18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to tylko zostawiam....

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-10-18, 21:01
...dla rozpętania wojny maseczkowo-antymaseczkowej.


Karboksylator

2020-10-18, 22:14
taaa, mogli nagrać do końca, że uniknęli spisania, policja im nie dała mandatu, nie skierowała sprawy do sądu itp.

p*zdy ci nagrywający i tyle

Igorek95

2020-10-18, 22:15
Po drugie, to czemu policja miała by pałować moją mamę? Ona nie truje im dupy paragrafami jak te niedojdy z filmików :roll:

burn1878

2020-10-18, 22:19
mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



No i przez takie uległe cioty, wszystko wygląda jak wygląda, a przyszłość tylko pokazuje, że może być tylko gorzej. Dziś się godzisz na maseczkę, jutro na aplikację, pojutrze na szczepionkę a za rok na chip, z którego dziś to się pewnie pierwszy śmiejesz, że to wymysł płaskoziemców. Sram takim kukoldom życia na ryj

Igorek95 napisał/a:

Ludzie którzy łażą kręcić te zadymy, drukują jakieś paragrafy, przepisy, zawracają dupę policjantom którzy taką mają k***a robotę, powinni być publicznie na rynku o 12 w niedzielę chłostani.



tacy ludzie walczą o swoje przetrwanie, o swoją pracę, swoje firmy, inwestycje, pieniądzie, byt i resztki wolności. A Ty pajacu siedzisz na piździe bo zapie**alasz do korpo z myślą, że ciebie to nic nie dotyczy. Do czasu

Coffey

2020-10-18, 22:22
Nie wiem po co się kłócic z tymi milicjantami i tracicczas. Oni zdania i tak nie zmienią. Nie przyjmuję mandatu i tyle.

KebabRemover

2020-10-18, 22:27
Matt napisał/a:

Piwko dla pana. Pozamiatal ich rowno.



a ch*j im w dupe, kawałek szmaty na brzydką mordę założyć.

EksporterZła

2020-10-18, 22:28
w rzyć kopani wojownicy o praworządność się trafili...

nie jestem prawnikiem. Nie jestem też autorytetem medycznym. Ale panuje konsensus naukowy:

-Masz maseczkę na swojej krzywej mordzie, więc oddychając i ewentualnie kaszląc rozsiewasz w małym promieniu aerozol z wirusami. Nie masz, leci na metry.
-Wirus u większości przechodzi bez albo z minimalnymi objawami, często nawet nie wiesz, że jesteś zarażony (ktoś jara szlugi od ćwierć wieku to kaszle zawsze, więc nie będzie wiedzieć że nagle powód się zmienił, jest jesień zawieje każdy zakaszle raz w czas, skąd ma wiedzieć że tym rzem to nie przez browar w plenerze dwa dni temu?)

Noś więc te pier****lone maseczki nawet jeśli nie mają prawa Ci tego nakazać, bo jeśli czy to moja, czy kogokolwiek inna babka się przez Ciebie przekręci to powinieneś trafić jako bohater na harda, gdzie śniadzi dżentelmeni z latynoamerykańskiej szkoły karania się za Ciebie biorą.

No chyba, że wierzysz że każdy polak jest inteligentny, odpowiedzialny i ma komputer we łbie i potrafi oszacować z laboratoryjną precyzją przy jakiej sile wiatru na jaki dystans jego oddech idzie i na bieżąco rejestruje każdego wokół, po czym analizuje dogłębnie jego stan zdrowia, aby poznać jego ewentualne rokowania.

Korporacje zrobiły z ciebie bezwolną maszynkę do kupowania, rządzący do płacenia podatków i wybierania ciągle tych samych osób na stołki, media do oglądania reklam i seriali, ale nie k**wa, tu muszę być świadomy i walczący....

Tr...........ty

2020-10-18, 22:32
Studiował "bezpieczeństwo...". Przecież ten kierunek na każdej uczelni był dla największych idiotów, żeby ochroniarze mogli zdobyć "wyższe"

EdmundKemper

2020-10-18, 22:32
Ciekaw jestem czy ktoś z Was antymaseczkowcy zna jakąś osobę zarażoną? Bo niektórzy faktycznie przechodzą bezobjawowo albo niewielkimi objawami, ale dla niektórych wirus jest katorgą.

St...........on

2020-10-18, 22:33
Mi akurat szkoda młodych rekrutów policji, opasłe sk***esyny łamią ich kręgosłupy moralne jak zapałki, chłopaki z powołaniem i ambicjami kończą w innej branży albo dają się przemielić systemowi.

