18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trans aktywistka zastanawia się...

wtyu • 2024-02-16, 22:19
...jakie określenie na rodzeństwo nie określa płci rodzeństwa.

Może słowo... rodzeństwo?


KomornikSądowy

2024-02-17, 10:30
Japie**ole, to gówno ma chyba jeden mózg do podziału z tym rodzeństwem.

swinkamor12

2024-02-17, 10:56
Tu dr Marian
Czy to na twarzy aktywiszcza to jest mięsak kaposiego?

dancio1978

2024-02-17, 11:00
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Krzywdzi może bezpośrednio nie. Ale lewackie sp***olenie, które się panoszy obecnie w UE po cichu, lecz konsekwentnie niszczy poczucie odpowiedzialności, patriotyzmu, normalności. Wmawiają nam, że wszystko wolno, że człowiek może identyfikować się z koniem, to jego wybór i może jako konik biegać nago na czworaka po ulicy, srać na chodnik i podgryzać przechodniów. A jak zwrócisz takiemu popie**oleńcowi uwagę, to jesteś homofob i nietolerancyjny zacofany zjeb.
Czy wykształceni (dajmy na to) fizycy, budowlańcy, czy nawet pracownicy elektrowni latają z gołymi fujarami po ulicach, żeby pokazać swoją nowoczesność, normalność i przekonać społeczeństwo, że mają akceptować wszystkie unijne gówno? Nie. Robią to tylko bezrobotne lewackie pasożyty, które szukają problemów tam, gdzie ich nie ma. j***ne bananowe ścierwo, które nie mając żadnych POWAŻNYCH problemów, żyjąc od zasrańca w dobrobycie wyszukuje sobie cokolwiek, do czego mogliby się przysrać. Roszczeniowe gówno bez pojęcia o życiu i o czymkolwiek w ogóle. Ale oczywiście za jakąkolwiek formę krytyki zostajesz okrzyknięty rasistą, homofobem, "polaczkiem-cebulaczkiem", zacofanym kretynem, nietolerancyjnym faszystą itp. Dziwne, że to działa tylko w jedną stronę, nie? Bo śmianie się z Jana Pawła II albo z KK to przejaw nowoczesności i zajebistości! Huuraaa!
Wysłać klauna do Afryki, do muslmów, do brudasowa (indie i przyległe gównokraje), Chin, Korei, albo do dowolnego państwa z Ameryki Południowej. Myślę, że te "gigantyczne problemy" raptem by zmalały i by ścierwo może poczuło, ze bez socjalu i skorupki ochronnej od innych zjebów żyje się nieco ciężej. I że ludzie mają "nieco" poważniejsze problemy na naszym globie.
Ja pie**olę, nie sądziłem, że dożyję takiego szamba w naszym kraju. Nasze dzieci będą już prawdopodobnie miały przepie**olone przez tych zjebów z Brukseli... Straszne to.


Akurat jaranie się pawłem drugim to strzał w kolano jak jasna cholera. Ten facet niemal jawnie wspierał pedofilie i krył tych ludz. Czy ja gdziekolwiek napisałem że ktoś latający z fujarą w ręku jest ok? Bo zdaje się że ta osoba jest po prostu zagubiona. Ekscentryczna? na pewno. Odchylona? Zapewne. Jeśli jest szczęśliwa i nikogo nie krzywdzi to jest to ok. Na pewno lepsza ona niż taki bąkiewicz na marszu niepodległości ze swoimi "patriotami". Wracając do tej osoby. Jeśli coś takiego może zmusić cie do zmiany orientacji to wybacz ale mam napradę złą wiadomość.

WERFI

2024-02-17, 11:17
ja mam jeden pomysł: wygibus natury



a tak serio to weźcie nie wrzucajcie tu tych zjebów. jak ja k***a nienawidze tej pie**olonej spolecznosci lgbtf+42rvgfcvxr3tgtbgfv, paradoksalnie bardzo agresywna grupa i najbardziej rasistowska w stosunku do białych

mauser

2024-02-17, 11:28
niebinarnie zidiociałe ciulstwo .

Lemons-shop napisał/a:

Gdzie są skinheada, ja się pytam gdzie oni są!



Jestem juz za stary , Bracie 25 lat minęło ... tacy Nasi następcy .... h..j pora zdychać , cicho krwiawiąc

chary33

2024-02-17, 12:27
To słowo to: powieś się.

JanzDukli

2024-02-17, 12:36
-_luka_- napisał/a:

Kto? Przestań oglądać telewizje bo już nie potrafisz samodzielnie myśleć.



