18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Super szybki przejazd karetki przez miasto

JADOWITY_SZCZYMSZYL • 2015-05-11, 11:35
Szybki przejazd po centrum

Ma gość umiejętności 8-)
PS. znalezione na wykopie ;)

Talpy

2015-05-11, 12:00
Zobaczcie, że kierowca nie musiał ani razu zatrzymywać niepotrzebnie karetki. Nawet na zatłoczonych skrzyżowaniach. U nas jest to nie do zrobienia. Ludzie nie wiedzą jak się zachować i co zrobić jak zobaczą z tyłu karetkę na sygnałach. Ile razy zapie**ala się na bombach i dojeżdżamy do skrzyżowania i zanim zaczają o co chodzi to my stoimy a potem każdy w swoją stronę na bok odjeżdża zamiast na jedną stronę miejsce zrobić. Jest lepiej niż było kiedyś ale dalej to co czasem ludzie wyprawiają na drodze to przekracza ludzkie pojęcie. Wystarczy logicznie myśleć.
Piesi też wypie**alają jak bezmózgi na pasy. Zobaczą zielone to lezą, bo zaraz zmiana na czerwień i trza będzie stać kolejne 30 sec.

Do tego dochodzą krawężniki wielkości wałów przeciwpowodziowych. No ni jak się nie da czasami na chodnik wjechać :/

Dr.Mengele

2015-05-11, 12:50
ma kopa ten sprinter O.0

hejcior

2015-05-11, 13:18
U nas też by tak to wyglądało jak by kierowcy karetek byli zawodowymi kierowcami a nie lekarzami, którzy potrafią prowadzić karetkę. Plus oczywiście ogarnięcie ludzi w samochodach, jak Talpy wspomniał.

Talpy

2015-05-11, 13:48
hejcior napisał/a:

U nas też by tak to wyglądało jak by kierowcy karetek byli zawodowymi kierowcami a nie lekarzami, którzy potrafią prowadzić karetkę. Plus oczywiście ogarnięcie ludzi w samochodach, jak Talpy wspomniał.



Ale większość za kółkiem karet to kierowca który ma papier ratownika medycznego (broń Boże dohtor za sterami :D ). To są przeważnie zawodowi drajwerzy + papiery na gwizdki :P

piterek098

2015-05-11, 14:25
nie wiem gdzie się uwydatniają te umiejętności kierowcy

FatboyFat

2015-05-11, 14:29
Kierowcy doskonale potrafią się zachować, żeby uciec i nie blokować karetki. Chciałbym, żeby u nas tak było. A weźmiesz zjedziesz na bok przed zderzak jakiejś cebuli, to nie dość że cię obtrąbi to jeszcze las fakolców w lusterku zobaczysz. A nie pomyśli, że może jego starą wiozą po wylewie do szpitala i na tyle ile człowiek może, pomaga im dotrzeć do celu troche szybciej.

Shaint

2015-05-11, 14:40
Na kebaba im się śpieszyło.

Aqualinespirit

2015-05-11, 14:47
Ja pie**olę, jak ja bym chciał, żeby mi tak samochody na drodze zjeżdżały.

Anper

2015-05-11, 14:54
Brawo dla pana kierowcy. Po pracy powinien dostać zimnie piwko.

Insaner

2015-05-11, 15:14
Aqualinespirit napisał/a:

Ja pie**olę, jak ja bym chciał, żeby mi tak samochody na drodze zjeżdżały.



Większość zjeżdża, ale zawsze znajdzie się jakiś baran który swoim Golfem 3 w wiejskim tuningu nawet o pół metra się nie przesunie, bo co to będzie komuś ustępował? Sam miałem taką sytuację, że za mną stała karetka na sygnale, a ja nie mogłem w żaden sposób jej przepuścić. Z jednej strony barierka, z drugiej zderzak w zderzak samochód. Nikt nie zrobił mi miejsca, a przede mną jeszcze jechał jakiś dziadek 40 km/h. ;)

Black Snake

2015-05-11, 15:23
Ale dziwi mnie, ze niektórzy na wąskiej drodze bez przejazdu zwalniają i starają się na bok zjechać tak jak ten w 1:20. Duża k***a ledwo miejsce na przejazd jest. W takie sytuacji to redukcję bym zrobił i gaz w p*zdę aż się nie wyjedzie na szerszą drogę.

DRUGA_WOJNA

2015-05-11, 15:24
Mam nadzieję, że ktoś wsadzi za kratki tego wariata drogowego!

:ok***a:

Scripit

2015-05-11, 15:39
Co oni mają jedną karetkę pogotowia na całe duże miasto? Przejazd piękny i czysty.

DrUnknown

2015-05-11, 16:13
Boguś k***a wreszcie robisz coś pożytecznego ze swoimi umiejętnościami :mrgreen: W sumie fura też biała 8-)