18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanie w misie z kuszy (i nie tylko)

Dyskryminator • 2022-06-28, 14:19
Zanim jakiś zwierzozjeb się zesra, dodam tylko, że na niedźwiedzie czarne w wielu częściach Kanady można legalnie polować. Ba, są wręcz uznawane za szkodniki, a ich populacja jest stosunkowo duża no i oczywiście mięso nie idzie do śmietnika.


daniel1040

2022-06-29, 00:04
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



idiota czy wyborca po/pis?

Karaluchy też w domu hodujesz bo zabijać nie wolno? Wiesz co to kontrola populacji?
Gada taki a w głowie pusto jak w cygańskim portfelu

Halman2

2022-06-29, 00:55
sothis napisał/a:

Bo rozumiem, że Ty dowolne szkodniki zamiast usuwać w sposób wygodny i wydajny to załatwiasz dając równe szanse. Np gniazdo os atakujesz gołą dłonią a psa z wścieklizną zębami.
I to porównanie do ruskich. Dlaczego nie do niemcow (wiadomo) , japończyków (nankin czy tam. Inna manila), ukrów (wiadomo), Polaków (nasza historia nie jest kryształowa, tylko debile wierza, że mocarstwo da się utrzymać bez zbrodni), Anglia (wiadomo), Belgia (No k***a...) etc?
Dlatego, że to modne.
Jak ja gardzę takim podejściem. Jesteś tym człowiekiem, co to wybierze którą opcje propagandy woli i leeeeeci chwalić się ta wiedza, szerząc propagandę jak narkoman hiva.
Prostactwo, gówniarstwo i niziny społeczne. Gardzę takimi jak ty.



@sothis, akurat jeżeli chodzi o warstwy społeczne to zakładam, że pracujesz u moich pracowników. Ssąc resztki ze stołu moich ludzi, które spadły z mojego na ich stoły. Skoro porównójesz ssaki i owady to znaczy tylko tyle, że jesteś warty funta kłaków, kmiocie!

oddbeat

2022-06-29, 02:06
Ale przyjeby tu komentują, eko k***y.. niech wam niedźwiedź psa wpie**oli albo matkę to ciekawe czy będziecie tak ich bronić niech robią odstrzał jak są za blisko ludzi. Dam jeszcze przykład bliżej naszego podwórka. Wyobraź sobie że jedziesz motorem i wpie**ala ci się pod koło dzik, I teraz dalej będziesz na wózku albo w piachu bronił szkodników bo takie biedne mają prawo żyć? Debile..

lukasqwert

2022-06-29, 02:12
Driver19cm napisał/a:

Człowieku, ja lecę po popcorn i browara
Zaraz zaczynamy wysryw sadolowych, p*zd kwejkowych
Oooo już nademna pierwszą p*zdunka



browara? chyba kubusia i to bez cukru ty mały zjebie :D

MordaWKubełSzmato

2022-06-29, 02:47
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



aż ukrzyżuję parę kotków z tej okazji zoofilu ;)

Payan napisał/a:

Dlaczego w łeb nie strzelają? Trofeum później z łba robią?



taką strzałką ch*ja zrobisz jeśli trafi w kość, misiek co najwyżej dostanie wstrząsu mózgu. Strzelają prosto w serce, misiek się szybko wykrwawi z obu stron(bo przełazi na wylot) i zbyt daleko nie pobiegnie

sothis

2022-06-29, 02:47
Halman2 napisał/a:

@sothis, akurat jeżeli chodzi o warstwy społeczne to zakładam, że pracujesz u moich pracowników. Ssąc resztki ze stołu moich ludzi, które spadły z mojego na ich stoły. Skoro porównójesz ssaki i owady to znaczy tylko tyle, że jesteś warty funta kłaków, kmiocie!




Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, bo nie zrozumiałeś.
Nawet jak musisz używać translatora, co wydaje mi się prawdopodobne. Bo boty chyba nie radzą sobie z identyfikacja obrazów na filmach na tyle, żeby pisać komentarze...
Wracając do meritum - przeczytaj posta i spróbuj w ramach eksperymentu pomyśleć nad tym jak kaleką u ułomna jest twoja odpowiedź. Kto wie, może jak raz pomyślisz, to kiedyś zdarzy Ci się to ponownie...?
A jeśli będziesz kroczyć tą drogą uparcie, to może nawet taki np ja nie będzie miał w przyszłości dylematu czy jesteś botem.

camel779

2022-06-29, 03:20
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



Jak rozumiem jestes vege-zjebe i wpie**alasz tylko trawe? Warzywa tez maja uczucia, przerzuc sie na kamienie

Tetrix

2022-06-29, 03:21
Kejrol napisał/a:

Ale ty k***a jesteś zj***ny



Skąd wiesz z jakiej lepianki wyszedł? Nie oceniaj tak pochopnie

Driver19cm napisał/a:

Człowieku, ja lecę po popcorn i browara
Zaraz zaczynamy wysryw sadolowych, p*zd kwejkowych
Oooo już nademna pierwszą p*zdunka



Ale ty k***a chyba jesteś zjebnany... No może jak pokażesz samicy uj***ny łeb pchlarza to da Ci zar*chać jest nadzieja...

maxkulczyk

2022-06-29, 05:40
Odnośnie pytania na początku jak szybko potrafi popie**alać strzała (w tym przypadku nie najnowsza konstrukcja kuszy, bo prawdopodobnie 2018 tak jak filmik), ale śmiało można twierdzić ze teraz mają dużo lepsze!

Owa strzała z bliskiej odległości zabija człowieka schowanego za lewej 3 body armour który jest/byl na tamta chwile używany przez policje,ochrone czy agentów fbi i ta owa płytka powinna zatrzymać pociski z AR15 czy popularnego Kalacha (plus oczywiście wszystkie krótkie i pewnie wszystkie pompki) także ma pie**olniecie.

Zarzucam film jako dowód:
Płytka i lvl na początku filmu

Na strzelanie śmiało po 2:20s jak ktoś ma mało czasu w pracy :D



Jakubbb

2022-06-29, 08:13
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



Nie jesteś w temacie po co jest myślistwo, jaką pełni rolę itd. Nie odzywaj się dzieciaku na ten temat.

Kicosławek

2022-06-29, 09:10
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



Masz coś z głową? Idz żryj trawe z innymi osłami...

Exclip

2022-06-29, 09:23
Halman2 napisał/a:

@sothis, akurat jeżeli chodzi o warstwy społeczne to zakładam, że pracujesz u moich pracowników. Ssąc resztki ze stołu moich ludzi, które spadły z mojego na ich stoły. Skoro porównójesz ssaki i owady to znaczy tylko tyle, że jesteś warty funta kłaków, kmiocie!



Aha, ssak niby lepszy bo ty tak uwazasz.... co za k***a j***na hipokryzja, badz chociaz konsekwentny eko zjebie, co robaka to mniej szkoda zabic bo co niby? Mniej zyje? j***na lewacka logika z dupy murzyna

jan0sik1

2022-06-29, 09:52
nie zesrajcie się z ta ochroną jedzenia.

John-Flopp

2022-06-29, 11:02
k***a... Poczytałem komentarze i aż się smutno robi jak tępi niektórzy są. " Takie strzelanie bez dawania szansy ofierze to nic innego jak "Bycie ruskiem"" k***a mać, to jest strzelanie do szkodników nie różniące się dosłownie NICZYM od odstrzału gołębi, latających szczurów. Nie powiem, czasem jak się to ogląda no robi się przykro bo widzi się jak duży i skomplikowany jest to organizm ale to j***ny szkodnik.

Cipczan

2022-06-29, 11:25
Mzimu napisał/a:

Biali Amerykanie od 300 lat tępią szkodniki - zaczęli od czerwonoskórych z tomahawkami.



Ale jeszcze większe debile są aktualnie wśród nas. Może jeszcze napisz, że 300 lat temu dinozaury tępili. Była 1000 letnia sk***iała rzesza, widać pora na 300-lenie stany.