18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to tylko zostawiam....

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-10-18, 21:01
...dla rozpętania wojny maseczkowo-antymaseczkowej.


mesjans

2020-10-19, 18:47
Jedni za drudzy przeciw a ja gdzie indziej widzę tu problem. Jeśli państwo uznaje jakiś wirus za problem i jakimś rozwiązanie uznaje za słuszne to powinno szybko wprowadzić prawo nakazujące noszenie tych masek a nie kazanie karania bez podstawy prawnej bo jak się okaże przykładowo później że ta decyzja jest błędna to nie będzie na kogo zwalić winy. Policja powie że od górnie dostała przykaz , góra że politycy kazali a politycy powiedzą a macie coś na piśmie że my to kazaliśmy. Jak się coś każe społeczeństwu to na podstawie prawnej.

majaxd1

2020-10-19, 19:31
mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



przyklad zniewolonego umyslu, braku swiadomosci i poczucia wolnosci

Essent

2020-10-19, 19:43
mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



I pies cie i te małe pieski pisowski gnojku.Tak żeś se wybrał to se masz :wrr:

mygyry

2020-10-19, 19:49
Essent napisał/a:

I pies cie i te małe pieski pisowski gnojku.Tak żeś se wybrał to se masz :wrr:



Ale powiedz mi kolejny co mi pis do Rzeczy?

Ponadto jest kilka moim wpisów jak ktoś chce dyskutować to niech przeczyta wszystkie i dopiero merytorycznie pisze a nie pie**oli w kółko to samo (przykro mi że bez żółtych napisów)

czokolapik

2020-10-19, 21:57
Pozwolę sobie zacytować treść art. 46b i tych literek do których uczony przez wybitnego profesora prawa tak się odwoływał:

Art. 46b. 37 [Ustanowienie określonych ograniczeń, nakazów i zakazów na zagrożonym obszarze]
W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić:

1) ograniczenia, obowiązki i nakazy, o których mowa w art. 46 ust. 4;
2) czasowe ograniczenie określonych zakresów działalności przedsiębiorców;
3) czasową reglamentację zaopatrzenia w określonego rodzaju artykuły;
4) obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie;
5) obowiązek poddania się kwarantannie;
6) miejsce kwarantanny;
7) 38 (uchylony);
8) czasowe ograniczenie korzystania z lokali lub terenów oraz obowiązek ich zabezpieczenia;
9) nakaz ewakuacji w ustalonym czasie z określonych miejsc, terenów i obiektów;
10) nakaz lub zakaz przebywania w określonych miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach;
11) zakaz opuszczania strefy zero przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie;
12) nakaz określonego sposobu przemieszczania się.

Wynika jasno, że wspomniany jegomość wybrał sobie tylko ten fragment który mu pasował, nie zwrócił jednak uwagi na pozostałą treść artykułu w której mowy o chorych i podejrzanych o zachorowanie nie ma. Dlatego wnioskuję, że studiował to on co najwyżej mądrości w internecie, a czytanie ze zrozumieniem w jego przypadku nie do końca działa tak jak powinno. Szkoda, że część sadoli nawet nie sprawdziła powyższego artykułu i podpierała się głupotami jakie gadał bohater nagrania.

Niestety, policjanci również mieli problem z czytaniem ze zrozumieniem.

