18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szatan z Piotrkowa wychodzi na wolność

makafelki • 2014-01-13, 14:20


program o mordercach, pedofilach którzy mają wyjść na wolność, problem w tym że otwarcie mówią o tym że będą dalej rozrabiać

sr...........ty

2014-01-15, 13:52
W świetle obecnego prawa swoje odsiedział i ch*ja mu mogą zrobić. Znając życie ustawa o przymusowym leczeniu przejdzie i będzie bublem (dzięki czemu będzie można kogoś wrobić, skazać, w czasie wyjścia postawić przed komisją która wyśle go do psychiatryka na czas nieokreślony) albo go wypuszczą na wolność i kogoś znów skrzywdzi tworząc wodę na młyn mediom lub sp***oli na zachód i słuch o nim zaginie i zaczną się medialne spekulacje.

P.S. Temat w mediach Trynkiewicz, 16 letni samobójca, a od przyszłego roku każdy zapłaci za MOŻLIWOŚĆ odbioru treści audio-wizualnych http://kut.as/0rsi

JH...........DS

2014-01-15, 13:54
już się nie mogę doczekać, będą materiały na harda :psycho:

Fu...........66

2014-01-15, 14:01
Nasz władca popełni im samobójstwa i wykorzysta to w kampanii wyborczej.

Sylarr

2014-01-15, 14:03
Jeżeli kogoś skrzywdzą po wyjściu na wolność to lewactwo będzie mieć krew na rękach.

myha

2014-01-15, 14:07
Sprawa została zj***na już dawno teraz to jedyne co możemy zrobić to pociągnąć do odpowiedzialności osoby które sprawę zj***ły. Zasada że prawo nie może działać wstecz jest moim zdaniem zasadą nadrzędną, jak ktoś zj***ł i dał tylko 25 lat dla ludzi którym należało się dożywocie to teraz tak powinno zostać.
Precedensy o zmianach kar i wydłużanie ich po fakcie są złe i potencjalnie o wiele bardziej niebezpieczne.
Daje to precedens który z czasem może stać się regułą, nie tylko dla pojebów którzy naprawdę na to zasługują, ale także dla ludzi niewygodnych dla władz. Jednym słowem kolejne ograniczenie wolności, jak ustawa o przymusowym leczeniu wejdzie w życie to bez żadnych problemów będzie można przetrzymywać w izolacji każdego niewygodnego obywatela.

ps.
Istnieje też możliwość że to celowa zagrywka władz z tymi 25 latami dla tych ludzi. Sprawić żeby społeczeństwo tak się bało(zwykle wyimaginowanego zagrożenia) żeby nie tylko nie protestowało przed tym że odbiera im się kolejne prawa ale żeby wręcz domagało się tego od władz.
Jako przykład takiego zagrania można podać USA, po wybuchu afery watergate w latach 70(po info co to odsyłam do np wikipedii) Nixon pożegnał się z urzędem, teraz władze USA podsłuch*ją i śledzą sobie kogo chce, a większość ludzi nie dość że nie protestuje to się jeszcze z tego cieszy że maja nad sobą pana który śledzi każdy ich ruch:P oczywiście wszytko dla ich "bezpieczeństwa"

j4rzyn

2014-01-15, 14:11
Śmierć. k***A ŚMIERĆ. Po przekroczeniu drzwi powinien go ktoś wyrwać płytę chodnikową i zaj***ć takie gówno na miejscu.

da...........55

2014-01-15, 14:13
Zrozumcie. To jest deal, zabijasz i idziesz siedzieć. Odbywasz karę i wychodzisz jak gdyby nigdy nic. Tak działa tzw. państwo. :D Dla mnie spoko.

TRQPL

2014-01-15, 14:15
Cały dział Hard kibicuje Trynkiewiczowi ;)



Blezzer

2014-01-15, 14:15
Sk***ysyński system niszczy Polaków, ale dalej siedźmy przed monitorami i TV.

Freedomik

2014-01-15, 14:15
Niech go odjebią internetowi "łowcy pedofliów". Nie boją się naj***ć grubemu okularnikowi, ale zabójcy będą bali się tknąć.

ahpuch

2014-01-15, 14:15
Ale Wy pie**olicie !
Równie dobrze osoba, która nie była karana, może popełnić podobne przestępstwo, nie ma co patrzeć w wstecz. To, że powiedział, że dalej będzie zabijał o niczym nie świadczy, każdy recydywista może tak powiedzieć. Moim zdaniem chciał rozgłosu i tyle, dostanie trochę kasy za wywiady i będzie o nim głośno przez jakiś czas.
Poza tym w tym kraju powinna być organizacja podobna do Academi, która sama będzie wymierzać sprawiedliwość, a nie to poj***ne prawo.

McMenel

2014-01-15, 14:18
Widać iż banda młotów wierzy nadal iż jest to pilna sprawa. A ch*j. Takie grzebanie w prawie przyniesie tylko większy burdel. To co wprowadzili w tej ustawie to możliwość pozbawienia wolności za samo prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa. Trynkiewicz prawdopodobnie znów zgwałci i zamorduje to wpie**olimy go do więzienia/psychuszki. Za 10 lat będzie obywatel X prawdopodobnie popełni przestępstwo więc wsadzimy go do więzienia/psychuszki. Większość opowiadających się w mediach o tej sprawie wychodzi z założenia "dura lex sed lex". Tia gówno prawda. To pie**oleni hipokryci. To odnosi się także do niezmienności prawa a w szczególności kar. A panowie pOSŁOWIE mieszają w nim niemiłosiernie. Jak źle by to nie brzmiało Trynkiewicz w świetle prawa odsiedział swoje. I jak wyżej pisałem za jego utrzymanie obserwacje powinni płacić ci którzy najgłośniej krzyczeli o amnestii i nie pomyśleli o tym co się stanie w przyszłości. Bo tego od Posłów należy oczekiwać. Myślenia o przyszłości a nie o teraźniejszości.

Brzydkii

2014-01-15, 14:21
Spokojnie, mogę was zapewnić, że sk***iel jak wyjdzie długo nie pochodzi żywy :)

go...........ek

2014-01-15, 14:24
i będzie tak, że ktoś go zabije zanim ten zabije kogoś niewinnego i ten co go zabije pójdzie siedzieć jak za normalnego człowieka.. Chory kraj

Krystiankupis

2014-01-15, 14:34
k***a za zabicie kilku osób 25lat?! Od jednej osoby powinno być 30 lat jak już tak bardzo nie chcą kary śmierci. Teraz się k***a boje o siebie i bliskich, ale mam nadzieje, że ktoś kto "potrąci" na pasach czy cóś albo ktoś mu popełni samobójstwo