18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak zwane ciężkie nagranie...

Halman • 2022-09-01, 13:31

jak ktoś ma zemdleć to nie oglądać; trzy i pięciolatka, dziś, moskwa...


marcino_zly

2022-09-01, 20:41
Pees4 napisał/a:

Ukrowe czy kacapskie pomioty dla mnie jeden ch*j co niektorzy tutaj chyba ukrowego ch*ja z ust nie wyjmują i się coś we łbach poprzestawiało



Nie jesteś wybredny, kmiocie.
Bierzesz do gęby czy w dupsko?
Jeden ch*j.
Tfu

ellsworth

2022-09-01, 20:56
highlogic napisał/a:

Dzieci to dzieci. Nie jest ważne, czy to ukraińskie czy rosyjskie czy z Bangladeszu. Myślicie, że one mają wpływ na politykę? One nie siedzą w czołgach, nie ostrzeliwują niewinnych innych dzieci. Dzieciom, oczywiście propaganda pierze mózg, ale nie przez inne dzieci. Więc stulcie mordy.
Wk***iajcie się na starych, którzy wychowują, niedopilnują i kształtują świadomość tych, którym jedyne pole bitwy to piaskownica.
Pozdrawiam.



To jest ruskie ścierwo, a nie ludzie żadni! Ich wszystkich należałoby eksterminować jak pasożyty, a nie rozczulać się nad tym plugawym pomiotem.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-09-01, 21:07
Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



Szkoda że amerykańskich ci szkoda. Przypomnę jankesy w 2008 po tym jak napadli na Irak w 72 godziny w samym Bagdadzie wybili więcej ludności cywilnej niż u ukrów wszystkich przez pół roku odpaliło

Wiewór

2022-09-01, 21:22
BarmanInternetu napisał/a:

Szkoda że amerykańskich ci szkoda. Przypomnę jankesy w 2008 po tym jak napadli na Irak w 72 godziny w samym Bagdadzie wybili więcej ludności cywilnej niż u ukrów wszystkich przez pół roku odpaliło



Hahaha jasne towarzyszu.

Chciałbym wykrzesać z siebie chociaż iskrę współczucia dla tych ruskich karaluchów ale nie potrafię. Nie uważam juz ich za ludzi

Sraj1

2022-09-01, 21:50
Widzę że Sadol coraz bardziej robi ukłon w stronę kryptogejostwa co sobie narobiło gówniaków żeby ukryć pedalstwo przed rodziną.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-09-01, 21:54
Wiewór napisał/a:

Hahaha jasne towarzyszu.
Chciałbym wykrzesać z siebie chociaż iskrę współczucia dla tych ruskich karaluchów ale nie potrafię. Nie uważam juz ich za ludzi



Po prostu jesteś hipokrytą.Tez nie popieram ruskich ale przez ostatnie 60 lat to usa najwięcej wymordowało ludzi. Pewnie ty gazyli wielbisz którzy Palestyńczyków mordują

:-)

Sraj1

2022-09-01, 22:39
Halman napisał/a:

mały dodatek sytuacyjny;



Pojedynek mamusi z kierowcą, jakby ktoś się nie pokapował. Szacun dla niego, że położył ją bez jednego ciosu.

Nornil

2022-09-01, 22:47
Dzieci nie są winne ogólnego sp***olenia.

A jeżeli ktoś mówi że nie jest mi szkoda dzieciaków bo ruskie to nie różni się wiele od tych, których hejtuje.

PiotrusCinek88

2022-09-01, 22:47
A gdzie była matka w tym czasie? nie ważne skąd dzieci, ale tutaj zawinił że nie było opieki.

eb

2022-09-01, 22:58
Szkoda to tylko dzieciaki nikomu nic niewinne

kocur

2022-09-01, 23:14
Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



Co za różnica? ruskie czy ukropy to jedno gówno. Niestety tego coraz więcej u nas.



HenrykS. napisał/a:

Normalnie byłby tu jeden wielki płacz i zgrzytanie p*zdy, ale dzięki temu, że akcja miała miejsce w kacapowie wszyscy się radują. Może tym sposobem p*zdowaci tatuśkowie trochę zmężnieją i nie będą już tak lamentować pod filmikami ze zdechłymi gówniarzami. Wystarczy tylko w opisie dodać: "miejsce rosja" i spokój



Jak z twojego kaszojada zostanie mokra plama . mam nadzieje że sie pochwalisz materiałem.

Ferdek5555

2022-09-01, 23:21
Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



Ale wiesz, że to nie jest "ten sam" kacap ?

panar3

2022-09-01, 23:43
Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



Debil. Ssij dalej pałę TV a będziesz u kresu swego marnego życia durniejszy niż menda na twoich jajach. O ile masz jaja a nie sam worek. Propaganda trafia do najgłupszych po linii prostej: uszy i oczy - sieczka z gównem we łbie - jama paszczowa pie**oląca durnoty. Przez takie niedojeby umysłowe świat legnie w gruzach.

koolowsky

2022-09-01, 23:55
Wypiją wieczorem vódki i zapomną