18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trans aktywistka zastanawia się...

wtyu • 2024-02-16, 22:19
...jakie określenie na rodzeństwo nie określa płci rodzeństwa.

Może słowo... rodzeństwo?


twojstarywsamychgaciach

2024-02-17, 03:19
Na to coś mam określenie - zjeb genetyczny. Widać po ryju, że już prawie się udały komuś łowy.
Aż muszę rozchodzić, to jest aids z terminalnym rakiem w pakiecie.

Majomir

2024-02-17, 03:30
Mam sugestie do klasztoru

TwójCzarnyPan

2024-02-17, 04:37
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Krzywdzi może bezpośrednio nie. Ale lewackie sp***olenie, które się panoszy obecnie w UE po cichu, lecz konsekwentnie niszczy poczucie odpowiedzialności, patriotyzmu, normalności. Wmawiają nam, że wszystko wolno, że człowiek może identyfikować się z koniem, to jego wybór i może jako konik biegać nago na czworaka (...obciąłem, bo nie warto cytować...).


Taki długi wywód i wciąż nie dowiedziałem się, jaką ci to robi krzywdę. Jeszcze raz, powiedz w jednym zdaniu, co ci to przeszkadza?
Bo mnie najwyżej śmieszy, tak jak ból prawackich dup. Czy z lewa, czy z prawa - jesteście równo jebnięci.

bercik212

2024-02-17, 05:05
Czy ona ma guwno rozmazane na twarzy?

Ha...........dy

2024-02-17, 05:32
Większość osób uważających się za niebinarne jest po prostu dotknięta zaburzeniami psychicznymi. To jednak, że gdzieś tam istnieją prawdziwe osoby, którym trudno przypisać jedną płeć wiemy dobrze z chociażby działu Hard, więc problem jako taki istnieje.

Mam jednak wrażenie, że osoby chore psychicznie ukradły tragedię prawdziwym niebinarnym, ponieważ są bardziej medialne, atencyjne, pozbawione zachamowań i mają parcie na szkło, zaś ludzie realnie posiadający problem "międzypłciowości" są raczej wycofani, z racji tego, że u nich w głowach wszystko jest OK, tylko Matka Natura okazała się k***ą i pomieszała im między nogami... Do namysłu.

A i oczywiście, kończąc mój wywód, uważam, że nie ma trzeciej, czwartej czy dziesiątej płci , mężczyźni nie mogą rodzić dzieci, a formalna zmiana płci w paszporcie czy urzędzie nie zamazuje różnic biologicznych, które wykształciły się w trwającym miliony lat procesie ewolucji, a próba zakłamywania rzeczywistości w imię walki o dobre samopoczucie płatków śniegu uważających się za kogoś kim nie są jest wysoce szkodliwe społecznie.

damian15snk

2024-02-17, 06:19
Quassar napisał/a:

Ze wszystkim sie zgadzam po za powyższym
Akurat to kościół wj***ł sie ludziom do domu i mówi jak żyć... po drugie sam kościół żyje nad prawem i nikt do kościoła nie zraził ludzi jak on sam..
Bezkarne Orgie Pedofile ponad prawem wpie**alanie ludziom jakiś j***nych doktryn do prawa ogólnego polskiego... bo chcą aby religia a raczej ta katolicka SEKTA była prawem, a nie samo prawo i przepisy państwowe same w sobie.
Ile to kasy i ziem poszło na te sekty a kolejne szpitale zamykają z braku kasy... zabrakło 1 mln aby szpital utrzymać ale 3.7 miliarda czytać 3700 milionów na utrzymanie tych klerów co siorbią kase ze swych usług aż za dużo to jeszcze od państwa dostaje nie mniej.
Widzę że masz spore zaległości co do wydarzeń jakie się odjaniepawlają od dłuższego czasu w Polsce.
Obecnie Polska sekta katolicka jest bardziej sk***iała niż nasza zajebista scena polityka która też pożal boże pozostawia wiele do życzenia.
A wpie**alanie kontekstu kościelnego do LGBT jest jak leczenie narkomana alkoholizmem.
Form patologii jest wiele i mają różne oblicza., ale nigdy, ale to to nigdy nie powinno mieć miejsca aby przyklaskiwać jednej patologii na rzecz drugiej... bo to popadanie z jednej skrajności obłędu w drugi.


Z kościoła w każdej chwili możesz zrezygnować, mój syn nie chodzi na religie :) a jedyne wpie**alanie się do domu to kolęda i można ich z łatwością pogonić już na podwórku. Bo po te nerwy, ci co chcą gówna zamiast mózgu niech je mają.

-_luka_-

2024-02-17, 06:38
smc napisał/a:

Putin wspiera wszelkie ruchy LGBT w Europie. Osłabiają one potęgę UE i sprawiają, że jesteśmy słabi jak nigdy.


