18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to tylko zostawiam....

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-10-18, 21:01
...dla rozpętania wojny maseczkowo-antymaseczkowej.


Je...........ik

2020-10-18, 21:08
No maskonury proszę was o argumenty za


Matt

2020-10-18, 21:16
Piwko dla pana. Pozamiatal ich rowno.

polskiarab2

2020-10-18, 21:19
Aż się zalogowałem żeby dać piwko

skywalker75

2020-10-18, 21:22
Wszyscy wolni ludzie w Polsce, zjednoczmy się , nie dajmy się tym mentalnym niewolnikom systemu . Proponuje jutro, wszyscy przeciwnicy maseczek ,nie godzący się na tę plandemię, wyjdźmy na ulice bez spodni i gaci .

Mietek7567

2020-10-18, 21:24
Chwalenie się tym ,że się zagięło na argumenty policjantów to tak jak by chwalić się ,że się 5 letniemu dziecku wpie**oliło.

mygyry

2020-10-18, 21:26
Mam wyj***ne na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.

Igorek95

2020-10-18, 21:32
Ludzie którzy łażą kręcić te zadymy, drukują jakieś paragrafy, przepisy, zawracają dupę policjantom którzy taką mają k***a robotę, powinni być publicznie na rynku o 12 w niedzielę chłostani.

Swinkwizytor

2020-10-18, 21:42
Trafił na policyjna cipe i jest kozak. Wypie**olić

Sriot

2020-10-18, 21:52
Igorek95 napisał/a:

Ludzie którzy łażą kręcić te zadymy, drukują jakieś paragrafy, przepisy, zawracają dupę policjantom którzy taką mają k***a robotę, powinni być publicznie na rynku o 12 w niedzielę chłostani.



Jaką k***a mają robotę? Chyba Ci się coś popie**oliło, mają przestrzegać i pilnować porządku/prawa, a dają mandaty na lewo i prawo niezgodnie z obowiązującym prawem. Nieudolny rząd nie potrafi czegoś zrobić zero jedynkowo i zrzuca wszystko na nich, powinni się jakoś z tym zbuntować większą grupą, bo jednostkowo to ich wypie**olą. Szacun dla gościa, bo wyjaśnił dokładnie cały temat.

Guwnojat

2020-10-18, 21:55
24.10.2020 - Warszawa

tyle w temacie.

Igorek95 napisał/a:

Ludzie którzy łażą kręcić te zadymy, drukują jakieś paragrafy, przepisy, zawracają dupę policjantom którzy taką mają k***a robotę, powinni być publicznie na rynku o 12 w niedzielę chłostani.

Jak Ci matkę bezpodstawnie/bezprawnie będą napie**alać pałami, to też tak będziesz pisać, śmieszku?

a1lp2ha3

2020-10-18, 21:56
Czy w tym kraju ktos w ogole cos robi czy tylko pie**oli jak ten gosc wiem ze gosc ma racje ale dlaczego on ma racje? Kaczor mial zamknac gebe tzn mial zamknac galerie i szkoly a zamknal Romka ja pie**ole ... tylko se w leb strzelic powinnismy ich napie**alqc wszystkich i patrzec czy rowno puchnie :oops:

JaTylkonaChwile

2020-10-18, 22:00
mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



jakby kazali Cie jebac w dupe - dla swietego spokoju tez byc sie wypial?

Rozporzadzenie jest nizej niz uchwala. Rozporzadzenie powoluje sie na stara ustwae w ktorej mowa jest o tym, ze osoby CHORE lub PODEJRZANE musza nosic maseczki. JEsli osoba nie jest CHORA lub PODEJRZANA - nie musi nosic maseczki.

Jesli ktos chce przestrzegac prawa - jest poj***ny? Ludzie sie nie znaja mysla, ze to co pokaze im TV to swieta prawda. Jak ktos faktycznie poczyta, doczyta - powinien byc uwazany za madego a tym czasem ludzie okreslaja go jako cwaniak itd.

Jak prawo Ci na reke to sie stosujesz i jest super, a jak Ci przeszkadza to maruzisz... k***a hipokryzja lvl hard.

ta...........ar

2020-10-18, 22:01
mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



a jak ci jutro władza każe nałożyć różowe stringi to też nałożysz bo nic cie to nie kosztuje?

Igorek95

2020-10-18, 22:11
Sriot i Guwnojat (fajne nicki) ci kolesie w mundurach co tam stoją to kogoś pałują na filmiku? Bo ja na nich patrząc widzę zmęczenie j***nymi debilami którzy odbijają sobie gniew do władzy, którą sami sobie k***a wybrali.