18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak zwane ciężkie nagranie...

Halman • 2022-09-01, 13:31

jak ktoś ma zemdleć to nie oglądać; trzy i pięciolatka, dziś, moskwa...


silas78

2022-09-01, 23:57
Mariusz napisał/a:

Widzę że masz ladnie wyprany cymbał przez media.



Jeden z niewielu, w miarę sprawiedliwych, komentarzy na tym łez padole.
Ja bym zaraz wyskoczył, a pasażerce kazał trąbić, albo jej kazał się trzymać i walnął lekko w tą ciężarówkę.
Miałem kiedyś taki przypadek, że taka ok. czteroletnia dziewczynka wyskoczyła mi na ścieżkę rowerową.
Świadomie nie miałem szansy nic zdziałać, nawet nie mogłem jej ominąć ani przyhamować, bo za mało czasu było. Jednak do tej pory się zastanawiam, w jaki sposób wybrałem opcję, żeby się odłączyć od roweru - i obdzierając sobie ręce i nogi podkaturlać się w stronę niedoszłej ofiary swojej, a przede wszystkim tatusia głupoty. A ten oczywiście od razu do mnie z ryjem, i dopiero, jak ochłonął i ogarnął, to przeprasza i pyta, czy odwieść do szpitala...

needsomefps

2022-09-02, 00:23
A tak pomijając miejsce zdarzenia, to co za idioci puszczają wolno na ruchliwej ulicy takie młode dzieciaki. Winni są tu tylko rodzice/opiekunowie - największą karą będzie dla nich ta świadomość, że nie upilnowali, a powinni. Tacy ludzie nigdy nie powinni mieć dzieci.

CzarnyAdolf

2022-09-02, 00:50
Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



Pół roku temu kacapy już napie**alały z karabinów w nazistowskich 6latków i gwałciły nazistowskie 9letnie dziewczynki

na...........pl

2022-09-02, 01:34
Wszystkie ruskie k***y wyciągające Wołyń - oni przynajmniej nie tuszują prawdy, a wy co macie do powiedzenia na temat Katynia? Ruscy zawsze byli i będą największym wrogiem Polaka, nic wam k***y na to nie poradzę, to zawsze był wasz wybór.

Seligos

2022-09-02, 03:53
Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



A co to dziecko jest winne ? To że ma obsranych rodziców to niestety nie ich wina. Gram empatii.

Szkodnik7676

2022-09-02, 05:03
Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



400 stu banderowców mniej

PękniętySłoik

2022-09-02, 05:31
Hetman_Wielki napisał/a:

szkoda Aniołków, kierowca też niewinny, choć mało uważny....



ch*ja wies zo prowadzeniu ciężarówki. Nie miał szans ich widzieć, a pozatym tam nie ma pasów wiec ich się nawet nie spodziewał.

Cudak

2022-09-02, 07:15
Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



Nie zesraj się. Musiałbyś nienawidzieć całego świata, bo każdy większy kraj prowadził lub prowadzi nadal swoją "wojnę o pokój" na terenie innego kraju zabijając niewinnych ludzi. Ale pewnie czasem KFC jednak zjesz :)

JackCola

2022-09-02, 10:33
wypad banderowskie ścierwa z sadistica .

Jerzy_Owsik

2022-09-02, 15:51
Ajot napisał/a:

Jeszcze pół roku temu szkoda byłoby mi dzieci kacapów. Obecnie gdy kacapy zamordowały 400 dzieci ukraińskich, a drugie tyle uczyniły kalekami, jakoś nie zbiera mi się na żal do kacapskiego nasienia narodu.



sranie w banie i j***nie

xXHoMeRXx

2022-09-02, 17:46
Freeman napisał/a:

Logika komentujących tu jest zj***na. To, że ktoś żyje w Rosji nie oznacza z automatu, że popiera wojnę, tak samo jak nie można oskarżać wszystkich Polaków o burdel w Afganistanie, bo Polska przyłożyła rękę w "misjach stabilizacyjnych" (hipokryzja w chooj).
Co jeśli akurat rodzice tych dzieci byli aktywistami antywojennymi? Zresztą śmiać się z czyjegoś nieszczęścia to zachowanie głupiego gówniarza co gówno widział i ch*ja wie o świecie.



Po choj Ty tu jesteś?

:roll:

Kidl3r

2022-09-02, 18:04
HenrykS. napisał/a:

Normalnie byłby tu jeden wielki płacz i zgrzytanie p*zdy, ale dzięki temu, że akcja miała miejsce w kacapowie wszyscy się radują. Może tym sposobem p*zdowaci tatuśkowie trochę zmężnieją i nie będą już tak lamentować pod filmikami ze zdechłymi gówniarzami. Wystarczy tylko w opisie dodać: "miejsce rosja" i spokój



Bo wszędzie i tak samo tu pojęcie życia człowieka jest względne. Kacapa nie szkoda bo to ork, Żyda nie szkoda bo to nieczłowiek, Tutsi też bo to karaluchy. I tak ziemia kręci się w kółko codziennie gdzie człowiek dla człowieka, człowiekiem. A dzieci szkoda...

NataliaW

2022-09-02, 20:56
Większość z was to sp***oliny umysłowe takie same jak banderowcy co cieli malych Lachów bo widzieli w nich wrogów swojego narodu. Takie jak naziole gazujace dzieci. Media wam wyprały mózgi.

Co te dzieci winne?

Kierowca ciężarówki to debil, ale to oczywiste bo kto inny jeździłby ciężarówka, ale i kierowca osobówki to p*zda i tchórz, ja bym poświęcił każde auto by próbować uratować te dzieci. I w h*ju bym miał czy są ukraińskie czy ruskie czy żydowskie.

Roast

2022-09-02, 21:40
Moje współczucie nie istnieje dla orków w jakimkolwiek wieku.

danieltrcd

2022-09-02, 22:15
Większość co się naśmiewa, to jakie sp***olone ameby. Jak można naśmiewać się z tragedii dzieci? Będziecie mieli swoje to zobaczycie. Fajnie byście się czuli jak wasze dziecko zginęło by pod kołami a jakiś zj***ny ciul jak wy by w necie pisał "a to polaczek, takiego mi nie szkoda". Większość tych negatywnych komentarzy tu czy pod innym postem jest pisane do poklasku czy tam zj***nych piwek bo myślicie ze to zabawne. Takich jak wy to do odstrzału, bo nie różnicie się niczym od kacapów i banderowców.