18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczuka pokazuje jak zachowuje się lewactwo

Szoqn • 2012-11-13, 01:58
Stanisław Szczuka był adwokatem, obrońcą prześladowanych przez PRL. Narodowiec i patriota, było mu tak wstyd za to kim stała się jego córka, że zerwali ze sobą kontakt. Zawisza uderzył w jej czuły punkt. szczuka pokazała prawdziwą twarz "pokojowej ideologii". Uwidacznia to, kto tak naprawdę jest obrzydliwą i sfrustrowaną formacją "ideologiczną", charakteryzującą się faszystowskim podejściem do ludzi - antifa i całe to lewactwo. Zaraz potem w studiu pojawił się wystraszony szczur/[sztur?] i tłumaczył się dlaczego zagrał w pokłosiu: by "pokazać prawdę o Polakach". Nie będę już wrzucać jak tak aktorzyna opowiada, że Polacy są wielkimi antysemitami, jak ktoś jest ciekawy upadku tego człowieka, filmiki znajdują się w sieci.


człowiek_zły

2012-11-13, 10:47
Tak zwani nacjonaliści to są socjaliści o charakterze narodowym. Dla mnie są takim samym gównem jak lewacy. Dlaczego? Bo chcą socjalizmu - czyli wysokich podatków i stołków dla kolesi. Gówno mnie obchodzi czy okrada mnie żydo-komuna, euro-komuno czy polska komuna. Chcę żeby państwo odpie**oliło się od moich pieniędzy i dało mi żyć jak mi się podoba. Niech państwo zajmie się tym do czego zostało powołane - łapane przestępców, obrona granic i szlaki komunikacyjne. Resztą mogą zająć się ludzie we własnym zakresie.

wyrwiszmat88

2012-11-13, 10:52
Jasne, że w Polsce jest antysemityzm, ale gdzie go nie ma? Każdy nienawidzi pejsatych kurew.

Skądinąd

2012-11-13, 11:00
Też nie znoszę Szczuki, ale tutaj jestem za nią całym sercem. I podziwiam, bo gdyby nazwiskiem kogoś mi bliskiego ryj wycierał sobie neofaszysta pokroju Zawiszy, to ja bym skopała dziada na wizji - jak babcię kocham.
I mam też pytanie do obecnych tutaj narodowców, co tak bronią swoich: gdzie macie ten magiczny materiał, na którym widać zamaskowanych policjantów atakujących swoich kolegów? No gdzie? Bo mi się wydaje, że to ściema urodzona w bólach i trudach przez umysły ONRu i Młodzieży Wszechpolskiej.

Naprawdę mam nadzieję, że przez najbliższy rok jeszcze zaostrzą prawo do zgromadzeń. Tak, mogę poświęcić część swojej wolności, żeby faszyści nie mieli możliwości publicznego eksponowania swoich chorych poglądów. Szkoda, że w niedzielę nie było na stołecznych ulicach ZOMO - może gdyby narodowcom przetrzepać tyłki, to nauczyliby się szacunku do świąt narodowych.

Uw...........am

2012-11-13, 11:07
Prawica czy lewica, jeden ch*j, tak samo lewa jak i prawa strona r*cha obywateli w dupsko. Won z politka z sadola ale juz.

thorus933

2012-11-13, 11:10
Nie powiem nie lubię Szczuki głównie za jej feministyczne poglądy. Ale ludzie przecież tutaj to ona wyszła z twarzą a ten oszołom Zawisz a właściwie dwóch oszołomów się ośmieszyło. Ja pie**ole co z wami? Podoba wam się plan ONRu? Nie wiem czym on się różni od planu NSDAP. Macie tak ograniczone poglądy że jedyne co potraficie powiedzieć to lewacka k***a. Załóżcie jakąś partię neonazistowską z bojówkami paramilitarnymi ku chwale SA i niech was pozamykają albo wytłuką najlepiej naziolskie ścierwa.

xinoqe

2012-11-13, 11:10
No no. Gimbusy na sadolu się obudziły. Brrrrry. NIe powinniście być czasem w szkole na lekcji historii albo WOSu? Pytam bo kompletnie nie rozumiecie pojęć, których używacie. Zawiszy i tak się upiekło bo za takie teksty to się liść należał. Jak można w dyskusji publicznej odwołać się do czyjegoś zmarłego ojca i stwierdzić co by zrobił. Lekkie przegięcie. Inną sprawą jest teza policyjnej prowokacji jaką stawia pan Zawisza. Na filmach z marszu widać i słychać jak to wyglądało. W stronę policjantów lecą spore ilości rac i petard a z megafonu słychać tekst: "Apeluję do policji aby nie rzucała petard w stronę uczestników marszu.".

