18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanie w misie z kuszy (i nie tylko)

Dyskryminator • 2022-06-28, 14:19
Zanim jakiś zwierzozjeb się zesra, dodam tylko, że na niedźwiedzie czarne w wielu częściach Kanady można legalnie polować. Ba, są wręcz uznawane za szkodniki, a ich populacja jest stosunkowo duża no i oczywiście mięso nie idzie do śmietnika.


rara

2022-06-29, 15:18
Wy chyba nie wiecie jak smakuje niedzwiedzia łapa w panierce z musztardą sarepską lepsza od skrzydełek z kfc tyle że zamiast kosteczek obgryza się pazury

Halman2

2022-06-29, 19:44
sothis napisał/a:

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, bo nie zrozumiałeś.
Nawet jak musisz używać translatora, co wydaje mi się prawdopodobne. Bo boty chyba nie radzą sobie z identyfikacja obrazów na filmach na tyle, żeby pisać komentarze...
Wracając do meritum - przeczytaj posta i spróbuj w ramach eksperymentu pomyśleć nad tym jak kaleką u ułomna jest twoja odpowiedź. Kto wie, może jak raz pomyślisz, to kiedyś zdarzy Ci się to ponownie...?
A jeśli będziesz kroczyć tą drogą uparcie, to może nawet taki np ja nie będzie miał w przyszłości dylematu czy jesteś botem.



Chłopcze, tak się pobudziłeś, że aż w literki nie trafiasz. Przyroda doskonale reguluje liczebności poszczególnych gatunków. A wszędzie tam, gdzie takie głupki jak ty, nie rozumiejąc poziomu skomplikowania systemów z wielokrotnymi sprzężeniami zwrotnymi biorą się za "usuwanie szkodników" zaczyna się katastrofa. Cybernetyka, nauka o sterowaniu mówi na ten temat jasno, na przykładzie Australii. Jak znam życie to jesteś najlepszym cybernetykiem wśród wędkarzy. Znasz się na tym! Hahah niziołek!

Gruchenfuhrer

2022-06-29, 21:19
Ależ to ma konkretne przebicie... Nic dziwnego, że u nas jest zakaz ponoć jakiś...

mauser

2022-06-29, 23:23
można tłuc do wszystkiego ...ale misiek

mit2

2022-06-30, 00:18
mauser napisał/a:

można tłuc do wszystkiego ...ale misiek


No... takie miłe i towarzyskie zwierzątko :-(




sothis

2022-06-30, 01:06
Halman2 napisał/a:

Chłopcze, tak się pobudziłeś, że aż w literki nie trafiasz. Przyroda doskonale reguluje liczebności poszczególnych gatunków. A wszędzie tam, gdzie takie głupki jak ty, nie rozumiejąc poziomu skomplikowania systemów z wielokrotnymi sprzężeniami zwrotnymi biorą się za "usuwanie szkodników" zaczyna się katastrofa. Cybernetyka, nauka o sterowaniu mówi na ten temat jasno, na przykładzie Australii. Jak znam życie to jesteś najlepszym cybernetykiem wśród wędkarzy. Znasz się na tym! Hahah niziołek!



O, jednak umiesz pisać coś konstruktywnego.
Tak więc środowisko 'naturalne' obecnie nie za bardzo istnieje. Co powoduje konieczność kontrolowania go przez człowieka. Dlaczego? Ano z prozaicznej przyczyny - dopóki chcemy żyć (nie wiem jak Ty, ale ja chcę), nie oddamy zwierzaczkom, robaczkom i innym kurewkom terenów na których żyjemy, bo żyć tam musimy my.
Druga sprawa - o tym, jak to trzeba dbać o zwierzaczki, nie zabijać etc najgłośniej zawsze krzyczą ludzie, którzy zwierzaczki widzą co najwyżej na YouTube lub w swojej wyobraźni.

Ja pomagam zwierzętom, w sumie całkiem sporo. I tak jak uważam za wlasciwe pomaganie tam gdzie trzeba, tak uważam też, że zwierzęta trzeba również zabijać jeśli jest taka konieczność.

Jeszcze odnośnie środowiska 'naturalnego'. 20 lat temu bóbr był rzadkością. Dziś podczas 3h spaceru widziałem ich... Nie wiem, 15? 20? Nie mają naturalnych wrogów, więc populacja przyrasta. Bobry ścinają drzewa. Nadmierna populacja bobrów =niszczenie drzewostanu. Lubię drzewa, więc chciałbym żeby ktoś wyregulował populację bobrów.
Tak jest z większością zwierząt. Lisów np. Lisy najchętniej polują na zające. Nadmierna populacja lisów wybije zające. I nie, nie wymrze z głodu. Będzie odpie**alać śmietniki, jak szopy w USA. Środowisko jest bardziej skomplikowane niż myślisz :)

atax

2022-06-30, 07:44
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



Juz juz wojtus nie zesraj sie, miesko z marketu dobre co? a uboj taki humanitarny i bezstresowy dla zwierzatek... zamknij p*zde i na kwejka won

Piwo za film 5+

quack

2022-06-30, 08:30
Polowanie to normalna sprawa.

Chcialbym zobaczyc jak pseudo-wielbiciele zwierzat srają na rzadko po nogawce po zaprzestaniu polowan na calym swiecie na powiedzmy 10 lat. Wtedy takie pluszaki szarpały by flaki ludziom w miastach i wcale nie mialy by poczucia winy.

Dorośnijcie.

Rob3rt88

2022-07-03, 00:28
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



o czarnulach tak nie mysle !