18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanie w misie z kuszy (i nie tylko)

Dyskryminator • 2022-06-28, 14:19
Zanim jakiś zwierzozjeb się zesra, dodam tylko, że na niedźwiedzie czarne w wielu częściach Kanady można legalnie polować. Ba, są wręcz uznawane za szkodniki, a ich populacja jest stosunkowo duża no i oczywiście mięso nie idzie do śmietnika.


martils

2022-06-28, 21:49
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



Chodzi ci o to że nie Halal ?

GoblinJanusz

2022-06-28, 22:11
myslalem ze pokaza jak niedzeiwedzie zabijaja ludzi, ale sie zawiodlem, ch*jowe

jawox

2022-06-28, 22:18
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



A co ci Matka zawiniła?

BTW ile te kusze miały kg naciągu że bełt przeleciał przez "dźwiedzia" na wylot ?!

ernie

2022-06-28, 22:22
Dyskryminator napisał/a:

Zanim jakiś zwierzozjeb się zesra, dodam tylko, że na niedźwiedzie czarne w wielu częściach Kanady można legalnie .



Na filmie są zwierzęta zabijane przy paśniku. Zabijanie w takim miejscu to szczyt lamerstwa i sk***ysyństwa.

Anake

2022-06-28, 22:30
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



Twojej. Z fiuta xD xD xD oby cie k***a niedzwiedz wpie**olil kiedys.

angel_punx

2022-06-28, 22:41
Od dawna myślałem o kupnie kuszy, jak widzę ma to całkiem niezłe jebnięcie jak daje radę takiemu misiowi. Nie mogę się tylko zdecydować jaki rodzaj: refleksyjną czy bloczkową. Czy jest jakiś Sadol który miał do czynienia z kuszami?.

viwaldo

2022-06-28, 22:47
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



Ale schabowego to wcinasz aż się uszy trzęsą :)

lysymisio6969

2022-06-28, 22:48
ernie napisał/a:

Na filmie są zwierzęta zabijane przy paśniku. Zabijanie w takim miejscu to szczyt lamerstwa i sk***ysyństwa.



to nie paśniki a nęcisko, na wschodzie nęciskiem na wilki są uwiązane psy, w afryce na lwy uwiązane okaleczone kozy.
jeśli mówimy o polowaniu to faktycznie polowanie przy nęcisku jest słabe ale skuteczne jeśli chodzi nam o eliminacje zwierza, na filmie widać, że niektóre nęciska nie były założone tydzień wcześniej a miesiąc albo i więcej (niektóre chyba na stałre założone) i prawdopodobnie sporo miśków tam zwabiało. gdzieś w połowie jest strzelony niedźwiedź przy wodopoju (w każdym razie pije) i to jest faktycznie mocno nieetyczne. {dopisane} 3.05 nie pije wodę a jakąś zanęte, dokładniej sie przyjrzałem

egon777

2022-06-28, 22:50
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



Ale świnie rażone prądem i zabijane oraz kurczęta zmielone żywcem do KFC to już smaczne tak?

PiecNaSzynach

2022-06-28, 22:52
Ciula napisał/a:

Co za zjeby tak zabijać zwierzęta. Oby na kogoś z jego rodziny ktoś tak polował to by się dowiedział co to znaczy.
Chore sk***esyny do bezbronnych strzelać!!!




Drzewka też mają uczucia. Dlaczego w ogóle masz Tu konto :roll:

Solifugae

2022-06-28, 22:56
Payan napisał/a:

Dlaczego w łeb nie strzelają? Trofeum później z łba robią?



Niedźwiedzie polarne mają tak twarde czaszki że pocisk małego kalibru ich nie przebije, dodatkowo są wyprofilowane w taki sposób że od frontu (jak na przykład biegnie na ciebie) najprawdopodobniej kula się po niej ześlizgnie. Gdzieś kiedyś czytałem że musiało zginąć kilku naukowców na biegunach, żeby się zorientowali że tak to wygląda :D Wydaje mi się że z czarnymi jest podobnie, łatwiej zabić niedźwiedzia strzelając w serce lub bebechy.

wusi77

2022-06-28, 22:59
Twojej matce w kakao mogę strzelić.
Jaki wrażliwy obrońca zwierząt się znalazł. Ale szyneczkę to wpie**alasz?
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela




El Caudillo

2022-06-28, 23:01
Solifugae napisał/a:

Niedźwiedzie polarne mają tak twarde czaszki że pocisk małego kalibru ich nie przebije, dodatkowo są wyprofilowane w taki sposób że od frontu (jak na przykład biegnie na ciebie) najprawdopodobniej kula się po niej ześlizgnie. Gdzieś kiedyś czytałem że musiało zginąć kilku naukowców na biegunach, żeby się zorientowali że tak to wygląda Wydaje mi się że z czarnymi jest podobnie, łatwiej zabić niedźwiedzia strzelając w serce lub bebechy.



a bo czarnych lepiej poddusić "I can't breathe " :D czy coś pokręciłem

kamil0973

2022-06-28, 23:55
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



Zabijanie zwierząt w taki sposób jest dużo bardziej humanitarne, niż hodowanie ich w klatkach.