18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w gdańskiej Żabce

GeorgeHarvey1 • 2022-10-12, 14:13

Czyżby jakiś problem z kochanymi gościami?

Suckday

2022-10-12, 16:18
@Sonal , tobie to już się konkretnie popie**oliło, Ajencja i franczyza są dwiema różnymi formami współpracy.

Franczyzobiorca ma większą swobodę prowadzenia biznesu. Musi wnieść wkład własny, ale prowadzona przez niego firma jest jego własnością. Może także decydować o rodzaju i ilości asortymentu. A nawet proponować ceny produktów.
Ajent ma dużo mniejszą swobodę we współpracy ze znaną marką i musi się dzielić zyskiem. Za to nie musi zazwyczaj wnosić wkładu własnego.

discoteq

2022-10-12, 16:20
daniel1040 napisał/a:

albo to nie ten sam Halman albo mózg na gówno bandery ci się zamieniło...


Może w końcu pierwszy raz cycka potrzymał (jakaś Upainka się zlitowała), któż to wie... "mniłość" minie, wstyd zostanie... :lol:

Karboksylator

2022-10-12, 16:40
Sonal napisał/a:

Nie, nie jest.
Ajenta zmieniają w 5 sekund. Rano przychodzi otwierać niby "swój" sklep i już jest nowy ajent.
A jak mu wezmą ten sklep to się tylko ucieszy. Nie znam żadnego ajenta żabki bez horrendalnego zadłużenia w ZUS itp. - choć auto w leasingu jest itp.


------------------
pie**olisz Waść głupoty. Ja znam osoby prowadzące żabkę i nie mające zadłużeń. Jak się wydaje więcej niż sie zarabia, to wpada się w długi.
znam tylko jedną osobę, którą żabka wyrzuciła z sieci i to właśnie za zadłużenie wobec żabki, którego nie chciała ta osoba spłacić.
poza tym od 7 lat nie ma ajencji tylko franczyza.


Suckday napisał/a:

@Sonal , tobie to już się konkretnie popie**oliło, Ajencja i franczyza są dwiema różnymi formami współpracy.
Franczyzobiorca ma większą swobodę prowadzenia biznesu. Musi wnieść wkład własny, ale prowadzona przez niego firma jest jego własnością. Może także decydować o rodzaju i ilości asortymentu. A nawet proponować ceny produktów.
Ajent ma dużo mniejszą swobodę we współpracy ze znaną marką i musi się dzielić zyskiem. Za to nie musi zazwyczaj wnosić wkładu własnego.



-------------
generalnie między franczyzą a ajencją w żabce nie ma prawie żadnej różnicy. zmiana formy współpracy miała na celu pozbycie się możliwości pozwów wobec żabki.

jan0sik1

2022-10-12, 16:48
HejterSadola napisał/a:

Nie zesraj się.



A jak by ci tak deklu napisali w Holandii o polakach to byś się zesrał ze polaczka obrażają.

HejterSadola

2022-10-12, 16:55
jan0sik1 napisał/a:

A jak by ci tak deklu napisali w Holandii o polakach to byś się zesrał ze polaczka obrażają.



Nie zesrał bym się bo większość normalnych pozostała w kraju, wiem w jakiej większości elementu wyjeżdża za granicę. Nie ujmując nikomu kto ma choć krzty rozumu w głowie, częściej patologia bez szkoły albo ludzie którzy chcą zacząć życie od nowa opuszcza kraj. Więc skończmy te bezsensowne polemizacje na takie tematy, są normalni Ukraińcy i są złodzieje, są cyganie, są ruskie podające się za Ukraińców, są polać, ki cebulaczki jak i dumni rodacy swoich krajów, czy to na wygnaniu czy to w biednym kraju.

holbi

2022-10-12, 16:58
Nie żebym pałał miłością do Ukraińców, ale jeszcze bardziej wk***ia mnie hipokryzja. Gdyby taki napis po polsku pojawił się w sklepie np w Anglii to by było zajebiste poruszenie i aj waj że Polaków szkalują....

Pees4

2022-10-12, 17:05
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zapewne w pobliżu owej zabki znajduje się jakiś hotel robotniczy czy inna melina dla ukrów i właściciele mają problem z 'klientami' ,jak nie lubie kacapstwa zza Buga tak komunilat mimo wszystko nie na miejscu.

marcino_zly

2022-10-12, 17:19
sajk0 napisał/a:

To pokaż mi takie komunikaty sprzed napływu twoich kochanych braci z upadliny



Być może Ludzi z Ukrainy chcą oszczędzić (po co mają sobie przej***ć od początku...) a Polaki czyli moje rodaki to złodzieje więc ich nie ma co informować tylko od razu pałować!

