18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szatan z Piotrkowa wychodzi na wolność

makafelki • 2014-01-13, 14:20


program o mordercach, pedofilach którzy mają wyjść na wolność, problem w tym że otwarcie mówią o tym że będą dalej rozrabiać

McMenel

2014-01-15, 15:15
Krystiankupis napisał/a:

k***a za zabicie kilku osób 25lat?! Od jednej osoby powinno być 30 lat jak już tak bardzo nie chcą kary śmierci. Teraz się k***a boje o siebie i bliskich, ale mam nadzieje, że ktoś kto "potrąci" na pasach czy cóś albo ktoś mu popełni samobójstwo


Widać nawet zaznajomić z tematem się nie chciało. Nie dostał 25 lat. Dostał karę 4 krotnej kary śmierci. Jako iż było memorandum na jej wykonywanie nie odbyła się egzekucja. Później doszli do władzy wesołe ludki z solidarności i ogłosili amnestię dla wszystkich. Dzięki tej cudownej postawie kochanych pOsłów mamy teraz problem.
A tu lista osób które w tym czasie zasiadały w cyrku na wiejskiej
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pos%C5%82owie_na_Sejm_Polskiej_Rzeczypospolitej_Ludowej_X_kadencji
Jak widać sama śmietanka.
Jan Krzysztof Bielecki
Marek Jurek
Włodzimierz Cimoszewicz
Józef Oleksy
Ireneusz Sekuła
Janusz Zemke
Waldemar Pawlak
Bronisław Geremek
Jan Lityński
Adam Michnik
Jan Rokita
To chyba najbardziej znane nazwiska. Jakoś nie widziałem i nie słyszałem aby któreś z nich przeprosiło za ten stan rzeczy.

Mr0K

2014-01-15, 15:43
ma ktoś te obrazy może ? Jestem ciekaw

pablo3z

2014-01-15, 15:48
Jak wyżej -> szafot albo kula w łeb i po sprawie. Panowie "władza" coś sp***olili kiedyś że kary śmierci nie ma. Takie ch*jki i pedofile powinni szybko kończyć, i po sprawie. Sami sobie problemy zrobiliśmy że zaczęliśmy się "roztkliwiać" nad życiem tego sk***ysyństwa, a należało po prostu zrobić to co podpowiada mózg - zabić.

krystianXD

2014-01-15, 15:53
Niech ktoś się napije i go przejedzie, po problemie.

teken

2014-01-15, 17:01
Przecież ten cwe* to stary pryk. Kto go nie zobaczy to mu przypie**oli albo go zaraz zajebią i gdzieś zakopią.

Polak88

2014-01-15, 17:12
@up
oby tak było jak mówisz...



Kto jest z Rzeszowa?Niech jedzie i zrobi tej k***ie zdjęcie i wrzuci tutaj bo pewnie się trochę zmienił przez te 25 lat!! I najlepiej jedźcie za nim i dowiedzcie się gdzie mieszka,bo ch*jek podobno nie będzie mieszkał w Rzeszowie tylko gdzieś u swojego kolegi pedofila z celi to może komuś odwali i odjebie dwóch zjebów na raz:)

ma...........pa

2014-01-15, 17:18
A mnie się coś zdaje, że sk***iel zostanie wypuszczony po cichu, wywieziony nieoznakowanym samochodem, na drugi kraniec Polski, mieszkanie socjalne i tyle go będziemy widzieli. Dopóki kogoś nie zgwałci i zabije. Z dwojga złego wolę już na tego ch*ja płacić podatki i inne byle by zdechł w pace, by jego zasrane ostatnie tchnienie było rzężeniem w pasiastą poduszkę ...

stalowyszczur

2014-01-15, 17:25
Jesli go schowaja, to bedzie w polskim internecie akcja pt. "Gdzie mieszka Trynkiewicz"

fabiothethird

2014-01-15, 17:28
Generalnie jakimś wielkim piewcą JKM nie jestem, ale z tym co mówi na filmie będącym najlepszym komentarzem zgadzam się absolutnie w 100%.

Birkut

2014-01-15, 17:42
Pies czy ch*j wie co w tle psycholożki rozpie**ala system! Hahhahaa

gumini

2014-01-15, 17:51
Trzeba usunąć spację po kropce.
ipla. tv/Panstwo-w-panstwie-mariusz-trynkiewicz/vod-5871432

Jaroczek

2014-01-15, 17:55
Pozdrowienia z Piotrkowa ;)

Machol

2014-01-15, 17:57
@McMenel, akurat Włodzimierz Cimoszewicz stał po tej mniej solidaruchowej stronie, najbardziej za tym krzyczało Porozumienie Centrum, czyli coś w stylu Samoobrony albo PSL, bagno które nie jest ani po lewej ani po prawej stronie ale w sejmowej ławie lubi sobie posiedzieć.
Oto lista osób, które podpisały się pod wnioskiem o poprawkę do uchwały o amnestii, która w skutek swojego brzmienia pozwoli wyjść temu psycholowi:

Kazimierz Błaszczyk
Krzysztof Dowgiałło
Radosław Gawlik
Józefa Hennelowa
Andrzej Kern
Tadeusz Kowalczyk
Karol Krasnodębski
Jan Król
Barbara Labuda
Aleksander Małachowski
Janusz Okrzesik
Stanisław Padykuła
Krzysztof Putra
Jan Rokita
Edward Rzepka
Jan Rusznica
Grażyna Janiszewska
Janusz Steinhoff
Anna Urbanowicz

p. Putra został już za to odstrzelony przez tzw. sprawiedliwość Bożą. Jan Rokita wycofał się z życia politycznego i ręką nogą dupą zapiera się żeby nie wrócić, toteż uznajmy że przynajmniej zamknął twarz chociaż nie było to wynikiem refleksji nad tym idiotycznym aktem prawnym który poparł.

Maddogg

2014-01-15, 18:15
dmnunited napisał/a:

wypuszczają w 2017 roku Pękalskiego, który podejrzewany jest o 70-90 zabójstw.

... których nie dokonał. :kawa:

Pawulon89

2014-01-15, 18:40
Jeszcze do kina go weźcie i popcorn mu kupcie.