18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczuka pokazuje jak zachowuje się lewactwo

Szoqn • 2012-11-13, 01:58
Stanisław Szczuka był adwokatem, obrońcą prześladowanych przez PRL. Narodowiec i patriota, było mu tak wstyd za to kim stała się jego córka, że zerwali ze sobą kontakt. Zawisza uderzył w jej czuły punkt. szczuka pokazała prawdziwą twarz "pokojowej ideologii". Uwidacznia to, kto tak naprawdę jest obrzydliwą i sfrustrowaną formacją "ideologiczną", charakteryzującą się faszystowskim podejściem do ludzi - antifa i całe to lewactwo. Zaraz potem w studiu pojawił się wystraszony szczur/[sztur?] i tłumaczył się dlaczego zagrał w pokłosiu: by "pokazać prawdę o Polakach". Nie będę już wrzucać jak tak aktorzyna opowiada, że Polacy są wielkimi antysemitami, jak ktoś jest ciekawy upadku tego człowieka, filmiki znajdują się w sieci.


Plecionkarz

2012-11-13, 16:57
coś często ten komuch lis zaprasza szczukę do swojego studia, tak samo jak i innych pyskujących wyp***ków mających siać zamęt. W sumie sam tez jest takim wyp***kiem, najbardziej stronniczy prezenter. Bo ciężko go nazwać dziennikarzem.

urotsukidoji

2012-11-13, 17:09
ah, j***ć polskę i polan.

sidsky

2012-11-13, 17:10
Czy tylko mi ten Zawisza wygląda bardziej na jakiegoś Rumuna, albo ahmeda, niż Słowianina?

qrvishon

2012-11-13, 17:25
"niech pani bedzie tak grzeczna jak ladna" k***a to jej sie morda powinna wogole nie zamknac :D

deolic

2012-11-13, 17:32
Lis często lubi ją zapraszać i dziwnym trafem nigdy jej nie przerwie, ale mniejsza z tym. Wczoraj miałem "przyjemność" oglądać ten program i gdy usłyszałem co Szczuka gada to zacząłem się po prostu śmiać. Tak w ogóle to się dziwie co ona musiała mieć za matkę skoro ojciec był porządnym człowiekiem, a wyszło takie coś. Co do Stuhra to oczywiście, Polacy są antysemitami, więc często "Polacy" robią filmy o polskim antysemityzmie, żeby pokazać stosunek Polaków do Żydów. Mam nadzieję, że nikt nie pójdzie na ten zryty film, ale niestety idioci pójdą do kina na to gówno, bo nawet nie wiedzą, że reżyser w tym "dziele" na nich pluje.

d-wade

2012-11-13, 18:22


Używacie słów których nie rozumiecie znaczenia. Nauczcie się w końcu, że socjalizm =/= lewica.

dth

2012-11-13, 19:08
Cytat:

Nie rozumiem, jak w świetle kamer pan Zawisza może mówić o bandytach "patrioci"?! Na manifestację przyszli "patrioci" z łysymi głowami, "patrioci" rzucali kamieniami w policjantów, "patrioci" zdemolowali własność publiczną.
Jak bandytów nadal będziecie nazywać "patriotami" to ja mam w dupie cały ten patriotyzm.


Zawsze mnie bawią takie wypowiedzi. Ktoś sobie obejrzy program w TV gdzie powiedzą, że bandyci obrzucali policję kamieniami, a bydło to łyka. Potem pokazują się wypowiedzi w stylu tej zacytowanej. Nie wiem, jesteś jakiś upośledzony? Wejdź sobie na dowolne media, sprawdź ile osób było na marszu a ile osób brało udział w zamieszkach. Proporcja 20 000:300 czy coś w tym stylu. Jak jesteś taki śmiały w przedstawianiu swoich poglądów to to też Ci się spodoba: moi znajomi byli świadkami jak 9 murzynów pobiło kobietę z którą szli. Wniosek? Wszyscy murzyni to bandyci i powinno się ich zamknąć w więzieniu. To przecież takie oczywiste.
Bardziej przyziemny przykład? Szczuka jest chamskim lewakiem. Wniosek? Wszyscy lewacy to chamy.


A co.

kapral

2012-11-13, 19:46
Kazimiera Suka

ptaqdeloco

2012-11-13, 20:22
To ja powiem krótko i treściwie:
Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę !

zukon

2012-11-13, 20:23
Kijem bym jej nawet nie ruszył. szczysuka!

Pa...........or

2012-11-13, 20:28
A teraz na spokojnie i bez emocji:
Jedna strona mówi i ma jakieś tam (nie wnikając) argumenty
Druga strona pie**oli o faszystach.
Inteligentny człowiek wie jak to odebrać, debil będzie zawsze ślepo bronił swojego, choćby było osrane.

Koniec Świata

2012-11-14, 22:33
wiesiors4 napisał/a:

No dalej lewaki pie**olcie jaka to prawica jest zuaa. Koniec Świata, Archeolog i spółka - zapraszamy do komentowania :D



Dlaczego robisz nagonkę, j***ny burasie? Gdzie ja powiedziałem, że Szczuka to ktoś kogo warto w ogóle słuchać. Jesteś głupim kołtunem, który posługuje się jakimiś utartymi schematami i powtarza wciąż te same brednie o lewakach. :kupa: