



Gdyby mi to Niemiec napisał na niemieckiej kartce, w niemieckim sklepie, to bym sprawdził, czy aby buty ładnie wytarłem. W gościach jestem. Kultury mnie nauczyli. Jeśli nie podoba mi się taki sposób traktowania, to mówię grzecznie "do widzenia" i jadę sobie gdzie indziej, albo wracam do siebie. Szanuję, że ktoś może nie tolerować Polaków, tak jak sam domagam się poszanowania tego, że nie toleruję czekoladowych książąt pustyni i dziczy z Azji. Nie po to mam granicę z Niemcami i odmienną kulturę, żeby przeskakiwać im przez płot i mówić im jak mają żyć. Jak goszczę u siebie Niemców, to też muszą śmiać się z moich żartów polegających na poruszaniu krzywdzących ich stereotypów traktujących o nich jako nazistach. Mam świadomość, że takie zachowanie może zostać odebrane za obrazę, ale mam to w dupie. U siebie jestem. Niech nie liczą, że do herbaty podam im mleko. Fantą poczęstuję z przymrużeniem oka! Gdy natomiast jestem u Niemców, to cierpliwie znoszę wszelkie docinki, bo to ja im spokój zakłócam. Ja nachodzę. Ja mam sprawę. Mają prawo nie chcieć na mnie patrzeć, ani o mnie myśleć, a już zwłaszcza, gdy źle im się kojarzę.
Na tym kultura polega. Każdy chce mieć u siebie po swojemu i ja to szanuję, bo sam z tego korzystam.

HejterSadola

2022-10-12, 19:26
Andrzejas napisał/a:

po to mam granicę z Niemcami i odmienną kulturę, żeby przeskakiwać im przez płot i mówić im jak mają żyć. Jak goszczę u siebie Niemców, to też muszą śmiać s



Zacne słowa. Po tym można poznać człowieka z zasadami :)

_Cichy_

2022-10-12, 20:10
Halman napisał/a:

no.... zajebisty argument wytoczyłeś - to ty masz uzasadniony powód sie zesrać:
rodacy nagle nie przestali kraść skoro napis jest dwujęzyczny (jeśli zwróciłeś uwagę po polsku w pierwszej kolejności i dużymi literami!)
więc za ten dopisek tylko po ukraińsku "nur für Polen" to na pysk z roboty w trybie now, niech pozna swoje miejsce...



I po co marnujesz tlen na tej planecie?
j***ny obronca ukrainskiego gówna się znalazł.
Pewnie jesteś takim zjebem , ze zadna Polka cie nie chce i k***a trzymasz w domu jakies smierdzace ukrainki

zlaskipanskiejbozydarr

2022-10-12, 20:38
_Cichy_ napisał/a:

I po co marnujesz tlen na tej planecie?
j***ny obronca ukrainskiego gówna się znalazł.
Pewnie jesteś takim zjebem , ze zadna Polka cie nie chce i k***a trzymasz w domu jakies smierdzace ukrainki



Gówno to wypslo się twojej matce kiedy cię z macicy wypchała.

łopatolog

2022-10-12, 21:34
We Wrocławiu też nagle zaczęli na wejściu rozdawać koszyki w żabkach. Ciekawe dlaczego? Może przez masę bejów kręcących się wokół i gadających w niezrozumiałym języku...? Nieeee, na pewno nie.

PS. rozj***ł mnie komentarz, że to "rosyjska prowokacja" - ja pie**olę, dla niektórych tutaj wszystko jest rosyjską prowokacją! Mam nadzieję, że ten komentarz to jednak forma trollingu bo nie wierzę, że można być aż takim dzbanem.

dormin1313

2022-10-12, 21:57
j***ć ruskie ściery, k***y odrealnione, razem z polskimi bólodupcami. Śmiać mi się chce na rusolizy które za kazdym razem mają nadzieje że coś
wskórają.

PutinToSmiec

2022-10-12, 22:52
Menadzer sklepu powinien stracić prace . Zapewne jakaś antyszczepowa płaziemska ameba bojąca sie wielkich korporacji i wychwalająca Trupina . Śmierć Bolszewi ! Chwała Ukrainie !

Andrzejas napisał/a:

Gdyby mi to Niemiec napisał na niemieckiej kartce, w niemieckim sklepie, to bym sprawdził, czy aby buty ładnie wytarłem. W gościach jestem. Kultury mnie nauczyli. Jeśli nie podoba mi się taki sposób traktowania, to mówię grzecznie "do widzenia" i jadę sobie gdzie indziej, albo wracam do siebie. Szanuję, że ktoś może nie tolerować Polaków, tak jak sam domagam się poszanowania tego, że nie toleruję czekoladowych książąt pustyni i dziczy z Azji. Nie po to mam granicę z Niemcami i odmienną kulturę, żeby przeskakiwać im przez płot i mówić im jak mają żyć. Jak goszczę u siebie Niemców, to też muszą śmiać się z moich żartów polegających na poruszaniu krzywdzących ich stereotypów traktujących o nich jako nazistach. Mam świadomość, że takie zachowanie może zostać odebrane za obrazę, ale mam to w dupie. U siebie jestem. Niech nie liczą, że do herbaty podam im mleko. Fantą poczęstuję z przymrużeniem oka! Gdy natomiast jestem u Niemców, to cierpliwie znoszę wszelkie docinki, bo to ja im spokój zakłócam. Ja nachodzę. Ja mam sprawę. Mają prawo nie chcieć na mnie patrzeć, ani o mnie myśleć, a już zwłaszcza, gdy źle im się kojarzę.
Na tym kultura polega. Każdy chce mieć u siebie po swojemu i ja to szanuję, bo sam z tego korzystam.



Ale z Ciebie ciota . Taki pies koło koło własnej budy a jak wyleci poza ogrodzenie to sp***ala piszcząc jak p*zdeczka .. Żal mi Ciebie .

KrwawyEric

2022-10-12, 23:17
Halman napisał/a:

odpowiedzialna za to osoba powinna wylecieć na pysk z roboty



Ja bym tego pracownika awansował

czorny711

2022-10-12, 23:24
No i w czym problem jest? Słusznie i pewnie nie bez powodu napisane :lol:

rulas

2022-10-12, 23:24
HejterSadola napisał/a:

ch*j mnie obchodzi co tam jest napisane i jak ty to tam interpretujesz. Moja odpowiedź była względem tego co napisałeś i nie odwracaj kota ogonem, znam takich zjebow jak ty którzy by chcieli kierować losem innych i chcieli by mówić co mają robić inni bo macie taki kaprys. Jak Chcesz rządzić to załóż sobie własną firme/ żabkę i rozstawiaj ludzi po kontach. Jesteś zbyt mały i znaczysz tyle co nic ale udzielasz się najbardziej, stąd wzięło się moje: nie zesraj się. Nie zrozumiesz tego bo jesteś tak zarozumialym i toksycznym siusiaczkiem.

PS. Ssij pałe.



Hejter. Postawiłbym Ci duże bardzo zimne piwo za ten komentarz, tylko nie wirtualne.
PS. Jak mu każesz ssać pałę, zrobi to z przyjemnością. Pod warunkiem że będzie niebiesko żółta

:mrgreen:

Kaczor_Donald

2022-10-13, 00:14
Halman napisał/a:

odpowiedzialna za to osoba powinna wylecieć na pysk z roboty



A ty razem z nią ośle

fryzjer1289

2022-10-13, 00:51
Wreszcie ktoś przestał się pie**olić z tą banderowską swołoczą! Brawo Gdańsk, moje miasto!