18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem nasza nowa noblistka...

emperorzbigniew • 2019-12-12, 11:39
"(...)pomyślałam, jakie to bogactwo sobie Szwecja przygarnęła wraz z imigrantami. Jaki to jest potencjał różnych sposobów myślenia, wrażliwości, puli genetycznej

Zawsze w takich momentach jest mi po prostu wstyd za ten straszny 2014 rok, kiedy Polska nie przyjęła imigrantów. Nigdy nie potrafię tego zrozumieć"



Stąd ale źródeł jest wiele.

:shock: :shock: :shock:


poligon6

2019-12-12, 15:50
dwakilo napisał/a:

Typowe prawactwo. Polka otrzymała jedno z najważniejszych wyróżnień ale prawackie sk***ysyny nie potrafią tego docenić. Zapewne żaden z was nie przeczytał w tym roku żadnej książki. ŻADNEJ.



A teraz powtórz Tokar-CZUK, spojrzyj do biografi. Rodzice Ukraincy. Żeby byc Polakiem trzeba mieć zwiazek z polska kultrua i historią, dziedzictwem.

mygyry

2019-12-12, 15:58
Dostała kilka baniek nagrody niech przeznaczy na uchodźców?

przemas1234

2019-12-12, 16:02
chyba najbardziej wk***iający ludzki karaluch 2019 r ,juz samo patrzenie na ten strzyżony od gara lewacki łeb powoduje torsje .

atocha8

2019-12-12, 16:05
dwakilo napisał/a:

Typowe prawactwo. Polka otrzymała jedno z najważniejszych wyróżnień ale prawackie sk***ysyny nie potrafią tego docenić. Zapewne żaden z was nie przeczytał w tym roku żadnej książki. ŻADNEJ.



Jeżeli ty ją doceniasz to znaczy że nie jesteś Polakiem!!!!!!!!

mazga50

2019-12-12, 16:48
Takiej naplujesz w mordę, to powie, że deszcz pada. Coś się im w tych łbach popie**oliło. Albo zlasowało.

emperorzbigniew

2019-12-12, 16:50
dwakilo napisał/a:

Typowe prawactwo. Polka otrzymała jedno z najważniejszych wyróżnień ale prawackie sk***ysyny nie potrafią tego docenić. Zapewne żaden z was nie przeczytał w tym roku żadnej książki. ŻADNEJ.



Zapewne masz na to dowody lub chociaż podstawy, aby tak sądzić, prawda? Dobrze wiesz, co robi każdy z nas na co dzień i kim jest.

Sv...........ge

2019-12-12, 17:06
Wyj***ny na poligonie i faszole mają używanie. Aż miło słyszeć ich kwiki

poligon6

2019-12-12, 17:09
Sverige napisał/a:

Wyj***ny na poligonie i faszole mają używanie. Aż miło słyszeć ich kwiki



O jakiś lewacki rodzyn się trafił.

Musashi_Miyamoto

2019-12-12, 17:13
Za to dostała Nobla... Wiadomo też że nigdy nie stanie do żadnej debaty i nie podda swoich wypowiedzi weryfikacji osób które mogły by mieć inne zdanie.

Sv...........ge

2019-12-12, 17:19
Do wyj***nego:
Dużo ich było na tym poligonie? Chyba tak bo aż do łba ci wpompowali?

roman970227

2019-12-12, 18:18
A żeby ja i jej rodzinke stado ciapakow wyr*chało... Moze wtedy by zrozumiała, że to sie nadaje do zabijania lub do ganiania po polu.

Tomix93

2019-12-12, 18:21
poj***ło ją chyba

DoubleBorger

2019-12-12, 18:53
poligon6 napisał/a:

Nawet wsród zdegenerowanych genetycznie Szwedów cięzko mówić o ubogaceniu genetycznym.
Zwłaszcza ze muslimy żenia się w systemie klanowym i rodowym z bliska rodziną, bambo wiadomo geny do dupy, chatke z gówna potrafia jedynie zrobic.
A co do Polski to Kidawa Błońska chce przyjmować, nie dziwne że PiS potem wygrywa.



Szwecja zdegenerowana? Chyba po imigrantach. To są tak mili ludzie, że w Polsce człowiek nie wie że tacy ludzie mogą istnieć. Wiadomo, że nie wszyscy. Jako kierowca byłem x razy w Szwecji. Dziewczyna kilka razy przyjeżdżała do firmy, w której stałem kilka dni (sam fakt, że jakakolwiek firma pozwala stać kilka dni na swoim terenie to już jest coś niespotykanego). Dziewczyna przywiozła mi i drugiemu kierowcy jedzenie, gdzie w Polsce czegoś takiego uświadczysz?
Tam każdy szwed Ci pomoże, a jak nie pomoże to musi być z nim coś nie tak.
Pomijam sposób rozmowy, gdzie na setki odwiedzonych firm może tylko jeden gbur mi się trafił, w dodatku nie z tej firmu do której jechałem, a zapytać o biuro firmy docelowej. Każdy poświęci swój czas, żeby Ci pomóc.
Trąbienia na drogach nie uświadczysz w Szwecji, jakieś zabawy z przekroczeniem podwójnej ciągłej to nikt na szwedzkich blachach, duńskie najczęściej.

Ich pobór opłat z dróg? Jedziesz ile masz do przejechania i później trzeba to uregulować, nie ma żadnych bramek z opłatami. Po jakimś czasie jak nie zapłacisz to wiadomo, że będzie problem, ale to jakoś ociepla wizerunek Szwedów, mają jakieś zaufanie do siebie.

Niestety chyba zapomnieli, że jak oni są mili dla każdego, to ktoś kiedyś się znajdzie kto im ten ład zaburzy, tutaj wkraczają imigranci, cali na brudno i robią rozpie**ol, gwałty, kradzieże.

silwerbalk

2019-12-12, 19:08
Ona powinna dostać ale po pysku za te parszywa kłamstwa jak to myśmy j***li żydów białorusinów ukrów...... Aaa i to były nasze tzw. Kolonie..... k***a kolonie :lol:

macioshow

2019-12-12, 19:28
Jak tak bardzo lubi brudasów to niech sobie kupi jednego. W czym problem?