18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak zwane ciężkie nagranie...

Halman • 2022-09-01, 13:31

jak ktoś ma zemdleć to nie oglądać; trzy i pięciolatka, dziś, moskwa...


Cipczan

2022-09-01, 18:24
pazuzu napisał/a:

Chyba zemdleć ze szczęścia



Mam nadzieję, że zdechła tępa dzida!

Bart47 napisał/a:

Dżemik ze świeżych brzoskwinek. Mhmm... to lubię



Możesz nawet w szyję zar*chać, super.

zotrix

2022-09-01, 19:04
Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



to może poczytaj co ukry robili z polskimi dziećmi?

Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



nie zesraj się....

Pees4

2022-09-01, 19:09
Ukrowe czy kacapskie pomioty dla mnie jeden ch*j :-D co niektorzy tutaj chyba ukrowego ch*ja z ust nie wyjmują i się coś we łbach poprzestawiało

kawior2007

2022-09-01, 19:21
Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



Ale masz przećpany łeb

Edo

2022-09-01, 19:23
Podwójny hamburger z gówniaków

fak38

2022-09-01, 19:25
ukry dobrze mówią że Polacy to Lachowie, Bo lubią być dymani przez Ukrów. Więcej mejstrymu oglądajcie to jeszcze dupa będzie wasz bolała.

Sayoko

2022-09-01, 19:50
Ja pie**ole... co one robily SAME na ulicy?

roger696

2022-09-01, 19:53
Jakoś mi już nie zal

Aberworthy

2022-09-01, 19:59
Ale macie sprane łby, sam chętnie pooglądam kacapów dostających z drona w okopach oraz srogi wpie**ol na polu bitwy. Ale żeby świętować śmierć dwóch kaszojadów to już wyższy poziom sp***olenia.

Joachim

2022-09-01, 20:16
Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



Masz tu baranie na szybko skopiowane, coś o swoich ukraińcach:
W sierpniu doszło do następnych okrucieństw: w Woli Ostrowieckiej zginęło 529 Polaków (220 dzieci), w Ostrówkach - 438 osób (246 dzieci). Działania te wzmogły się pod koniec roku, w okresie Bożego Narodzenia.

highlogic

2022-09-01, 20:23
Dzieci to dzieci. Nie jest ważne, czy to ukraińskie czy rosyjskie czy z Bangladeszu. Myślicie, że one mają wpływ na politykę? One nie siedzą w czołgach, nie ostrzeliwują niewinnych innych dzieci. Dzieciom, oczywiście propaganda pierze mózg, ale nie przez inne dzieci. Więc stulcie mordy.

Wk***iajcie się na starych, którzy wychowują, niedopilnują i kształtują świadomość tych, którym jedyne pole bitwy to piaskownica.

Pozdrawiam.

~prophetess

2022-09-01, 20:25
cormax19000 napisał/a:

Putin puszcza też swoją młodość narodu na wojne i ma to w p*zdzie czy przeżyją czy nie więc o co chodzi ?



Ja w piździe mam Putina i jego naród, ale to co jest na nagraniu może się stać wszędzie gdzie są rodzice debile bez odrobiny wyobraźni. Również w Polsce. Tak małych dzieci nie puszcza się samopas bez opieki, zwłaszcza przy ulicy. No chyba, że masz ochotę na krwisty naleśnik, to droga wolna :roll:

Dandel22

2022-09-01, 20:37
Dzieci to sa dzieci. Co z tego, że RUS - gdyby przenieść je do normalnej zachodniej rodziny jest wysoce prawdopodobne, że wyszłyby na ludzi. Nie można ich winić za to że się urodziły w takim a nie innym kraju. Wiadomo ze raSSija 1 i tym podobne wypiorą im na starość mózgi i się stana orkami, ale to nie ich wina do cholery.
Każdy kto uwaza, że taka tragedia im się należy jest zj***ny. Powiedziałbym ze życzę takim żeby ich dzieciom przytrafiło się to samo, ale nie. Żadnym, ale to żadnym dzieciom tego nie życzę. Pozostaje mi życzyć takim więcej rozumu i empatii. Bo właśnie to nas kurna odroznia od orków i ruskiego miru.