18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to tylko zostawiam....

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-10-18, 21:01
...dla rozpętania wojny maseczkowo-antymaseczkowej.


bigbobo23

2020-10-19, 00:16
mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



Każda p*zda tak mówi, pewnie jak cię bili w szkole też mówiłeś, że masz wyj***ne na to i stałeś zeszczany w kącie.

CzerstWybut

2020-10-19, 00:20
Ehh szkoda szczempić ryja na tłumaczenie wam użycia maski. Może wersja filmowa dotrze do niektorych zjebów którzy walczą w polsce z przepisem całego swiata, bo k***a nie tylko w polsce trzeba nosić maski j***ni antysystemowcy.


EksporterZła

2020-10-19, 00:23
daniel1040 napisał/a:

Ahahahaha no to niezłe pierdoły opowiadasz, tak każe nosić maski powużej p3 wymieniane co pare godzin - czyli niemożliwe na budżet każdego z nas.
Nie wiem czy wiesz jak mały jest wirusek ale szaliczki i maseczki do p2 mają taki sam sens jak budowanie drewnianych płotów na komary.
ileż to razy już padły gafy w TV gdzie przyznali że maski nic nie dają, ile to już lekarzy się wygadało - ale nie, nośić jak dobry goy.
Popieram przedmówcę, masz informacje tylko z jednej strony których nie kwestionujesz i jaja to już masz przy gardle tak bardzo chcą uciec.



Kod:
www thelancet com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)31142-9/fulltext


najlepszy i najbardziej szanowany praktycznie periodyk medyczny.

Co ty masz na poparcie swojej tezy kolego?

Bo zdajesz się mylić dwie kwestie. Maska nie ma chronić Ciebie- do tego jest potrzebna niezła. Ma ona chronić każdego wokół, a do tego wystarczy cokolwiek.

polakwrocek

2020-10-19, 00:24
Prawo nie zakazuje srania w gacie.
W gwoli protestu zesraj się.

Ghost39

2020-10-19, 00:26
polakwrocek napisał/a:

Prawo nie zakazuje srania w gacie.
W gwoli protestu zesraj się.



W sumie zakazuje :
art. 140 k.w. stanowi, że kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego , wybryku, podlega karze aresztu (od 5 do 30 dni), ograniczenia wolności (1 miesiąc), grzywny od 20 zł do 1500 złotych albo karze nagany.

Zależy na kogo trafisz :)

bigbobo23

2020-10-19, 00:31
CzerstWybut napisał/a:

Ehh szkoda szczempić ryja na tłumaczenie wam użycia maski. Może wersja filmowa dotrze do niektorych zjebów którzy walczą w polsce z przepisem całego swiata, bo k***a nie tylko w polsce trzeba nosić maski j***ni antysystemowcy.



Weź ją lepiej ubierz bo pewnie pisząc ten komentarz zapluleś siostrze całą klawiaturę.

CzerstWybut

2020-10-19, 00:37
bigbobo23 napisał/a:

Weź ją lepiej ubierz bo pewnie pisząc ten komentarz zapluleś siostrze całą klawiaturę.



Widze twoje argumenty są niepodważalne. pie**olisz jak głupek bez szkoly, zero merytorycznych zdań. Typowy płaskoziemiec, dla takich imbecyli jak ty moge ci więcej wstawić tego typu filmów.

nano50

2020-10-19, 00:42
Ale wysyp przeciwników noszenia maseczek. Lecznie się k***a - matoły.

bigbobo23

2020-10-19, 00:51
CzerstWybut napisał/a:

Widze twoje argumenty są niepodważalne. pie**olisz jak głupek bez szkoly, zero merytorycznych zdań. Typowy płaskoziemiec, dla takich imbecyli jak ty moge ci więcej wstawić tego typu filmów.



A wstawiaj k***a co chcesz. Maska jaka noszą ludzie czy to ta kupiona w aptece czy home made jak widzisz na twoim filmie zatrzymuje te największe krople śliny. Każdy wie, że taka forma ochrony przed rzekomym wirusem to jak dla komara moskitiera z siadki ogrodowej. I teraz wytłumacz mi proszę jak dla głupka. Jak maska ma ochronić przed wirusem?

kampton

2020-10-19, 00:53
Powiem to tak, mieli ponad pół roku żeby zmienić prawo tak by wynikało z tego, że nie ma zmiłuj ale maseczki muszą być noszone. To k***a zajmowali się wszystkim tylko nie tym! Dla przykładu 5 dla zwierząt w nocy debatowali, a tu im czasu zabrakło. Chyba coś się nie zgadza ?

Mokebe

2020-10-19, 01:05
Założenie na ten głupi pysk maseczki oraz izolacja to tak aż tak duże zagarnięcie praw obywatelskich, że trzeba tak odpie**alać?

k***a, akurat materiałów z Włoch czy Brazylii było tutaj dosyć dużo co się u nich działo gdy szpitale nie wyrabiały z przyjmowaniem zarażonych. A u nas zaczyna się też już robić pie**olnik, i nawet ludziom, którzy do potrzebują się dostać do szpitala z innych powodów zaczyna być to utrudniane.

antymaseczkowcy = antyszczepionkowcy

Zapraszam do merytorycznej dyskusji bo chętnie Was wyjaśnię.

Adrian92

2020-10-19, 01:11
mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.




