18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanie w misie z kuszy (i nie tylko)

Dyskryminator • 2022-06-28, 14:19
Zanim jakiś zwierzozjeb się zesra, dodam tylko, że na niedźwiedzie czarne w wielu częściach Kanady można legalnie polować. Ba, są wręcz uznawane za szkodniki, a ich populacja jest stosunkowo duża no i oczywiście mięso nie idzie do śmietnika.


dżonyłojlker

2022-06-28, 18:50
Szejdi napisał/a:

Szkoda ze nie tylko na misie zezwolenia bo szkodnik...



No szkoda :kkkpotrzask:

sothis

2022-06-28, 19:03
Halman2 napisał/a:

Misia mi nie żal. Ale gardzę h*jkiem ukrytym na drzewie, z laserami i h*jami naddźwiękowymi. Niech k***a wyjdzie na gołe łapy i zabija misie. Takie strzelanie bez dawania szansy ofierze to nic innego jak "Bycie ruskiem"




Bo rozumiem, że Ty dowolne szkodniki zamiast usuwać w sposób wygodny i wydajny to załatwiasz dając równe szanse. Np gniazdo os atakujesz gołą dłonią a psa z wścieklizną zębami.
I to porównanie do ruskich. Dlaczego nie do niemcow (wiadomo) , japończyków (nankin czy tam. Inna manila), ukrów (wiadomo), Polaków (nasza historia nie jest kryształowa, tylko debile wierza, że mocarstwo da się utrzymać bez zbrodni), Anglia (wiadomo), Belgia (No k***a...) etc?
Dlatego, że to modne.
Jak ja gardzę takim podejściem. Jesteś tym człowiekiem, co to wybierze którą opcje propagandy woli i leeeeeci chwalić się ta wiedza, szerząc propagandę jak narkoman hiva.

Prostactwo, gówniarstwo i niziny społeczne. Gardzę takimi jak ty.

misiopierdolnik

2022-06-28, 19:08
Niby ok, ale po co zabijać, skoro można wyszkolić żeby atakowało wszystko co sepleni po ukraińsku...?

dadar123

2022-06-28, 19:31
misiopie**olnik napisał/a:

Niby ok, ale po co zabijać, skoro można wyszkolić żeby atakowało wszystko co sepleni po ukraińsku...?



Każda ruSSka p*zda sepleni po ukraińsku, bo nie umie, więc w pełni się zgadzam

K1Rules

2022-06-28, 20:04
j***ć tych śmieci co polują na misie i ch*j mnie to obchodzi czy wolno je zabijać czy nie.

OstryGracz

2022-06-28, 20:04
Misie? Jprd ale z was eko zjeby, może niech nic k***a nie będzie odławiane nawet w Polsce, a jak komuś wyskoczy dzik albo łoś przy 140 to jego problem...

mit2

2022-06-28, 20:15
I znowu eko szambo wybiło. Wypłynęły śmierdzące gówna na wierzch i płaczą za niedźwiedziami. Ja pie**ole co za p*zdy :lol:

Kulabambula

2022-06-28, 20:20
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



Jestem Myśliwym Żona jest Dianą, dzieci za kilka lat również będą polować.


:lol:

discoteq

2022-06-28, 20:24
Kulabambula napisał/a:

Jestem Myśliwym Żona jest Dianą, dzieci za kilka lat również będą polować.


Za kilka lat to może być tak, że nie będzie ich stać na amunicję (jakąkolwiek)... ;)

Mzimu

2022-06-28, 20:51
Biali Amerykanie od 300 lat tępią szkodniki - zaczęli od czerwonoskórych z tomahawkami.

Bul_od_bytu

2022-06-28, 20:51
Strzały prosto w serce. Niekiedy aż się prosił żeby misiek w ostatniej szarży rozj***ł go na części. Tam ekozjeby bronią niedźwiedzi co do ogródków wchodzą, u nas dzików co po drogach biegają. Każdy kraj ma swój folklor :D

Cipczan

2022-06-28, 21:18
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



Twoja matka sama by sobie w łeb strzeliła, jakby znalazła zjeba jak ty z urwanym łbem na podwórku, bo jednak syn. Toż to USA lub Kanada. Tam się to tępi. Nie widzisz, że jeden strzela z okna własnego domu? Oby cię na wakacjach wilki lub dziki wpie**oliły żywcem, tumanie!

Kejrol

2022-06-28, 21:25
Driver19cm napisał/a:

Człowieku, ja lecę po popcorn i browara
Zaraz zaczynamy wysryw sadolowych, p*zd kwejkowych
Oooo już nademna pierwszą p*zdunka



Ale ty k***a jesteś zj***ny

killua

2022-06-28, 21:36
Payan napisał/a:

Dlaczego w łeb nie strzelają? Trofeum później z łba robią?



obstawiam że bełt łatwiej przechodzi przez w miare miekkie żebra i wszystkie flaczki włacznie z sercem niż przez cholernie twardą niedźwiedzią czaszkę, no i łatwiej trafić :) a poza tym moze ifaktycznie fajnie miec takie nieuszkodzone trofemum.

wihrura

2022-06-28, 21:39
Swooniak napisał/a:

Każda k***a, która strzela do zwierząt jest zj***na. Matce w łeb niech postrzela



Kolejny frajer co ch*ja wie o tym jakimi szkodnikami są zwierzęta i ich nadmierna ilość. Przyjedź do mnie i dam Ci patyczek będziesz dziki odganiał.