18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szatan z Piotrkowa wychodzi na wolność

makafelki • 2014-01-13, 14:20


program o mordercach, pedofilach którzy mają wyjść na wolność, problem w tym że otwarcie mówią o tym że będą dalej rozrabiać

Majesty

2014-01-13, 14:23
Były minister sprawiedliwości wiedział w chwili objęcia urzędu, mimo to nie stworzył żadnego narzędzia prawnego, które mogło by pomóc w monitorowaniu tej sytuacji. Pamiętajcie o tym gdy przed wyborami będzie żebrał o wasze głos dla swojej nowej partii.

dmnunited

2014-01-13, 14:24
nie można ich po prostu odj***ć?

casimus

2014-01-13, 14:27
Jeżeli gościu otwarcie twierdzi, że będzie dalej zabijał to powinien przejść badania psychiatryczne, które sprawę wyjaśnią.
Albo się nadaje do "powrotu" albo nie. Nie wiem po co to całe pie**olenie.

mare30ks

2014-01-13, 14:27
ziobro zero to dopiero szczyt kurewskiej hipokryzji, byl min sprawiedliwosci, byl w rzadzie ktory rzadzil przy korycie i mial milion wazniejszych rzeczy, teraz sie ta falszywa kurew obudzila i piluje ryja jakby wczesniej nie bylo takiej potrzeby

nowynick

2014-01-13, 14:29
Mieszkał z matką w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Działkowej. Obecnie przebywa w więzieniu w Rzeszowie i z niego wyjdzie zapewne główną bramą jakby ktoś był zainteresowany.

Swoją drogą wstawiłem o tym temat z tydzień temu to ktoś mi po paru minutach przerzucił do bylo.pl :evil:

dmnunited

2014-01-13, 14:42
przydałby się polski Dexter, skoro pie**olone prawo jest nieudolne, a służby karne to banda debili, wypuszczają w 2017 roku Pękalskiego, który podejrzewany jest o 70-90 zabójstw.

wieniu

2014-01-13, 15:23
Uważam, że te ścierwa nie powinny chodzić więcej na wolności... Ale jak poczytacie to te ośrodki, które miałyby gościć te ścierwa mają pobierać 60 tys zł za miesiąc na każdego z nich. W pierdlu kosztowali ~2 tys na miesiąc. Zastanawiam się jakie luksusy chcą jeszcze im zapewniać za tę kasę?

BongMan

2014-01-13, 15:45
Cytując "Symetrię":
- Przecież taka k***a nie może wyjść...

Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś pałający żądzą zemsty lub chęcią wymierzenia sprawiedliwości (bo to co reprezentują polskie sądy nawet nie leżało koło sprawiedliwości) tylko czeka aż wyjdzie, ma już gotowy plan działania i wykopany dół w lesie.

McMenel

2014-01-13, 15:46
A pan Romaszewski czyli wieczny "poseł i senator" był jednym z gorących orędowników owej amnestii. Jak zresztą większość tzw "styropianowej opozycji". Doprowadzili do tego iż:
A. Dewianci i ludzie którzy nie powinni wychodzić z więzień wychodzą.
B. Teraz aby tą radosną twórczość kochanych "solidaruchów" naprawić trzeba pisać specustawy które tak naprawdę są sprzeczne z prawem i psują je.
Kiedy w końcu w tym kraju wprowadzi się odpowiedzialność za decyzje urzędników ?? Niech teraz pan Romaszewski przyjmie na własny garnuszek owych psycholi. Niech z nimi żyje skoro nie potrafił przewidzieć takich konsekwencji....

voidinfinity

2014-01-13, 15:49
Jak bardzo rozumiem argumenty tych, którzy chcieliby go izolować (ładne określenie nawiasem mówiąc) - tak nie mogę się z tym zgodzić. Sorry - trzeba było myśleć zanim się uchwaliło amnestię.

Ten problem nie byłby tak poważny - jeżeli istniałaby możliwość upublicznienia wizerunku tego gościa.

Wtedy robi się akcję, publikuje mordę na 'mordbuku', oblepienia miasta plakatami - i wiadomo że gdziekolwiek się koleś pojawi - tam nie będzie miał życia.

Dodatkowo dozór policyjny i utrudnianie życie na każdym kroku. "Regulaminowo" można gościa zmusić do tego by opuścił kraj, albo się powiesił.

wieniu

2014-01-13, 15:50
BongMan napisał/a:

Cytując "Symetrię":
- Przecież taka k***a nie może wyjść...

Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś pałający żądzą zemsty lub chęcią wymierzenia sprawiedliwości (bo to co reprezentują polskie sądy nawet nie leżało koło sprawiedliwości) tylko czeka aż wyjdzie, ma już gotowy plan działania i wykopany dół w lesie.



Bongi rozumiem, że tym kimś będziesz ty, by udowodnić społeczności sadistica, że wszystkie twoje opowieści to nie fake?

Demoqp

2014-01-13, 16:31
^UP
Nie zebym cos do Ciebie mial, ale odpie*l sie teraz od niego bo to juz sie nudne robi, nie masz za co sie zlapac? zgadzam sie z Bongmanem, ciekawe co bys mowil gdyby taki czlowiek zrobil cos twojemu dziecku.

Wiercik102

2014-01-13, 17:09
Kurde a Ja do Piotrkowa mam jechać po nowe moto. Szkoda by było kupić i w wjechać w tego pacana. Jak by mi jeszcze ktoś oddał akse za szkody

arkosek07

2014-01-13, 17:45
Tak ukryli głosy , że przynajmniej ja wiem jak normalny głoś dziewczyn brzmi