JaTylkonaChwile

2020-10-18, 22:38


EdmundKemper napisał/a:

Ciekaw jestem czy ktoś z Was antymaseczkowcy zna jakąś osobę zarażoną? Bo niektórzy faktycznie przechodzą bezobjawowo albo niewielkimi objawami, ale dla niektórych wirus jest katorgą.



a wiesz, ze grypa dla niektorych jest katorga?

slyszales o raku?

choroby wiencowe?

slyszales kiedys o ofiarach wypadkow samochodowych? ofiarach powodzi? ofiarach pozarow ?

ludzie przechodza katorge na codzien i patrzac realistycznie to covid19 to jest mala p*zda przy inych chorobach

mygyry

2020-10-18, 22:39
Haha ale mam ubaw te wasze barwne porównania od razu widać, że połowa z was to pedały i fetyszyści, jak nie od razu o jebabiu w dupę to jakieś inne dewiacje, szczerze widać, że rząd kolejny raz się przeliczył wierząc, że robiąc proste rozporządzenie i prośby można skutecznie w społeczeństwie wprowadzić pewien rygor, żeby uczulić na zjawisko wirusa i równocześnie chociaż minimalnie zmniejszyć rozsiewanie, ale zapomnieli jakie mamy teraz stado internetowych prawników szkoda, że pis jednak nie posłuchaj jakże genialnej opozycji i nie doj***ł stanu wyjątkowego tak jak chcieli, mielibyście zgodnie z prawem godziny policyjne, zakazy przemieszczania i ch*j wie co jeszcze a tak to macie tylko uwierające was w dupy i ego maseczki.

focusek

2020-10-18, 22:40
EksporterZła napisał/a:

w rzyć kopani wojownicy o praworządność się trafili...
nie jestem prawnikiem. Nie jestem też autorytetem medycznym. Ale panuje konsensus naukowy:
-Masz maseczkę na swojej krzywej mordzie, więc oddychając i ewentualnie kaszląc rozsiewasz w małym promieniu aerozol z wirusami. Nie masz, leci na metry.
-Wirus u większości przechodzi bez albo z minimalnymi objawami, często nawet nie wiesz, że jesteś zarażony (ktoś jara szlugi od ćwierć wieku to kaszle zawsze, więc nie będzie wiedzieć że nagle powód się zmienił, jest jesień zawieje każdy zakaszle raz w czas, skąd ma wiedzieć że tym rzem to nie przez browar w plenerze dwa dni temu?)
Noś więc te pier****lone maseczki nawet jeśli nie mają prawa Ci tego nakazać, bo jeśli czy to moja, czy kogokolwiek inna babka się przez Ciebie przekręci to powinieneś trafić jako bohater na harda, gdzie śniadzi dżentelmeni z latynoamerykańskiej szkoły karania się za Ciebie biorą.
No chyba, że wierzysz że każdy polak jest inteligentny, odpowiedzialny i ma komputer we łbie i potrafi oszacować z laboratoryjną precyzją przy jakiej sile wiatru na jaki dystans jego oddech idzie i na bieżąco rejestruje każdego wokół, po czym analizuje dogłębnie jego stan zdrowia, aby poznać jego ewentualne rokowania.
Korporacje zrobiły z ciebie bezwolną maszynkę do kupowania, rządzący do płacenia podatków i wybierania ciągle tych samych osób na stołki, media do oglądania reklam i seriali, ale nie k**wa, tu muszę być świadomy i walczący....



ale ty k***a glupi jestes.... chcesz to nos, nie masz jaj poprostu zeby powiedziec pie**ole system. Powiedz w prost jestem glupi ogladam tv pis i jak beda kazali jesc gowno to zjem. Teraz morda w kubel i paszol won sadistic to nie tvp.

Sriot

2020-10-18, 22:44
Igorek95 napisał/a:

Sriot i Guwnojat (fajne nicki) ci kolesie w mundurach co tam stoją to kogoś pałują na filmiku? Bo ja na nich patrząc widzę zmęczenie j***nymi debilami którzy odbijają sobie gniew do władzy, którą sami sobie k***a wybrali.



Igorek95 napisał/a:

Po drugie, to czemu policja miała by pałować moją mamę? Ona nie truje im dupy paragrafami jak te niedojdy z filmików




Trollu mały, moje ustawione zdjęcie profilowe dokładnie odzwierciedla ciebie. :ja_pie**ole:
Dziękuje, dobranoc.

MichaU

2020-10-18, 22:46
Każdemu, kto nie nosi maseczki, życzę zarażenia. I tyle.

focusek

2020-10-18, 22:57
MichaU napisał/a:

Każdemu, kto nie nosi maseczki, życzę zarażenia. I tyle.



a ja zycze ci zeby juz do konca pis cie j***l w dupe tak jak jebie cie teraz. I niech cie k***a dalej kukiel piecze :)