18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tacy byliśmy..

wodzuKsU • 2010-06-09, 17:13
Prawdziwe,lecz nie sadystyczne. :-?

wexors

2010-06-10, 00:47
fallout444 napisał/a:


Dawniej jak się przeziąbiło to była polopiryna s i do wyra a nie k***a kolorowe cukierki.



e tam pie**olisz :P czosnek się ze śliwkami jadło ewentualnie piło drożdże i termoforem po nogach :P
Ach jak tak miło powspominać :)

trolzxcvbnm

2010-06-10, 01:05
I te pierwsze płyty z normalna muzyka ;)
"hip-hop" słuchany po cichu żeby matka nie slyszala... Kumplowi stara wyrzuciła płyty bo przeklinali :D Hah ;) )

lg...........21

2010-06-10, 07:47
Pod koniec lat 80-tych stanie po Bobofruita w godzinnych kolejkach, za to w przedszkolu szał wariata - prawie cały dzień na dworze, praca w grupach, spieprzanie po całym przedszkolu gdy nie chciało się jednak leżakować, w podstawówce oranżada (z prawdziwym cukrem) po 12 czy 15 groszy, do tego słonecznik albo andruty i człowiek był szczęśliwy. Nadeszła era Amigi i Pegasusa, po godzinie/dwóch grania jazda na boisko pograć w "gałę" (bo ileż można przechodzić Contre na 1 życiu?), dalej kosz, siatkówka - wszystko aby się nie nudzić. Człowiek spędzał w szkole/niedaleko szkoły więcej czasu niż musiał. Zawsze można było się zgrać na jakiś wypad. Nikt nie miał problemów z krzywym kręgosłupem, czy wbiegnięciem na 10 piętro. Piło sie kranówę po w-fie, wpierniczało nieumyte owoce i warzywa - i jakoś nikt nie miał problemów ze zdrowiem. Dziś pewnie większość dzieciaków złapała by zadyszkę, biegnąc za potrzebą do toalety w przerwie między dodawaniem "komciów" na jakieś tępej społecznościowce dla małolatów.
Świetnie opisał to kolega w komentarzu ze wczoraj, godzina 20:16.
To były piękne czasy dla tych co pamiętają, warto kiedyś wychować swoje pociechy aktywniej, niż tylko przed monitorem. Amen.

Aedammair

2010-06-10, 10:07
po prostu jesteśmy zajebiście i tyle.

dorianxx

2010-06-10, 13:03
iście sadystyczne. Jeszcze kilka takich filmików i sami wrażliwcy pozostaną...

Towdi

2010-06-10, 14:55
zadna dzisiejsza gra nie zastapi:

- kolarze (kapsle z flagami w ktore strzelalo sie z palca tak, zeby nie wypadly za linie)

- pilkarzyki (te same kapsle na narysowanym kreda boisku)

- rzucanie monet do wykopanego dolka (stare zlotowki -> wygrany zbiera wszystko -> HAZARD :D )

- gra w puche lub zyda (srednio dzieciakow 30+)

- rzucanie nozem do okregu i odcinanie z pola rywala

- cale osiedle porobilo gokardy z desek i kol z wozkow - dzisiejsze quady to nuuuda

Pamietam jak skosili podworko przed blokami, z trawy porobilismy bazy hehe

Kupa fajnych zabaw - rocznik 85 rules

mali118

2010-06-10, 15:19
Dobra a teraz sie przyznac kto na komunie od rocznika 86 w dol dostal rower gorski bo ja do tej pory dusze w sobie zal :)

.:...........:.

2010-06-10, 15:24
mali118 napisał/a:

Dobra a teraz sie przyznac kto na komunie od rocznika 86 w dol dostal rower gorski


Jestem poniżej 86 rocznika, ale już nie pamiętam co dostałem... chyba masę kasy. :roll:

Chupacabra

2010-06-10, 16:15
mali118, ja nie. Nic ciekawego, zegarek jakiś bodajże. Teraz? Quady, skutery,motory, itp. k***a.. Chociaż.. pamiętam, że w szkole był taki okres, gdy były metal tazo, pokemony, dragon ball, itp. To było zajebiste. Wtedy to była namiastka hazardu, że kto wygra, bierze wszystko. Ale cóż. Wspomnienia zostawić dla siebie :)

Wilczex

2010-06-10, 21:12
Ponad 700 piw?! Nawet jakbym pokazała fiuta bym dostała połowę tego.... :homer:

winio09

2010-06-10, 21:31
Jeszcze mi się przypomniało jak po "skąpaniu się" lub czymś podobnym szybko szedłem do domu żeby dostać w pie**ol i mieć to już za sobą :mrgreen: a dzisiaj k***a do ostatniej łzy się będą gnoje od wszystkiego migać :-?

pablo0102

2010-06-10, 21:42
Jakby komuś było mało, to więcej tego typu rzeczy można znaleźć np tu: www.dzieci90.pl

medowski

2010-06-10, 22:03
Echelon napisał/a:

Obrazek





HAHA fota miodzio! czuje sie rozj***ny bardziej niz ten film :)

naxil

2010-06-11, 02:26
chcialbym powrocic do tamtych czasow i miec znowu jakies 5-6 lat^^ wychodzic z kumplami na boisko kopac pilke jedna pilka byla od wszystkiego^^

antybrudas

2010-06-11, 19:39
nigdy nie zapomne jak kolekcjonowalem butelki po ptysiu :) i jak wymienilem wszystkie za 3zl w sklepie poprostu niezapomniane uczucie