Na koniec powiem tak: każdy kto zakłóca porządek publiczny, niszczy cudze mienie, nie szanuje współobywateli, nawołuje do obalenia MOJEJ demokratycznie wybranej władzy, jaka by ona nie była, bije i rani opłacane przeze mnie służby porządkowe ten jest zwykłym debilem i bandytą a nie żadnym Prawdziwym Polakiem o patriotyzmie owych imbecyli nie wspominając. Natomiast ci którzy ich czyny wybielają i usprawiedliwiają w mediach stają się współodpowiedzialni i nie zasługują nawet na splunięcie w ich stronę.

PS. Zgodnie z hasłami naszych Super Polaków z ONR i MW Brevik powinien zostać uznany za bohatera.

darknock

2012-11-13, 11:17
jakim trzeba być skończonym tępakiem żeby w dyskusji używać takich argumentów, Szczuki nie lubię ale za tą odpowiedź kista piwa dla niej!

Archeolog

2012-11-13, 11:25
Wiesiors, czy ty naprawdę musisz swoją "faszystowską mordę" pokazywać w każdym temacie i pie**olić od rzeczy przywołując jednocześnie moją skromną osobę? Jesteś aż takim "nołlajfem"? Co do samego materiału- wiedziałem, że Zawisza nic sobą nie reprezentuje, ale nie wiedziałem, że jest aż takim prostakiem aby wycierać sobie swoją zawszoną mordę rodzicami dyskutanta- nie ważne kim by on nie był. Ale w sumie czego można się spodziewać po nacjonaliście-pseudopatriocie?

marsel

2012-11-13, 11:29
lewa, lewa, lewa, ,lewa !

sidian

2012-11-13, 11:29
Piwo dla Szczuki. Należało się chamowi za wycieczki osobiste. Ja bym mu jeszcze mordę skuł za taki tekst.

mr_9mm

2012-11-13, 11:31
envoy napisał/a:

zadne z was nawet nie rozumie o co chodzi. ta pieprzona dyskredytacja kazdego kto ma inne poglady. ale jak sie jest smieciem w koszu spoleczenstwa a swoje zyciowe nieudacznictwo i frustracje przelewa na innych zamiast zajac sie wlasnym tylkiem.

Właśnie wspaniale, ba wybitnie, opisałeś ogólną postawe tej S(zcz)uki. Bo ona tak się zachowuje wszędzie w wywiadach. Normalnie twoje słowa pasują do niej jak ulał.
Nawet jeśli zaczął jej wjeżdżać w (nieudane) życie prywatne, to swoim zachowaniem tylko potwierdziła jego słowa.
Nic bardziej mnie nie irytuje niż feministka, a nic nie wk***ia bardziej niż chamska feministka.
Na zgromadzeniach tego typu powinno być zakazane noszenie kominiarek. Chętnie bym zobaczył mordy tych kacapów z antify. Faszystów również. Chociaż ci z onr to mają coś z patriotyzmem wspólnego, w przeciwieństwie do wyznawców tej s(zcz)uki. Nie widziałem nakazu noszenia kominiarek na większych zgromadzeniach przez ludzi ze zj***nym ryjem, to nie wiem czemu oni je noszą.
"Faszystów" wszczynających burdy pomine. (to takie kibole)
Widziałem sporo "wywiadów" i filmików na temat tej antify.
Ja mam wyj***ne na to, kto ma jakie poglądy. I takie podejście jest normalne. Nie pluję na nikogo, nie rzucam kamieniami za to że jest za pis, po, itd. ONR, antifa, niech sobie tam są. Jednak jak zaczynają robić burdy to jest coś nie halo. Jak zaczynają atakować kogoś fizycznie, no to sorry. Bo przepraszam bardzo, jak kolesie w kominiarkach z antify rzucają się na kolesia z szalikiem o barwach polskiej flagi...

