18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trans aktywistka zastanawia się...

wtyu • 2024-02-16, 22:19
...jakie określenie na rodzeństwo nie określa płci rodzeństwa.

Może słowo... rodzeństwo?


mit2

2024-02-17, 14:40
dancio1978 napisał/a:

Akurat jaranie się pawłem drugim to strzał w kolano jak jasna cholera. Ten facet niemal jawnie wspierał pedofilie i krył tych ludz.


A to ciekawe, możesz podać jakieś wiarygodne źródło tych rewelacji?

eMJay8086

2024-02-17, 15:10
Podaję hasło - zjebak.

TwójCzarnyPan

2024-02-17, 15:18
Antoni79 napisał/a:

Krzywdzi wszystkich. Wypacza normalność, szkaluje społeczeństwo. Niszczy struktury społeczne od wewnątrz. Powinno to być eliminowane brutalnie i bezwzględnie, bo na dłuższą metę nie jest zabawne, tylko szkodliwe i toksyczne. Wykorzystuje młodzież bo psuje nieukształtowane do końca mózgi młodzieży, robi wyłom, zachwianie w tożsamości, osobowości młodych ludzi, którzy rozwijali się prawidłowo. Można to porównać do gwałtu pedofilskiego. Te same skutki, te same przyczyny- bo on go kochał.. Możesz kotu przyszyć uszy zająca, ale nigdy zającem nie będzie. Droga do zdrowego społeczeństwa to prawidłowa selekcja naturalna (mądry z mądrym, głupi z głupim nie koniecznie), eliminowanie chorób genetycznych i wynaturzeń. Pozwolenie na szerzenie się patologii, kurewstwa i wynaturzeń to bardzo szybka likwidacja społeczeństwa. Zginiemy jak Rzym.
To samo napisałem, tylko Ciebie jeszcze nie zacząłem czytać.


O, następny z gównem w mózgu. Chcesz decydować jakie ma być społeczeństwo, co każdy ma myśleć i jak się zachowywać? Według jakich kryteriów? Takich, które uważasz za normalne ty sam albo jakiś twój prawicowy guru? Totalitaryzm ci się marzy, to proponuję emigrację do tego wielkiego kraju na wschodzie bo tu się już nie odnajdziesz. Dewianci będą cię kłuć w oczy do usranej śmierci, po co masz cierpieć?

Thaitella

2024-02-17, 17:08
Czemu jeszcze na takie coś nie polują?
Moda na pokemony tego typu powinna wrócić :mrgreen:

PękniętySłoik

2024-02-17, 17:43
TwójCzarnyPan napisał/a:

Taki długi wywód i wciąż nie dowiedziałem się, jaką ci to robi krzywdę. Jeszcze raz, powiedz w jednym zdaniu, co ci to przeszkadza?
Bo mnie najwyżej śmieszy, tak jak ból prawackich dup. Czy z lewa, czy z prawa - jesteście równo jebnięci.



Po co ktokolwiek ma się rozpisywać na 20 stron przyczynach, skutkach, przewidywaniach, całej tej socjotechnice itp. skoro ty z góry masz w to wyj***ne ? Po co się produkować dla kogoś takiego ? Bo chcesz ? W dupie mam czego chcesz.

Ronoaro

2024-02-17, 17:59
Te wykwity na jej gębie to oznaki syfilisu?

Rapid1A

2024-02-17, 18:11
Kompania zwartych oddziałów, trochę piachu i dużo worków.

hall525

2024-02-17, 18:56
Co temu czemuś się z mordą stało?

Dagon

2024-02-17, 19:12
j***ł ich pies. Tylko rodziców szkoda.

tomeko07

2024-02-17, 19:23
dancio1978 napisał/a:

Czy ta osoba kogoś krzywdzi? Czy ta osoba jest dla kogoś zagrożeniem? Moze w czasie gdy to pisze rozbiła juz setkę heteroseksualnych związków? Niech sobie żyje i ma swoje problemy. Czlowiek który jest pewien siebie i swojej seksualności wzruszy tylko ramionami zajmie się czymś innym. Natomiast ludzie którzy mają skłonności homoseksualne ale są na wyparciu zaczna pisac jakim to ona jest zjebem i że putin i że zajebie jej strzelbą..I szczerze jej zazdroszczę jeśli najwiekszym jej zmartwieniem jak siostra ma ją określać.

. Przestań bronić ukochanej. Ps. W NL to już do przedszkoli próbują się wypie**alac ze swoją ideologia

dgfdfg

2024-02-17, 19:35
Siotrzak ? Może "cwe*ak" ?

bogujawleński

2024-02-17, 20:13
Do uśpienia... mam znajomego weterynarza : tradycyjne.. nic, Zabetonowanie ...usunięcie filmów.... kasacja fajsbooka , kwestia dogadania się z rodzicami

Matmat2595

2024-02-17, 20:57
Nazywam Cie sp***oleniem umysłowym :lol:

lofi

2024-02-17, 21:46
To przypadkiem nie zwiało z wiaderka po skrobance?

slaveyy

2024-02-18, 00:02
dancio1978 napisał/a:

Akurat jaranie się pawłem drugim to strzał w kolano jak jasna cholera. Ten facet niemal jawnie wspierał pedofilie i krył tych ludz. Czy ja gdziekolwiek napisałem że ktoś latający z fujarą w ręku jest ok? Bo zdaje się że ta osoba jest po prostu zagubiona. Ekscentryczna? na pewno. Odchylona? Zapewne. Jeśli jest szczęśliwa i nikogo nie krzywdzi to jest to ok. Na pewno lepsza ona niż taki bąkiewicz na marszu niepodległości ze swoimi "patriotami". Wracając do tej osoby. Jeśli coś takiego może zmusić cie do zmiany orientacji to wybacz ale mam napradę złą wiadomość.



Widać TVN wchodzi jak w masło