18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkodliwość alkoholu - co się dzieje w organizmie

Mr.Drwalu • 2012-07-01, 16:16


Jeżeli ktoś przekazuje nam informacje, że alkohol to toksyna, która zabija bezpowrotnie nasze neurony, upośledza organizm i wyniszcza nasze ciało to i tak nie do końca jesteśmy świadomi tego co naprawdę się dzieje w naszym organizmie.
Ten filmik przedstawia jak sprawa się ma od wewnątrz.
Alkohol to substancja która działa na receptory neuronów jako depresant, czyli wyłącza powoli aktywność mózgu, a przez swoją toksyczność trwale zabija neurony (które się nie odnawiają) w mózgu. Jest to więc jeden z największych zabójców umysłu.

źródło: /watch?v=u4AJ3Bt3WRQ&feature=plcp
*nie mój opis

Winterstorm

2012-07-02, 15:36
Takie pie**olenie bez ładu i składu. Ludzie pili, piją i będą pić i jakoś wszyscy żyją i nic im nie ma. Mój wujek przekręcił się na zawał spowodowany nadmiernym spożywaniem alkoholu, ale w jego przypadku słowo "nadmierne" to grube niedopowiedzenie, bo gość miał już na stałe w żyłach zamiast krwi to alkohol (no bo jak ktoś chodzi przez większość czasu nietrzeźwy, to inaczej nie może być, co nie? :D ), poza tym też nie jakoś ekstra młodo, bo był po pięćdziesiątce, a pić zaczynał pewnie jak miał ze dwanaście lat.. Nie chce mi się wierzyć, że jak raz na jakiś czas wyskoczę na imprezkę i zaleję się w trupa, to takie cuda będą mi się dziać z organizmem. Z resztą, Lemmy Kilmister chleje od zawsze na zawsze, żyje i ma się dobrze. Tak więc zdrówko, panowie.

Krystek911

2012-07-02, 16:20
Szkoda że to nieprawda. Gdyby to była prawda większość pie**olonych żuli, byłaby już zeżarta przez robactwo, a tak to te nieroby dalej się snują zatruwając krajobraz swoim brudem.

max1522

2012-07-02, 17:47
tak tylko to dotyczy tylko tych pijaczków z pod sklepów

antropoid

2012-07-02, 18:10
Cytat:

Taa a teraz drodzy ludzie którzy nie piją.Na dobry początek dnia prosto z ch*jni europejskiej, świeże genetycznie modyfikowane i radioaktywne Jabłka !!! Do tego popijcie je naszym spaniałym owocowym sokiem w którym wykorzystujemy tylko takie naturalne składniki jak E 110 E 133 E 210. A potem na obiadek wołowina !!! Dzięki naszym sterydom i innym gówien które dodajemy naszym krowom do paszy owy stek jest zawsze wielki BA nawet GIGANTYCZNY !!! Po takim obiadku proponuje nasze wspaniałe pomarańcze bez pestek. Sorki, ale jak bym każdy miał jeść tylko to co zdrowe. Przeciętny człowiek zjadał by posiłek raz na tydzień. A takie filmiki są daremne bo alkohol tez ma dobre strony np Lampka dobrego wina po obiadku dobrze robi na trawienie, a piwo nisko alkoholowe dobrze uzupełnia niedobór wszystkich soli mineralnych i dobrze działa na nerki. Z kolei Wódka uratowała nie których przed śmiercią gdy w Europie szalała czarna dżuma. Ja też mogę zrobić filmik gdzie przedstawiam samochody jako jeżdżące trumny i napie**alać statystykami ze rocznie ginie oko 2000 ludzi tylko i wyłącznie w Polsce. A ile takich karetek ludzi uratowało bym chamsko przemilczał.



Nie żebym bronił UE(SR), ale:

O GMO pisałem już milion razy, strach przed GMO wynika tylko i wyłącznie z niewiedzy, nieliczne badania o szkodliwości GMO są wątpliwe merytorycznie i metodologicznie

Naświetlana żywność nie jest radioaktywna ( kłania się fizyka, w radiacji używa się energii rzędu kilku MeV, za mało żeby doprowadzić do przemian jądrowych i powstania izotopów promieniotwórczych )

E 210 to kwas benzoesowy, występuje w wielu roślinach.

Cytat:

Przeciętny człowiek zjadał by posiłek raz na tydzień.



Skąd takie rewelacje ? Proszę źródło.

Cytat:

Wódka uratowała nie których przed śmiercią gdy w Europie szalała czarna dżuma



Tak k***a, przed tornadami i gradobiciem też. Dżuma przenosi się głównie przez wektor, pchłę. Jak ktoś się w wódzie nie kąpał, to gówno mu ta wóda dała.

tabacca

2012-07-02, 18:48
Przerażające....
Wypijmy za zdrowie alkoholików

xomi

2012-07-02, 18:59
To jest wybitnie przesadzone..

Abi.M.Sahim

2012-07-02, 19:10
Z wrażenia musiałem się napić... :piwo:

VanHelsingPL

2012-07-02, 19:46
Tak jeszcze dodam do marihuany. Że niby osoby palące zapominają co mówiły 5 minut temu?

Baro

2012-07-02, 19:51
Ludzie, na co komu te filmiki i dysputy na temat używek. WSZYSTKO, dosłownie WSZYSTKO jest dla zdrowia szkodliwe jak ktoś nie zna umiaru. Bo przeciez nie jest zalecane wpie**alanie pięciu golonek dziennie na sniadanie. Nie ma sensu sie teraz spierać co jest bardziej szkodliwe. Bo ani 20 piw w ciągu dnia ani 20 blantów ani 20 papierów LSD nie jest w żaden sposób zalecane nikomu. Zrozumcie to wreszcie.

Naprawde męczący już jest ten temat.

Wszystko jest dla ludzi ale dla ludzi z głową.

hycel

2012-07-02, 21:44
I weź to na trzeźwo oglądaj.

Developers

2012-07-02, 22:04
To ch*j, alkohol najbardziej szkodzi za kierownicą..

kristoss

2012-07-03, 00:41
Tezy Fundamentalne P. Bałtroczyka, mówią co nieco na temat alkoholu...


Ściśle na temat 6:20

karol57

2012-07-03, 10:15

mk1981

2012-07-03, 20:05
saczi napisał/a:

Niedawno jacyś tam naukowcy odkryli, że neurony się regenerują czy tam odradzają, gdzieś czytałem o tym także nie ma takiej tragedii jeszcze, lecę na wódeczkę ;-)



Tak, radzę poczytać o HU-210.
Ciekawe, co z tymi, którzy piją całe życie i wcale nie umierają wcześniej, chociaż nie chwalmy dnia...

W

2012-07-14, 15:37
tego filmiku wynika, że większość z nas to zombie