@czlowiek_zly
Zapytaj panią od przedsiębiorczości/wosu skąd w takim razie państwo ma wziąć kase np na obrone państwa, jak się odpie**oli od twoich(a raczej twoich rodziców) pieniędzy. Durniejszej wypowiedzi niż twoja nie widziałem.

nonpussumus

2012-11-13, 11:39
Oglądałem to na żywo i aż mną trzęsło jak słyszałem co mówią te lewackie k***y. Szkoda że afti-fa nie zrobiła blokady, tylko obsrani chowali się za policją.

Iratus Ultoris

2012-11-13, 11:46
Szanowni Państwo! To, co robi ta pie**olnięta w p*zdę lesba w głowie się nie mieści! Lewacka ideologia wycieka jej ryjem, dupą i uszami. Kim ona w ogóle jest? Co sobą reprezentuje?! Ani to mądre, ani to żaden ekspert, (ekspertka, bo jeszcze feministki się obrażą) tylko ta męska k***a Lis zaprasza ją do programu, żeby siać ferment! Szczukę do wora, wór do jeziora, k***a jej mać.

Pan Zawisza pokazał klasę! Nie zniża się do poziomy tych j***nych Żydów (Lisa i Szczuki) tylko wali w łeb merytorycznymi argumentami! Szczuka zaślepiona tą nienawiścią nawet sama siebie nie słyszy i pie**oli te same głupoty w każdym programie, do którego jest zapraszana. beształ już ją Jagielski, beształ Cejrowski, a teraz do pieca doj***ł pan Zawisza! Brawo, panie Arturze! Jeszcze większe brawa za załatwienie tego pseudo-masona Lisa! Zobaczcie Państwo, jak chla wodę ze zdenerwowania, o mało co się z nerwów nie zesrał, ten ryży sk***ysyn.

Uechtacz

2012-11-13, 12:00
Żaden normalny człowiek nie chciałby przy władzy ani Szczuki, ani Zawiszy.
W tej konkretnej sytuacji wąsaty cham konkretnie przegiął pałę. Za ten uśmieszek chętnie bym go zaj***ł.
A w ogóle to j***ne nieroby. Znów się wk***iłem, wracam do kwiatuszków na Hardzie, bo mnie telepie.

Szoqn

2012-11-13, 12:01
Co do wcześniejszego komentarza, nie "odpie**olę" się od Stuhra. Kiedyś nawet go lubiłem, a teraz nie ma u mnie nawet krzty szacunku. Jest dla mnie moralnym szczurem. Nie jestem zbyt bogaty, mam dom i samochód, ale wiecie, żyję jak przeciętny Polak. I gdyby ktoś przyszedł do mnie z milionem złotych, zaproponował mi grę w filmie Pokłosie, który fałszuje historię, pokazuje Polaków i Polskę jako zacofany skansen [film dzieje się we współczesnych czasach], pełen pijanych śmierdzących debili wiejskich, którzy to należą do ponad 50-letniego spisku mordowania żydów, to powiedziałbym...nie.
Honoru i dumy nie można kupić. Ten film dostanie Oscara do k***y nędzy, cały świat zobaczy, że niby jesteśmy mordercami. Wierzycie w to, że kogoś interesuje prawda? Żydzi nas ośmieszają, nie, zaraz, nie ośmieszają, robią z nas rzeźników. Ja pie**olę, już nie usłyszy się o niemieckich mordach, tylko nazistowskich, polskich obozach, niedługo zniknie też "nazistowskich" a zostaną Polscy oprawcy, którzy wywołali wojnę by zabijać żydów. Nie odpie**olę się od szczura, bo sprzedał duszę na rzecz aktorstwa. Ale dobra, zagrał, to niech teraz siedzi z mordą w kuble, a on chodzi i mówi, że taka jest nasza historia, że to prawda. Gówno prawda, mój wujek mieszkał na ws za młodu. Opowiadał, że kiedyś musiał wieźć rodzinę żydowską na wozie [konnym], bo dostał polecenie od niemieckiego komendanta. Przywiózł ich i wrócił. Co by było, gdyby postanowił ich ocalić? Kula w łeb dla niego i jego rodziny. Jak ta k***y pasikowski i szczur mają czelność robić filmy ukazujące, że to my sami z siebie dla zabawy mordowaliśmy ludzi. Ludzie w Polsce są uprzejmi, szczególnie na wsi. Jasne, usłyszysz, żeś debil i "wielki miastowy", może nawet Ci jajkiem w samochód rzucą, ale ostatecznie by Ci pomogli, bo tak dobry z nas naród.