Kto? Przestań oglądać telewizje bo już nie potrafisz samodzielnie myśleć.

ungubungu

2024-02-17, 06:47
Ja będę Cię nazywał: wypie**alaj k***o j***na, lewicowy zjebie

Antoni79

2024-02-17, 08:47
dancio1978 napisał/a:

Czy ta osoba kogoś krzywdzi? Czy ta osoba jest dla kogoś zagrożeniem? Moze w czasie gdy to pisze rozbiła juz setkę heteroseksualnych związków? Niech sobie żyje i ma swoje problemy. Czlowiek który jest pewien siebie i swojej seksualności wzruszy tylko ramionami zajmie się czymś innym. Natomiast ludzie którzy mają skłonności homoseksualne ale są na wyparciu zaczna pisac jakim to ona jest zjebem i że putin i że zajebie jej strzelbą..I szczerze jej zazdroszczę jeśli najwiekszym jej zmartwieniem jak siostra ma ją określać.



Krzywdzi wszystkich. Wypacza normalność, szkaluje społeczeństwo. Niszczy struktury społeczne od wewnątrz. Powinno to być eliminowane brutalnie i bezwzględnie, bo na dłuższą metę nie jest zabawne, tylko szkodliwe i toksyczne. Wykorzystuje młodzież bo psuje nieukształtowane do końca mózgi młodzieży, robi wyłom, zachwianie w tożsamości, osobowości młodych ludzi, którzy rozwijali się prawidłowo. Można to porównać do gwałtu pedofilskiego. Te same skutki, te same przyczyny- bo on go kochał.. Możesz kotu przyszyć uszy zająca, ale nigdy zającem nie będzie. Droga do zdrowego społeczeństwa to prawidłowa selekcja naturalna (mądry z mądrym, głupi z głupim nie koniecznie), eliminowanie chorób genetycznych i wynaturzeń. Pozwolenie na szerzenie się patologii, kurewstwa i wynaturzeń to bardzo szybka likwidacja społeczeństwa. Zginiemy jak Rzym.

Anal_Intruder_69 napisał/a:

Krzywdzi może bezpośrednio nie. Ale lewackie sp***olenie, które się panoszy obecnie w UE po cichu, lecz konsekwentnie niszczy poczucie odpowiedzialności, patriotyzmu, normalności. Wmawiają nam, że wszystko wolno, że człowiek może identyfikować się z koniem, to jego wybór i może jako konik biegać nago na czworaka po ulicy, srać na chodnik i podgryzać przechodniów. A jak zwrócisz takiemu popie**oleńcowi uwagę, to jesteś homofob i nietolerancyjny zacofany zjeb.
Czy wykształceni (dajmy na to) fizycy, budowlańcy, czy nawet pracownicy elektrowni latają z gołymi fujarami po ulicach, żeby pokazać swoją nowoczesność, normalność i przekonać społeczeństwo, że mają akceptować wszystkie unijne gówno? Nie. Robią to tylko bezrobotne lewackie pasożyty, które szukają problemów tam, gdzie ich nie ma. j***ne bananowe ścierwo, które nie mając żadnych POWAŻNYCH problemów, żyjąc od zasrańca w dobrobycie wyszukuje sobie cokolwiek, do czego mogliby się przysrać. Roszczeniowe gówno bez pojęcia o życiu i o czymkolwiek w ogóle. Ale oczywiście za jakąkolwiek formę krytyki zostajesz okrzyknięty rasistą, homofobem, "polaczkiem-cebulaczkiem", zacofanym kretynem, nietolerancyjnym faszystą itp. Dziwne, że to działa tylko w jedną stronę, nie? Bo śmianie się z Jana Pawła II albo z KK to przejaw nowoczesności i zajebistości! Huuraaa!
Wysłać klauna do Afryki, do muslmów, do brudasowa (indie i przyległe gównokraje), Chin, Korei, albo do dowolnego państwa z Ameryki Południowej. Myślę, że te "gigantyczne problemy" raptem by zmalały i by ścierwo może poczuło, ze bez socjalu i skorupki ochronnej od innych zjebów żyje się nieco ciężej. I że ludzie mają "nieco" poważniejsze problemy na naszym globie.
Ja pie**olę, nie sądziłem, że dożyję takiego szamba w naszym kraju. Nasze dzieci będą już prawdopodobnie miały przepie**olone przez tych zjebów z Brukseli... Straszne to.



To samo napisałem, tylko Ciebie jeszcze nie zacząłem czytać.

Janko

2024-02-17, 09:22
To ja tak spontanicznie powiedziałbym że to jest pojebak I co może być pojebak

Kasztan1234

2024-02-17, 09:30
Ona ma resztki gówna na ryju?

Lemons-shop

2024-02-17, 09:34
Gdzie są skinheada, ja się pytam gdzie oni są!

Ukyuki1988

2024-02-17, 09:36
Ja mam kilka pomysłów:
-nie dopie**oleniec umysłowy
-homo ch*jistwo
-podczłowiecza forma życia
-kretyn
-cwe*
-brzydkie k***a cos :evil:

juderaus

2024-02-17, 09:44
Gogina żyje. Jesteśmy straceni.

Posamekulki

2024-02-17, 10:19
Kopałbym to po głowie aż zmądrzeje