Jak to kto? Przecież to Putin!
Ten co wysadził sobie gazociągi na Bałtyku, od 2005 roku mordował rosyjskojęzycznych ukraińców na Krymie,w Doniecku i Ługańsku, zatopił okręt "Moskwa". Przez Polskę wysyła broń Ukrainie,
Ostrzelał rakietami Polskę i zabił dwóch Polaków.
A teraz kieruje protestami rolników w Europie.

To był, kuźwa, sarkazm jakby ktoś nie zauważył.

A tu chyba najładniejsza i najmądrzejsza była feministka, jaką widziałem i słyszałem.


Hyena83

2024-02-17, 12:39
ZamknijRyja zwał

tomnbb

2024-02-17, 12:43
Kiedyś coś takiego pokazywano w obwoźnym cyrku (nie napisze co z takimi robili w średniowieczu), następnie zamykano , później leczono a teraz się to gloryfikuje przez podobnych idiotów.
Cywilizacja upada na naszych oczach.....
Niestety media społecznościowe pozwalają zaistnieć różnym wynalazkom. Kiedyś trzeba było być odważnym, inteligentnym i mieć coś mądrego do powiedzenia aby porwać za sobą szerokie grono ludzi. Teraz byle debil z zacisza swojego domu kieruję przekaż do innych sobie podobnych, którzy z racji swoich intelektualnych ograniczeń i braku umiejętności oceny wartości tego typu treści, klikają "lajki" ku uciesze głupiej gawiedzi. Co gorsza na czymś takim potrafią jeszcze zarabiać (a może to jednak jakiś błysk inteligencji jak wyciągnąć kasę od głupszych od siebie? :-> ).
Bez tych głupich mediów taki osobnik musiałby stanąć przed tłumem np. na rynku miasta i zacząć wygłaszać swoje "mądrości" - szybko normalna cześć społeczeństwa obrzuciłaby go jajkami (albo czymś większym) co dla niego byłoby nauką a dla reszty przykladem jak nie postępować. W ten sposób był zachowany mechanizm dający o zdrowie społeczne. Teraz siedząc bezpiecznie za ekranem kompa czy telefonu nie ma tego mechanizmu i stąd wysyp tego typu treści.

AnalAcrobat

2024-02-17, 12:58
Quassar napisał/a:

Ze wszystkim sie zgadzam po za powyższym
Akurat to kościół wj***ł sie ludziom do domu i mówi jak żyć... po drugie sam kościół żyje nad prawem i nikt do kościoła nie zraził ludzi jak on sam..
Bezkarne Orgie Pedofile ponad prawem wpie**alanie ludziom jakiś j***nych doktryn do prawa ogólnego polskiego... bo chcą aby religia a raczej ta katolicka SEKTA była prawem, a nie samo prawo i przepisy państwowe same w sobie.
Ile to kasy i ziem poszło na te sekty a kolejne szpitale zamykają z braku kasy... zabrakło 1 mln aby szpital utrzymać ale 3.7 miliarda czytać 3700 milionów na utrzymanie tych klerów co siorbią kase ze swych usług aż za dużo to jeszcze od państwa dostaje nie mniej.
Widzę że masz spore zaległości co do wydarzeń jakie się odjaniepawlają od dłuższego czasu w Polsce.
Obecnie Polska sekta katolicka jest bardziej sk***iała niż nasza zajebista scena polityka która też pożal boże pozostawia wiele do życzenia.
A wpie**alanie kontekstu kościelnego do LGBT jest jak leczenie narkomana alkoholizmem.
Form patologii jest wiele i mają różne oblicza., ale nigdy, ale to to nigdy nie powinno mieć miejsca aby przyklaskiwać jednej patologii na rzecz drugiej... bo to popadanie z jednej skrajności obłędu w drugi.



Wydajesz się inteligenty więc polecam Ci wykład byłego kgbowca Bezmienowa pt jak zniszczyć państwo. Mówi w nim, że pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić to zniszczyć religie. I to niestety się dzieje od wielu lat.

Cerber1111

2024-02-17, 13:08
Słyszałem ostatnio że legalny jest odstrzał bobrów mimo że jest gatunkiem chronionym, ale stał się inwazyjny. Moje pytanie brzmi… czy to coś pokazane na filmie też można odj***ć jak się ministerstwo zgodzi?

Mariuszn214

2024-02-17, 13:51
Jestem gejem ale binarnym wiem że jestem facetem, wiem że nie będę kobietą, wiem że każdy ma swoje zdanie.

zakooo

2024-02-17, 14:29
Ono się musi nauczyć golić bo cała mordę ma pocięta

hitmeme

2024-02-17, 14:38
Ma ryj jak potwór z kosmosu.