Mentalność leminga który zrobi wszystko dla świętego spokoju. Masz wyj***ne na sens bo wiesz, że tego sensu nie ma, ale jednak nosisz. k***a dramat, napisz jeszcze, że jesteś wyborcą pisu i będzie książkowy przykład leminga idioty.

W Polsce absurg goni absurd, wiecie dlaczego? Bo ludzie są bierni, są obojętni, są systemowymi niewolnikami choć nawet sobie z tego nie zdają sprawy. Nie mają charakteru żeby się sprzeciwic, nie mają podstawowej wiedzy, przecietny Polak jest jak robot, zaprogramowany i zmanipulowany.
Bo jak przejdziesz się po ulicy i zapytasz ludzi czy wie czym są podatki, czy wiedzą ile z ich pensji pobiera rząd i wiele innych podobnych rzeczy to nagle okaże się, że ludzie ch*ja wiedzą. Podobnie jest właśnie z paragrafami, ludzie nie wiedzą na co mogą sobie pozwolić, widzą, że policja i z góry myślą, ze policja ma racje. ch*ja ma! Jak ludzie nie będą protestować, strajkowac i walczyć o swoje prawa to z czasem będzie coraz gorzej i będą wprowadzać inne rzeczy.

Justynka99

2020-10-19, 01:15
bigbobo23 napisał/a:

A wstawiaj k***a co chcesz. Maska jaka noszą ludzie czy to ta kupiona w aptece czy home made jak widzisz na twoim filmie zatrzymuje te największe krople śliny. Każdy wie, że taka forma ochrony przed rzekomym wirusem to jak dla komara moskitiera z siadki ogrodowej. I teraz wytłumacz mi proszę jak dla głupka. Jak maska ma ochronić przed wirusem?



Nabierz wody do strzykawki i zobacz jak daleko dostrzelisz. A potem spróbuj strzelić przez maseczkę i zobacz, gdzie wtedy doleci. To, że mimo wszystko przecieknie to jasne, ale nie na kilka metrów, a znacznie bliżej. Chciałeś jak dla głupka to jest jak dla głupka.

babubabu89

2020-10-19, 02:06
mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



Potem każą nosić smycz i

mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens noszenia smyczy, ubieram i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



następnie chodzić na czworaka i

mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens chodzenia na czworaka, chodzę i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



potem każą iść pod prysznic i

mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens chodzenia pod prysznic, wchodzę i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.


CzerstWybut

2020-10-19, 02:16
bigbobo23 napisał/a:

A wstawiaj k***a co chcesz. Maska jaka noszą ludzie czy to ta kupiona w aptece czy home made jak widzisz na twoim filmie zatrzymuje te największe krople śliny. Każdy wie, że taka forma ochrony przed rzekomym wirusem to jak dla komara moskitiera z siadki ogrodowej. I teraz wytłumacz mi proszę jak dla głupka. Jak maska ma ochronić przed wirusem?



Maska głąbie nie chroni przed wirusem a ogranicza rozprzestrzenianie go. Tobie też ogranicza myślenie.


Adrian92 napisał/a:

Mentalność leminga który zrobi wszystko dla świętego spokoju. Masz wyj***ne na sens bo wiesz, że tego sensu nie ma, ale jednak nosisz. k***a dramat, napisz jeszcze, że jesteś wyborcą pisu i będzie książkowy przykład leminga idioty.
W Polsce absurg goni absurd, wiecie dlaczego? Bo ludzie są bierni, są obojętni, są systemowymi niewolnikami choć nawet sobie z tego nie zdają sprawy. Nie mają charakteru żeby się sprzeciwic, nie mają podstawowej wiedzy, przecietny Polak jest jak robot, zaprogramowany i zmanipulowany.
Bo jak przejdziesz się po ulicy i zapytasz ludzi czy wie czym są podatki, czy wiedzą ile z ich pensji pobiera rząd i wiele innych podobnych rzeczy to nagle okaże się, że ludzie ch*ja wiedzą. Podobnie jest właśnie z paragrafami, ludzie nie wiedzą na co mogą sobie pozwolić, widzą, że policja i z góry myślą, ze policja ma racje. ch*ja ma! Jak ludzie nie będą protestować, strajkowac i walczyć o swoje prawa to z czasem będzie coraz gorzej i będą wprowadzać inne rzeczy.



Ale ty pie**olisz. Podaj mi k***a anarchisto zj***ny przykładowy kraj gdzie wedlug ciebie obywatele są tak zajebiści i sie nie dają temu twojemu systemowi. Tylko mi nie pie**ol o zachodzie bo sobie w kolano pie**olniesz tym. Rosja? Masz k***a bezprawie czasem no i jakość życia za którą nikt nie tęskni. Podaj mi państwo w którym obywatelom sie nie zabiera dużo z pensji, gdzie są niskie podatki, z dostępną służbą zdrowia, z darmową szkołą, z drogami i cała inslfrastrukturą żeby ci sie k***a łatwiej żylo. Może jakieś państwo z ropą? Gdzie przeważnie rządzi islam żeby mieć ludzi pod klapkiem. Podaj mi kraj k***a gdzie wedlug ciebie jest jeszcze lepiej niż w Polsce. Jesteś takim antysystemowcem to podaj mi przykład twojego nielemingowego zarobku i życia.