18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczuka pokazuje jak zachowuje się lewactwo

Szoqn • 2012-11-13, 01:58
Stanisław Szczuka był adwokatem, obrońcą prześladowanych przez PRL. Narodowiec i patriota, było mu tak wstyd za to kim stała się jego córka, że zerwali ze sobą kontakt. Zawisza uderzył w jej czuły punkt. szczuka pokazała prawdziwą twarz "pokojowej ideologii". Uwidacznia to, kto tak naprawdę jest obrzydliwą i sfrustrowaną formacją "ideologiczną", charakteryzującą się faszystowskim podejściem do ludzi - antifa i całe to lewactwo. Zaraz potem w studiu pojawił się wystraszony szczur/[sztur?] i tłumaczył się dlaczego zagrał w pokłosiu: by "pokazać prawdę o Polakach". Nie będę już wrzucać jak tak aktorzyna opowiada, że Polacy są wielkimi antysemitami, jak ktoś jest ciekawy upadku tego człowieka, filmiki znajdują się w sieci.


sidian

2012-11-13, 12:11
mr_9mm napisał/a:

@czlowiek_zly
Zapytaj panią od przedsiębiorczości/wosu skąd w takim razie państwo ma wziąć kase np na obrone państwa, jak się odpie**oli od twoich(a raczej twoich rodziców) pieniędzy. Durniejszej wypowiedzi niż twoja nie widziałem.



O_O. Ja chrzanię, ty na serio? Ty weź zamiast wysyłać innych do podstawówki sam do niej wróć. Na przyszłość, jak masz napisać taki debilizm, to weź sprawdź chociaż najbardziej podstawowe źródła. W tym wypadku sprawdź koncepcję państwa minimalnego, bo właśnie do tego się człowiek_zły odwołał.

Ruli

2012-11-13, 12:13
co do szczuki to dobrze jej pocisnął i tak perfidnie, bo ta p*zda może podnosić rękę na drugiego człowieka, obrażać osoby niepełnosprawne a gdy ktoś powie jej prawdę to dostaje ataku nerwicy

mr_9mm

2012-11-13, 12:19
@sidian
W państwie minimalnym podatki powinny być możliwie jak najniższe. Czyli państwo jednak zaglądałoby nam do kieszeni. On napisał by w ogóle "odpie**olić się" od jego pieniędzy. Owszem, mógłbym wrócić do podstawówki, ale jako nauczyciel i uczyć osoby twojego pokroju czytania ze zrozumieniem. Przydatna sprawa, polecam.

kobiecakobieta

2012-11-13, 12:22
Babka powinna wziąć Tuska pod jedne ramię, Gronkiewicz-Walc pod drugie i wspólnie udać się na terapię logopedyczną bo na psychoterapeutę i inne tego typu już za późno.

sidian

2012-11-13, 12:38
@mr_9mm: Czytanie ze zrozumieniem nie polega na przeczytaniu i literalnym przyswojeniu sobie słów bez ich znaczenia. Odpie**olenie się od czyichś pieniędzy nie musi oznaczać całkowitego zniesienia podatków, tylko ich minimalizacji. Wcześniej napisał, że socjaliści chcą "wysokich podatków" a nie podatków w ogóle. Potem natomiast odwołał się do koncepcji państwa minimalnego, więc wszystko się zgadza. Czytanie ze zrozumieniem to rozumienie całości wypowiedzi a nie poszczególnych literek. Gdybyś skończył podstawówkę, to byś to wiedział ;) .

