18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop polonizacji Europy

atomek55 • 2013-12-02, 23:40
Kogoś zdrowo popie**oliło na facebooku i dodał taką oto stronę nawołującą do sprzeciwu wobec polskim emigrantom w Europie i do Polski w ogóle. Co ciekawe, strona jest w większości w języku polskim, więc zapewne to nasz "rodak" lub ch*j wie kto ją prowadzi. Profil ma ponad 1 tysiąc polubień, więc aż przykro patrzeć, że mamy tylu idiotów w naszym kraju. Zapewne typowy troll, ale... Przedstawię kilka screenów z tego profilu.
Całość dostępna po dodaniu do faceebook'a : StopPolonizacjiEuropy


Komentarz odnośnie wydarzeń z 11.11.2013:


Odnośnie polskich kibiców:


Odnośnie naszej historii (co mnie najbardziej wk***iło):




To mój pierwszy post, więc zapewne ch*jowy, także śmiało mnie :ukrzyzowany:

sard

2013-12-02, 23:46
To niech wypie**ala... a nie!!!!
Nie może :) Bo by sp***olił poza Polskę czyli zrobił to czego zabrania... no dobra to niech sp***ala... ma do wyboru - Sosnowiec, Radom i dupę Macierewicza

metalpantera

2013-12-02, 23:48
zapewne konto trolla mające na celu wk***ianie ludzi

Nefario

2013-12-03, 00:03
Typowy troll. Generalnie to taki człowiek powinien zostać namierzony i poddany banicji. Cały jego majątek (którego dorobił bądź co bądź korzystając z zasobów naszego kraju i korzystając z dorobku kulturowego naszych przodków) powinien zostać sprzedany, a zarobione w ten sposób pieniądze powinny zostać przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia. Nie jestem za agresją ale takiego chwasta to chętnie bym wyrwał. Lepiej dla niego by wyjechał :)

ssensej994

2013-12-03, 00:03
A po napisaniu kolejnego posta na facebooku grzecznie poszedł odrabiać lekcje tak jak mamusia kazała.

Rejtan

2013-12-03, 00:09
Jakiś lewacki troll założył profil, a Ty mu robisz reklamę na sadolu. Bez sensu.

xts

2013-12-03, 00:10
bez zdz**ka, polska dla polaków. W takiej anglii polaczków można stawiać na równi z arabami, j***na swołocz i mafijki. ok ok nie wszystkich.

mare30ks

2013-12-03, 00:13
Rejtan napisał/a:

Jakiś lewacki troll założył profil, a Ty mu robisz reklamę na sadolu. Bez sensu.



nastepny matol ktory uzywa zwrotow o ktorych nie ma pojecia :homer:

Sz...........an

2013-12-03, 00:21
Napisz mu w profilu, że jesteśmy w UE i może nam naskoczyć.

dnr

2013-12-03, 00:33
mare30ks, oburzyłeś się, bo sam jesteś lewackim trollem?

Jack Daniel's

2013-12-03, 00:34
Kiedy z tęczę prawda... chyba, że Bóg jest homo.

PA...........SM

2013-12-03, 00:35
Polak zawsze był gównem Europy :) AMEN

_P...........K_

2013-12-03, 00:45
PANxxxBDSM napisał/a:

Polak zawsze był gównem Europy :) AMEN


PANxxxBDSM - "Skąd: Zabrze", nie ma jak to cisnąć samemu sobie od "gówna". :kawa:

ja...........ax

2013-12-03, 01:47
mam lewicowe poglądy i odmawiam łączenia tego czegoś ze mną, koleś nie ma elementarnej wiedzy historycznej, chodź jakimś cudem udało mu się do prawdy zbliżyć na sekundę gdy mówił o rozbiorach, polska była wtedy w takim stanie rozkładu że istotnie zarówno dla samego rozwoju narodu polskiego jak i infrastruktury były one zbawienne, co do reszty w momencie w którym pewien francuski pederasta obejmował tron polski (nazywam go tak z prywatnej niechęci do niego nie homoseksualistów) polski szlachcic z najbardziej zapadłej wioski był daleko bardziej wykształcony niźli francuski magnat, szokiem dla francuzów był już sam fakt że polska szlachta potrafiła czytać, z cała resztą jest podobnie

kaktuz

2013-12-03, 02:16
tylko troll i to taki sobie ch*j z tym