CzerstWybut

2020-10-20, 01:21
Czytam was tu wszystkich i wy to naprawde jacyś poj***ni jesteście. Polska ma tak zj***ny naród że dla was trzeba rozpisywać jakieś całe tomy poj***nego prawa. U was się nie da nigdy w prosty sposób, wszędzie widzicie spisek, zniewolenie itp. Japierfole to są tylko jakieś poj***ne maseczki a wy robicie z tego problem lat 40 ubiegłego wieku. W niejednym kraju mówili że w polsce se sami komplikujemy życie bo u nas nie można coś w prosty sposób zasugerować, nakazać, zalecić tylko k***a walczyć j***ną papierologią bo jeden pie**oli że nie bedzie nosił bo mu k***a wolnosc ograniczają, drugi że ma być dokładnie opisane i kretyn wymaga opisu jak się nosi (uwaga nie ubiera) bo o to też się potrafi przypie**olić. Kolejnemu debilowi trzeba opisać 2 strony z czego trzeba mieć zrobioną maskę. Japie**ole patologia jakaś. W tej calej pandemii dalej latam po świecie, jest to utrudnione ale tak przemieszczam się między różnymi krajami, i tylko w polsce widze jakiś ogromny ból dupska o maseczke. Oczywiście najwięcej pie**ola ci co nielubią obecnej władzy jak by kaczyński wszystkim sterował wszędzie. Dla mnie jest wyolbrzymiana ta pandemia no ale k***a to się dzieje na calym swiecie durnie a nie tylko w tym waszym kaczym kołchozie, debile zachowujecie się jak byście byli sami na świecie. Jak bym gdzieś na świecie próbował ludzi buntować o nienoszenie maseczki np w metro lub na lornisku bo to w zasadzie wszedzie jest obowiązkowe i używał bym waszych argumentów typu że dzisiaj maska a jutro gacie różowe to japie**ole by mnie wzieli za poj***nego jakiegoś. Są kraje że sam k***a od siebie zalożysz tą maskę bo wychodzisz na egoistycznego kretyna, kiedy oni robią wszystko i wydają masę kasy oraz dużo pracy wkładają w to aby wszyscy w koło byli bezpieczni. Ale nie k***a, jam jest pan z polski i nie bede nosił bo.... japie**ole no nie da sìe was czytać. Wy myślicie że rządom na świecie jest na rękę wprowadzać jakieś restrykcje, ograniczać gospodarke, wypłacać kase potrzebującym firmom i ludziom. Myślicie że im ta pandemia w czymś ułatwia? Że sie rozpie**ala gospodarke. TAK k***a na całym świecie mają te same problemy co u nas a tam nie rządzi kaczyński ani nikt inny z polski. Wy macie jakąś poj***ną wizje ze przez maseczki chcą sobie sprawdzić na ile mogą sobie pozwolić, nojajebie banda debili. Tak dla rządów na całym świecie jest na rękę kiedy obywatele mają chodzić z zasłoniętą twarzą. Pomyślcie czasem durnie co wy pie**olicie. Dla polaków jak ma coś powstrzymać zarażanie to ma to być tylko pewna ochrona bo inaczej będą szukać ch*ja do dupy. Zachowujecie się jak byscie wiedzieli najlepiej na świecie co trzeba a co nie, co istnieje a co nie,. Naogladacie się spiskowych gowien na internetach i pie**olicie głupoty jak niewiem.

aret

2020-10-20, 06:58
mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



OK wytresowany niewolniku.

ytrewqqwerty

2020-10-20, 21:36
Wszystkim antycovidowca zycze prawdziwego przejrzenia na oczy. Jak już zrozumiecie jak latwo manipulowac ludzmi i ze najwiecej krzycza ludzie glupi. Wirus istnieje, jest grozny przez swoja latwosc zakazania. Nie ma na niego lekarstwa ani szczepionki i pewnie nigdy nie bedzie. Jedyna szansa jest unikanie kontaktu z ludzmi, maseczka i mycie rak. Wirus ten zatkal sluzbe zdrowia. Ona sie juz wywalila na ryj i nie wstanie. Umrzecie predzej w kolejce do szpitala z zawalem, udarem czy po wypadku. Ale mozecie byc z siebie dumni bo nie nosiliscie j***nej maseczki roznoszac to gowno na jak najwieksza ilosc osob, ktore wlasnie wam zajmuja miejsce w szpitalu

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-21, 10:56
czokolapik napisał/a:


Wynika jasno, że wspomniany jegomość wybrał sobie tylko ten fragment który mu pasował, nie zwrócił jednak uwagi na pozostałą treść artykułu w której mowy o chorych i podejrzanych o zachorowanie nie ma.....



Gdzie Ty widzisz tam przepis pozwalający drogą rozporządzenia wprowadzić nakaz noszenia maseczek przez wszystkich???

No-idea

2020-10-22, 10:25
aret napisał/a:

OK wytresowany niewolniku.



Trzeba być skończonym debilem żeby z ćwiartka mózgu i dodatkowo przekonanym o własnej (nieistniejącej) zajebistości żeby wymyślec że noszenie maseczki to efekt tresury i znak niewolnicwa. Nienoszenie maseczki "bo tresura i niewolnictwo" to całkowite sp***olenie umysłowe podobne do kibolskiej subkultury.

nwtinamou

2020-10-23, 19:29
Ja nie znam nikogo kto poleciał a kosmos, nikogo zgwałconego ani zabitego,.

qmaverickq

2020-10-29, 21:40
Takie pierdo lamento. Nie znacie nikogo kto umarł? Tak znam, kolega z pracy mojego teścia. inny? Boczek z kiepskich. Prawo k***a nie prawo, ale ja debilem j***nym nie jestem. Jak mu prawo powie, że może skakać z okna na główkę, to pewnie od razu wypie**oli łabędzia z balkonu. Jak nie chce debil nosić maski dla siebie, to niech k***a nosi dla innych. Dla innych też nie będzie nosił? To zaj***ć sk***ysyna, na ch*j taki ludź w społeczeństwie, skoro tylko jego prawa są najważniejsze.

Wiewór

2020-10-29, 22:47
Czy ktoś chodzi w masce czy nie. Czy ktoś wierzy w epidemie czy nie to nie ma znaczenia. Faktem jest, że wszystkie przepisy ograniczające wolność w związku z covidem są nieważne. Są wprowadzone niezgodnie z prawem.
Nawet mój kolega, który jest policjantem mówi, żeby absolutnie nie przyjmować od nich żadnych mandatów.
Należy iść do sądu i ch*j. Sądy oddalają wnioski. Nie wszystkich sędziów udało się Zeru zastraszyć.