Haters_gonna_hate

2012-11-13, 12:49
Zamiast pierdo#ić bez sensu w studiu, o dupie marynie i udowadnianiu który nurt lub ideologia jest lepsza to by k3rwy nie myte wzięły się za szukanie złotego środka dla jednych i drugich czy trzecich 'idealistów". A nie celebrowali tylko słodkim pierdzeniem i chamstwem przed mymi oczami w TV .

dg3728444

2012-11-13, 13:22
Wiem ze Polacy zabijali zydów w czasie wojny ale to było sporadyczne a na pewno nie masowo. Większość polaków ratowała zydków przed Adim m. in Henryk Sławik ktory sam uratował ich z kilka tysięcy a j3bane jewsy i tak plują na nasz kraj i do tego chodzą po Oświęcimiu z tymi j3banymi flagami izraelu. Pi3rdolone brudasy.

mr_9mm

2012-11-13, 13:26
@sidian
Jak masz jakieś zastrzeżenia co do mojego posta, to napisz mi na PW, bo nie chce mi się zaśmiecać forum takimi rozmowami ;-)

Pr...........zy

2012-11-13, 13:31
Lis za szerzenie faszyzmu (zaproszenie faszysty Zawiszy) powinien zostać wyj***ny z TVP.

Pa...........or

2012-11-13, 13:38
Czytam wasze posty, oglądam film i k***a ludzie - na jaki poziom dyskusji zeszliśmy - "faszyści"?
czy wy kura wiecie kim byli faszyści? co robili z ludźmi? jakie mieli poglądy?
czy zawisza jest faszystą?
kim jest szczuka żeby nazwać kogoś faszystą?

naciśnijcie Alt+F4 bo się ośmieszacie.

Cirion

2012-11-13, 14:08
Abstrah*jąc (dla niewtajemniczonych powiem, ze słowo to nie pochodzi od "ch*ja") od poziomu wypowiedzi, chyba nikt nie mógł zakładać, że zapraszając p. Szczukę i p. Zawiszę do jednego programu będzie grzecznie, miło i ogólnie głaskanie się po główkach. Miało być mięsa i było, a wy to łykacie... .


A tak btw to p. Zawisza swoim prostactwem, chamstwem i miałkością intelektualną tylko ośmiesza idee narodowe/patriotyczne. Odwołanie się do czyjeś urody i ojca? WTF?! A już nic mnie tak nie wk***ia, jak monopolizowanie patriotyzmu i konieczne łączenie go z katolicką ortodoksją... .

Z drugiej strony, jakbym był "lewakiem", to też bym nie chciał, żeby moje poglądy w opinii społecznej kojarzone były z p. Szczuką. To już lepiej jakiś Sierakowski/Żakowski/Paradowska.

Gorzej niż w zoo....

NieWeszles

2012-11-13, 15:53
@up poza masą prostactwa, jednak są tu jeszcze jacyś normalni ludzie...

Większość Polaków uważa się za patriotów.. A tylko szukają okazji żeby coś podj***ć, komuś zrobić na złość, gdzieś nie zapłacić i gdzieś za darmo śmiecie wyj***ć do lasu. Brzydzę się takim "patriotyzmem"

grzess777a

2012-11-13, 16:26
Do wszystkich hipokrytów - Jeżeli jesteś przeciwny prywatyzacji, jesteś za podwyższeniem płacy minimalnej, zwiększenia świadczeń socjalnych, publicznej służbie zdrowa jesteś socjalistą, czyli lewakiem, z ekonomicznego punktu widzenia. Największymi socjalistami były między innymi takie osoby jak Stalin albo Hitler.
ONR i NOP otwarcie popierają działania WiN i NSZ. Polecam poczytać o metodach tych organizacji, były troszkę odmienne niż AK (przypominały bardziej UPA)
Szykuje się także izolacjonizm niczym u Sarmatów (Okrzyki "Precz z NATO" na marszu we Wrocławiu)

jimexus

2012-11-13, 16:32
nic tylko poczekać jak twój ojciec zejdzie i powiedzieć, że gdyby żył, to byłby w grupie obciągającej laski

bovski

2012-11-13, 16:53
A więc jeśli Szczuka daje w ryj reporterowi z pyta.pl ( polecam poszukać :D ) to wszystko jest w porządku,ale jeśli ktoś przypomni,że jej ojciec nie był ideologicznym ścierwem,takim,jakim jest ona, to już wg niej " za dużo" i trzeba obrażać. Lewacka logika w natarciu!