18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trans aktywistka zastanawia się...

wtyu • 2024-02-16, 22:19
...jakie określenie na rodzeństwo nie określa płci rodzeństwa.

Może słowo... rodzeństwo?


dbwa

2024-02-18, 00:05
Za moich czasów to takie zaburzenia to się pasem leczyło.

slaveyy

2024-02-18, 00:08
TwójCzarnyPan napisał/a:

O, następny z gównem w mózgu. Chcesz decydować jakie ma być społeczeństwo, co każdy ma myśleć i jak się zachowywać? Według jakich kryteriów? Takich, które uważasz za normalne ty sam albo jakiś twój prawicowy guru? Totalitaryzm ci się marzy, to proponuję emigrację do tego wielkiego kraju na wschodzie bo tu się już nie odnajdziesz. Dewianci będą cię kłuć w oczy do usranej śmierci, po co masz cierpieć?



No a co Ty teraz robisz jak nie to, że chciałbyś decydować? Społeczeństwo, a nie totalitarna władza jak Ci się śni lewaku, jest nietolerancyjne wobec wynaturzeń, zwyroli, zjebów, dewiantów, pedałów zwłaszcza z nachalna propagandą. I co ma być inaczej bo Ty albo Twój lewacki guru tak mówi? Na szczęście nie jest i nadal większość myśli normalnie, a tobie lewacki ch*j w mordę

og_boss

2024-02-18, 00:35
a może k***a debil????

Panicz74

2024-02-18, 00:41
To gówno chce mi mówić, że mój diesel jest fuj... Niedoczekanie.

MrKamikadze

2024-02-18, 00:58
pie**olniak, niech będzie po nowemu.

TwójCzarnyPan

2024-02-18, 03:46
slaveyy napisał/a:

No a co Ty teraz robisz jak nie to, że chciałbyś decydować? Społeczeństwo, a nie totalitarna władza jak Ci się śni lewaku, jest nietolerancyjne wobec wynaturzeń, zwyroli, zjebów, dewiantów, pedałów zwłaszcza z nachalna propagandą. I co ma być inaczej bo Ty albo Twój lewacki guru tak mówi? Na szczęście nie jest i nadal większość myśli normalnie, a tobie lewacki ch*j w mordę


Śni mi się społeczeństwo, w którym jest miejsce dla każdego. I dla lewaków, i dla transoli, i dla nazioli, a nawet dla takich tępych zjebów jak ty. I wierzę, że wszyscy mogą żyć obok siebie, w swoim świecie. Nie razem, bo to niemożliwe, ale obok, nie wchodząc sobie w drogę i nie narzucając swojej wizji świata. Bo na tym polega prawdziwa wolność i tolerancja, potrafisz to ogarnąć? Spróbuj.

Otu

2024-02-18, 06:05
To ja już mogę umierać na tego raka ale wynajdźcie chociaż lek na to sp***olenie

ptrkmdg

2024-02-18, 09:59
ussesus napisał/a:

Może debil?



nie myl choroby z defektem

Mirek19850509

2024-02-18, 10:16
Eksperyment na szczirach zrobili kiedyś naukowcy dali im dużo wolnej przestrzeni i domki najpierw ,rozmonozyly się na potęgę samice opiekowały się młodymi, a samce zdobywały pożywienie i otrzymywały dobre relacje z innymi gdy zabrakło przestrzeni zaczęło dochodzić do walk ale pokarm by wciąż dostępny , samice przestały dbać o potomstwo zaczęły zachowywać się jak samce nie chciały rodzic potomstwa a jak już się rodziło to samce zaczęły czesanie futerka i przestały się interesować samicami zaczęły się akty homoseksualizmu ładne samce przejęły rolę samic i utrzymywały się z samicami wyglądającymi jak i samce z zachowania byly agresywne do samców, i a każde potomstwo z gwałtu jakiegos samca który pomylił je z samcem gejem ,rosło i również stawało się homo , eksperyment zakończył się tym że populacja zaczęła wymierać mimo dobrych warunków i dużej ilości pokarmu , jak moral z tego a no taki że właśnie to samo się dzieje z ludzkością dużo pokarmu i dobrobyt powoduje dewiacje i samounicestwienie gatunku bo nie muszą walczyć o nic ani o pokarm ani o dobre warunki , z tad się wzięło LGBT !! Dewiacja gatunku z dobrobytu !!

desade

2024-02-18, 12:20
Nikt mi nie wmówi ze to są normalni ludzie. Nigdy.

biegu86

2024-02-19, 07:02
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Krzywdzi może bezpośrednio nie. Ale lewackie sp***olenie, które się panoszy obecnie w UE po cichu, lecz konsekwentnie niszczy poczucie odpowiedzialności, patriotyzmu, normalności. Wmawiają nam, że wszystko wolno, że człowiek może identyfikować się z koniem, to jego wybór i może jako konik biegać nago na czworaka po ulicy, srać na chodnik i podgryzać przechodniów. A jak zwrócisz takiemu popie**oleńcowi uwagę, to jesteś homofob i nietolerancyjny zacofany zjeb.
Czy wykształceni (dajmy na to) fizycy, budowlańcy, czy nawet pracownicy elektrowni latają z gołymi fujarami po ulicach, żeby pokazać swoją nowoczesność, normalność i przekonać społeczeństwo, że mają akceptować wszystkie unijne gówno? Nie. Robią to tylko bezrobotne lewackie pasożyty, które szukają problemów tam, gdzie ich nie ma. j***ne bananowe ścierwo, które nie mając żadnych POWAŻNYCH problemów, żyjąc od zasrańca w dobrobycie wyszukuje sobie cokolwiek, do czego mogliby się przysrać. Roszczeniowe gówno bez pojęcia o życiu i o czymkolwiek w ogóle. Ale oczywiście za jakąkolwiek formę krytyki zostajesz okrzyknięty rasistą, homofobem, "polaczkiem-cebulaczkiem", zacofanym kretynem, nietolerancyjnym faszystą itp. Dziwne, że to działa tylko w jedną stronę, nie? Bo śmianie się z Jana Pawła II albo z KK to przejaw nowoczesności i zajebistości! Huuraaa!
Wysłać klauna do Afryki, do muslmów, do brudasowa (indie i przyległe gównokraje), Chin, Korei, albo do dowolnego państwa z Ameryki Południowej. Myślę, że te "gigantyczne problemy" raptem by zmalały i by ścierwo może poczuło, ze bez socjalu i skorupki ochronnej od innych zjebów żyje się nieco ciężej. I że ludzie mają "nieco" poważniejsze problemy na naszym globie.
Ja pie**olę, nie sądziłem, że dożyję takiego szamba w naszym kraju. Nasze dzieci będą już prawdopodobnie miały przepie**olone przez tych zjebów z Brukseli... Straszne to.



Mnie smuci jeszcze bardziej fakt, że musiałeś to wyjaśniać, ale pewny jestem że wypranemu mózgowi i tak nie wytłumaczysz.

Kydu

2024-02-19, 08:45
polecam odrazu unicestwic te cpunke

obi89

2024-02-19, 11:38
Chyba zwrócę to co zjadłem. Apeluje o przeniesienie na harda tego aktywiszcza.