Nie zapomnę jak kolega rodak, Polak, ukradł paczkę berlinek w sklepie a babcia go przyuważyła i wstydu mu narobiła (nie wiedziałem że pajac coś zawinie) a ja jak wryty nie wiedziałem co zrobić czy mu przyj***ć czy go rozj***ć.

HejterSadola

2022-10-12, 17:22
marcino_zly napisał/a:

Być może Ludzi z Ukrainy chcą oszczędzić (po co mają sobie przej***ć od początku...) a Polaki czyli moje rodaki to złodzieje więc ich nie ma co informować tylko od razu pałować!
Nie zapomnę jak kolega rodak, Polak, ukradł paczkę berlinek w sklepie a babcia go przyuważyła i wstydu mu narobiła (nie wiedziałem że pajac coś zawinie) a ja jak wryty nie wiedziałem co zrobić czy mu przyj***ć czy go rozj***ć.



Nie no, trzeba było od razu rozpie**olić i połamać nogi, było by co opowiadać przy wigilijnym stole :)

DonKutassinio

2022-10-12, 17:27
HejterSadola napisał/a:

Nie zesraj się.



Ale jakby ci niemiec napisał "Polaku, znaj swoje miejsce" to byś się zesrał i obsrał po szyję.

Love_is_Love

2022-10-12, 17:29
No ładnym trzeba być sk***ysynem żeby coś takiego wywiesić.

discoteq

2022-10-12, 17:50
Pees4 napisał/a:

...jak nie lubie kacapstwa zza Buga tak komunilat mimo wszystko nie na miejscu


Coś w tym jest, na górze powinien być po Upaińsku, a na dole po Polsku (bo tak to mogą stwierdzić, że na górze nie rozumieli, więc na dole nie było sensu czytać)... :lol:

gre.g

2022-10-12, 17:53
Halman napisał/a:

no.... zajebisty argument wytoczyłeś - to ty masz uzasadniony powód sie zesrać:
rodacy nagle nie przestali kraść skoro napis jest dwujęzyczny (jeśli zwróciłeś uwagę po polsku w pierwszej kolejności i dużymi literami!)
więc za ten dopisek tylko po ukraińsku "nur für Polen" to na pysk z roboty w trybie now, niech pozna swoje miejsce...



Nie zesraj się znowu.

marcino_zly

2022-10-12, 18:09
sajk0 napisał/a:

To pokaż mi takie komunikaty sprzed napływu twoich kochanych braci z upadliny



Być może Ludzi z Ukrainy chcą oszczędzić (po co mają sobie przej***ć od początku...) a Polaki czyli moje rodaki to złodzieje więc ich nie ma co informować tylko od razu pałować!

Nie zapomnę jak kolega rodak, Polak, ukradł paczkę berlinek w sklepie a babcia go przyuważyła i wstydu mu narobiła (nie wiedziałem że pajac coś zawinie) a ja jak wryty nie wiedziałem co zrobić czy mu przyj***ć czy go rozj***ć.

Wiewór

2022-10-12, 18:20
Niestety statystyka jest bezlitosna. Osoba z mojej rodziny pracuje w jeden z największych sieci handlowych.
Na 50 złapanych złodziei 1 to Ukr a reszta Polacy

Różnica w tym co kradna tez jeż znaczna. Polak potrafi i chce zapie**olic wszystko co ma w zasięgu wzroku. Kradna wszyscy od dzieci po emerytów. Potrafią zapie**olic nawet telewizor czy hulajnogę elektryczna. Bezczelność i bezkarność polskich złodziei jest legendarna. Potrafią wybiegać z rzeczami przez wyjście ewakuacyjne. Złapani na gorącym uczynku potrafią pobić pracownika sklepu czy grozić nożem kobiecie w ciąży.
Ukraińcy kradna drobnicę. Głównie słodycze, kawę itp. Złapani się nie awanturują tylko rżną glupa ze nie rozumie o co chodzi.

Złodziejstwo polakow jest legenda w najdalszych zakątkach wszechświata. Polak zapie**oli absolutnie k***a wszystko.
Zmienic to może tylko publiczna chłosta, napiętnowanie i ucinanie rak.