18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczuka pokazuje jak zachowuje się lewactwo

Szoqn • 2012-11-13, 01:58
Stanisław Szczuka był adwokatem, obrońcą prześladowanych przez PRL. Narodowiec i patriota, było mu tak wstyd za to kim stała się jego córka, że zerwali ze sobą kontakt. Zawisza uderzył w jej czuły punkt. szczuka pokazała prawdziwą twarz "pokojowej ideologii". Uwidacznia to, kto tak naprawdę jest obrzydliwą i sfrustrowaną formacją "ideologiczną", charakteryzującą się faszystowskim podejściem do ludzi - antifa i całe to lewactwo. Zaraz potem w studiu pojawił się wystraszony szczur/[sztur?] i tłumaczył się dlaczego zagrał w pokłosiu: by "pokazać prawdę o Polakach". Nie będę już wrzucać jak tak aktorzyna opowiada, że Polacy są wielkimi antysemitami, jak ktoś jest ciekawy upadku tego człowieka, filmiki znajdują się w sieci.


wert234

2012-11-13, 02:02
mam odruch wymiotny jak ją widzę

Szoqn

2012-11-13, 02:09
wert234 napisał/a:

mam odruch wymiotny jak ją widzę



Ktoś się musi poświęcić i ją wyr*chać, by się uspokoiła. Zrobiliśmy głosowanie na sadisticu i padło na Ciebie. Tylko nie szalej, to będzie jej pierwszy raz. Zalecam zabrać golarkę.

ponury windziarz

2012-11-13, 02:28
rzadki obrazek, niezwykle cieszący oczy, uszy i duszę - szczuka wyprowadzona z równowagi! wielki browar 4u!

Avans

2012-11-13, 02:31
wydaje mi sie ze ta pani chce zostac celebrytka

pesanserinusminor

2012-11-13, 02:48
haahahahhaha cysterna piwska dla Zawiszy! Lewactwo zdemaskowane. Typiara z wadą wymowy i problemami z psychiką nie dała rady. Jeszcze Polska nie zginęła!

Sinus

2012-11-13, 02:50
Jej ojciec w grobie się przewraca. Gdybym wiedział, że moja córka będzie kiedyś głosić takie poglądy wybrałbym skrobankę.

wiesiors4

2012-11-13, 03:39
No dalej lewaki pie**olcie jaka to prawica jest zuaa. Koniec Świata, Archeolog i spółka - zapraszamy do komentowania :D

michael323

2012-11-13, 09:25
Sinus napisał/a:

Jej ojciec w grobie się przewraca. Gdybym wiedział, że moja córka będzie kiedyś głosić takie poglądy wybrałbym skrobankę.



Jest to jeden z nielicznych przykładów kiedy również byłbym za skrobanką w końcu oni tak bardzo są za nią ;)
Niestety ci co najwięcej mówią o aborcji sami jej nie mieli :(

pireus

2012-11-13, 09:30
jak ja dziękuję bogom, że mam aż tak bardzo wyj***ne na politykę. wspaniałe uczucie.

Moreq

2012-11-13, 09:31
Myślałem że znajdę tutaj dobre komentarze, ale widzę hołota z onetu to przyszła.
Szczuki nie lubię, ale propsy za tą wypowiedź.
Jak ktoś chce żeby w kraju powstała mu policja narodowa (patrz policja religijna w Arabii Saudyjskiej), to jest j***nym nieudacznikiem życiowym.

Infanymous

2012-11-13, 09:34
@moreq

"dobre komentarze", tzn zgadzające się z tobą? :facepalm:

koloko.sdk

2012-11-13, 09:35
Hej, od Stuhra to się odpie**olcie.

envoy

2012-11-13, 09:38
no faktycznie. argument kim byl twoj ojciec czy dziadek sa wyjatkowo celne i uzyteczne w kazdej rozmowie. to sa wlasnie faszystowskie metody wy matoly. pieprzycie glupoty na cala lewackosc a zadne z was nawet nie rozumie o co chodzi. ta pieprzona dyskredytacja kazdego kto ma inne poglady. ale jak sie jest smieciem w koszu spoleczenstwa a swoje zyciowe nieudacznictwo i frustracje przelewa na innych zamiast zajac sie wlasnym tylkiem.