18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Super szybki przejazd karetki przez miasto

JADOWITY_SZCZYMSZYL • 2015-05-11, 11:35
Szybki przejazd po centrum

Ma gość umiejętności 8-)
PS. znalezione na wykopie ;)

W............R.

2015-05-11, 16:41
@DrUnknown Właśnie chciałem napisać, że to jest idealna praca dla Bogusia... A swoją drogą, gram sobie dzisiaj w GTAV i powiem szczerze, że to jest ciekawsze.

Loaloa

2015-05-11, 16:42
Wie ktoś co to za miasto? Może Budapeszt?

Zawsze mnie zastanawiało jak oni daja rade wytrzymywać ten hałas syren. Głuchych biorą? Super stopery mają? Ja dostałbym pie**olca po minucie.

djmass

2015-05-11, 17:02
i co ? kręcił się po mieście a i tak h*ja znalazł... my jak jeździmy z chłopakami autobusem to przynajmniej chipsy kupimy...

LI...........ER

2015-05-11, 17:07
Przytoczę tutaj pomysł z Top Gear

Zatrudniać jako kierowców karetek byłych kierowców rajdowych/wyścigowych :D

jrug

2015-05-11, 17:13
WIELKI szacunek dla kierowcy karetki i kultury wszystkich innych uczestników ruchu, tam jest kultura i każdy się usuwa ucieka z impetem żeby tylko mogła przejechać karetka bo sami dobrze wiedzą że kiedyś oni w niej mogą być i mogą nie zdążyć na czas do szpitala.

w Polsce brakuje takiej kampanii reklamowej która by Nas wszystkich nauczyła jak się wtedy zachować i jakie są konsekwencje tego że karetka przyjedzie nawet jedną minutę później do szpitala.

brandon

2015-05-11, 17:17
To Budapest

SmokeTatum

2015-05-11, 17:41
Wedlug mnie powinni miec jedna specjalna karaetke do testowania. Najebac do srodka 2 policjantow i kamere i raz na miesiac albo na dwa zapie**alac tak przez miasto i w wyjatkowych przypadkach gdzie debile blokuja przejazd bo im sie nie chce albo sie spiesza i nie moga zjechac, jebac takie kary zeby srali na mietowo. Daje rok i by tak pieknie nauczyli sie zjezdzac ze by mozna bylo olimpiady w zjezdzaniu robic.

TheAndyboy888

2015-05-11, 17:51
Za ratowników medycznych, którzy zapie**alają i ryzykują nie raz własne życie, po to by ratować innych, zawsze dam piwo.

Allin23

2015-05-11, 18:55
Tak z 10 razy bym w kogoś przyj***ł na jego miejscu... tak, jestem takim sobie kierowcą i się tego nie wstydzę. Staram sie, myślę na drodze, jadę z A do B z dozwoloną prędkością maksymalną - ale tak bym nie pojechał.

Wiem, strasznie nieortodoksyjny komentarz jak na sadistic.

BigBobby

2015-05-11, 19:42
no ładnie, ale w porównaniu do polskich warunków tam nie ma prawie w ogóle korków...

eunstachy

2015-05-11, 19:56
@Talpy
to jak mamy tutaj kierowce karetki, to wytłumacz mi prosze, po co zmienia się sygnał dźwiękowy w karetce i innych pojazdach uprzywilejowanych? Zawsze mnie to ciekawiło ;)