18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem nasza nowa noblistka...

emperorzbigniew • 2019-12-12, 11:39
"(...)pomyślałam, jakie to bogactwo sobie Szwecja przygarnęła wraz z imigrantami. Jaki to jest potencjał różnych sposobów myślenia, wrażliwości, puli genetycznej

Zawsze w takich momentach jest mi po prostu wstyd za ten straszny 2014 rok, kiedy Polska nie przyjęła imigrantów. Nigdy nie potrafię tego zrozumieć"



Stąd ale źródeł jest wiele.

:shock: :shock: :shock:


nowynick

2019-12-12, 13:11
to niech sobie zamieszka w Szwecji, to to też w Unii, więc w czym problem?

SamuelKorecki

2019-12-12, 13:26
To już nawet Ukraińcy wypowiadają się w naszym imieniu?

Esccax

2019-12-12, 13:38
Zabawne, ona ma Nobla i zawsze się będzie o niej pamiętać.
A wasze wycie - no cóż, psy szczekają a karawana jedzie dalej;)

poligon6

2019-12-12, 13:39
Esccax napisał/a:

Zabawne, ona ma Nobla i zawsze się będzie o niej pamiętać.
A wasze wycie - no cóż, psy szczekają a karawana jedzie dalej;)



Bolek też ma i sam jeden obalił komune, a jednak lepiej nie byc ułomem.

Zetkaa

2019-12-12, 13:41
Z taka morda to na harda

dumad

2019-12-12, 13:50
dostała nobla za niedoj***nie mózgowe

ra...........n1

2019-12-12, 13:52
Jakby ją złapało kilku i zr*chało dupsko żeby tydzień wstać nie mogła to by zmieniła zdanie. Albo nie. Może ona właśnie na to liczy.

Wiewór

2019-12-12, 13:59
rasputin1 napisał/a:

Jakby ją złapało kilku i zr*chało dupsko żeby tydzień wstać nie mogła to by zmieniła zdanie. Albo nie. Może ona właśnie na to liczy.



Niekoniecznie. W krajach skandynawskich j***nie logiki weszło na poziom takiego absurdu, że zdarzają się przypadki gdzie zgwałcone kobiety bronią swojego oprawcy mówiąc, że on nie wiedział, że nie można dupczyć na krzywy ryj, że musiał por*chać, żeby go jajka nie bolały, bo miał potrzebę spuścić z worka bo był biedny bo nie miał kobiety.
Zamiast więzienia chcą im robić szkolenia, że nie wolno r*chać na krzywy ryj.

Readyluke

2019-12-12, 14:00
Pies was w dupę j***ł tępe polaczki. ch*j tam, że przez 123 lata niewoli jak i teraz wszyscy sp***alali z tych terenów i jakoś cały świat pomagał polaczkom w niedoli. Hipokryzja wychodzi wam dupami

poligon6

2019-12-12, 14:01
Readyluke napisał/a:

Pies was w dupę j***ł tępe polaczki. ch*j tam, że przez 123 lata niewoli jak i teraz wszyscy sp***alali z tych terenów i jakoś cały świat pomagał polaczkom w niedoli. Hipokryzja wychodzi wam dupami



Ale konkretnie kto pomagał i jak.

darayavahus

2019-12-12, 14:06
Niech wypie**ala do Szwecji. Droga wolna. Mi wstyd za takie barachło jak ona.

Niech wypdala do Szwecji. Żal, że Polska takich ludzi gości.

Wywieźć do Szwecji i pozbawić obywatelstwa = profit.

sbinder

2019-12-12, 14:06
Jakoś nie przepadałem za nią ale teraz jej k***a nienawidzę :)

kaczorek33

2019-12-12, 14:10
Readyluke napisał/a:

Pies was w dupę j***ł tępe polaczki. ch*j tam, że przez 123 lata niewoli jak i teraz wszyscy sp***alali z tych terenów i jakoś cały świat pomagał polaczkom w niedoli. Hipokryzja wychodzi wam dupami



A Ty co narodowość zgubiłeś czy sprzedales ?

Szangti

2019-12-12, 14:12
A ja sie tak zapytam-kto to jest?

Wiewór

2019-12-12, 14:14
Readyluke napisał/a:

Pies was w dupę j***ł tępe polaczki. ch*j tam, że przez 123 lata niewoli jak i teraz wszyscy sp***alali z tych terenów i jakoś cały świat pomagał polaczkom w niedoli. Hipokryzja wychodzi wam dupami



Tylko, że polaki biedaki jechały w głównej mierze do krajów ze swojego kręgu kulturowego i w jakiś sposób potrafili się u gospodarza odnaleźć.
Barbarzyńcy z Afryki nie potrafią się odnaleźć w nowym miejscu i nie potrafią szanować obowiązujących w nim zasad.
Oni nie rozumieją pojęcia prawa i społeczeństwa.
Dla nich to jest jakby dodatkowy wymiar.
Prymitywny robal łażący po ziemi ogarnia tylko dwa wymiary. Nie pojmuje pozostałych.
Podobnie jest z imigrantami z prymitywnych krajów Afryki. Dla nich prawo i społeczeństwo to są wymiary, które ich mózgi nie są w stanie obrobić. Dla nich po prostu nie istnieją.
To nie jest ich wina. Po prostu są tak bardzo zacofani co wynika z miejsca w jakim się wychowali.
Nie mam pojęcia w jaki sposób można takich ludzi przystosować do życia w normalnym kraju.
Z tego co się czyta to wszystkie metody kompletnie zawodzą - nie chcą pracować, nie chcą się uczyć, nie chcą się asymilować z nowymi sąsiadami (tworzą swoje getta), nie chcą poznawać nowej kultury. Są przeciwny wszystkiemu. Mało tego, że gardzą pomocną dłonią. Próbują ją od razu odgryźć.
Co gorsze uciekli z barbarzyńskich krajów, żeby polepszyć swoje życie i w nowym domu ich celem staje się przekształcenie nowej ojczyzny w kraj barbarzyński na wzór swojego poprzedniego - chcą wprowadzać szariat, kasty, ciemiężenie kobiet i dzieci, rytualny ubój i dręczenie zwierząt. To są tylko niektóre elementy.
I co zrobić? Skoro nie wykazują chęci dostosowania się to chyba jedynym logicznym rozwiązaniem jest po prostu ich nie wpuszczanie.
Chyba, że masz inny pomysł jak im pomóc ale, żeby przy okazji nie zamienili kraju gospodarza w chlew. Model amerykański wydaje się rozsądny. Wprowadza się roczne limity. Amerykanie tak sobie wykombinowali, że wpuszczają określoną ilość imigrantów jaką uważają, że ich społeczeństwo jest w stanie wchłonąć bez efektów ubocznych w postaci wyrzucenia na margines społeczeństwa.

poligon6 napisał/a:

Ale konkretnie kto pomagał i jak.



Hindusy, Irańczycy, Amerykanie, Brytyjczycy... wymieniać dalej?