18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak zwane ciężkie nagranie...

Halman • 2022-09-01, 13:31

jak ktoś ma zemdleć to nie oglądać; trzy i pięciolatka, dziś, moskwa...


Kaczor_Donald

2022-09-03, 00:00
Super. Więcej takich. :lol:

danieltrcd napisał/a:

Większość co się naśmiewa, to jakie sp***olone ameby. Jak można naśmiewać się z tragedii dzieci? Będziecie mieli swoje to zobaczycie. Fajnie byście się czuli jak wasze dziecko zginęło by pod kołami a jakiś zj***ny ciul jak wy by w necie pisał "a to polaczek, takiego mi nie szkoda". Większość tych negatywnych komentarzy tu czy pod innym postem jest pisane do poklasku czy tam zj***nych piwek bo myślicie ze to zabawne. Takich jak wy to do odstrzału, bo nie różnicie się niczym od kacapów i banderowców.



Wstawaj. Zesrałeś się.

Wiewór

2022-09-03, 00:16
BarmanInternetu napisał/a:

Po prostu jesteś hipokrytą.Tez nie popieram ruskich ale przez ostatnie 60 lat to usa najwięcej wymordowało ludzi. Pewnie ty gazyli wielbisz którzy Palestyńczyków mordują



Oczywiscie ze jestem po stronie Izraela. Palestyńczycy to takie samo bestialskie robactwo bez honoru jak kacapy.
USA morduje niewinnych cywili?

BarmanInternetu napisał/a:

Po prostu jesteś hipokrytą.Tez nie popieram ruskich ale przez ostatnie 60 lat to usa najwięcej wymordowało ludzi. Pewnie ty gazyli wielbisz którzy Palestyńczyków mordują



Oczywiscie ze jestem po stronie Izraela. Palestyńczycy to takie samo bestialskie robactwo bez honoru jak kacapy.
USA morduje niewinnych cywili?

panar3 napisał/a:

Debil. Ssij dalej pałę TV a będziesz u kresu swego marnego życia durniejszy niż menda na twoich jajach. O ile masz jaja a nie sam worek. Propaganda trafia do najgłupszych po linii prostej: uszy i oczy - sieczka z gównem we łbie - jama paszczowa pie**oląca durnoty. Przez takie niedojeby umysłowe świat legnie w gruzach.



Ty jesteś pewnie jeden z tych otwartych analitycznych umysłów który nie poddaje się propagandzie i dlatego łyka ruska propagandę razem z całymi jajami

summersun

2022-09-03, 02:38
Nie rozumiem ludzi, którzy śmieją się z takich tragedii. Wyobraźcie sobie ból tych dzieci na moment przed śmiercią, wyobraźcie sobie rozpacz ich rodziców i strach wszystkich postronnych i bezsilnych osób. Że co, że kacapy? To były małe, niewinne dzieci. Cóż za wybiórcza moralność z waszej strony, niczym nie różnicie się od zwykłych bestii. Zostaniecie kiedyś ojcami to zrozumiecie. :(
:wyj***ne:
Nie no, zajebisty materiał, leci do ulubionych. j***ć dzieci z kacapii i innych dzikich kraików. Właściwie to kierowca ciężarówki wyświadczył im wielką przysługę. Gdyby nie on, miałyby szansę (tak na 98%) dorosnąć i stać się kolejnymi, szarymi obywatelami jednego wielkiego sralnika bez spłuczki, tępymi niewolnikami na miarę tych z Korei Północnej. Całe swoje życie spędziłyby na klepaniu biedy i fantazjowaniu o potędze z czasów, których nawet nie znają. Naprawdę miło ze strony tego człowieka, że im tego oszczędził.