18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop polonizacji Europy

atomek55 • 2013-12-02, 23:40
Kogoś zdrowo popie**oliło na facebooku i dodał taką oto stronę nawołującą do sprzeciwu wobec polskim emigrantom w Europie i do Polski w ogóle. Co ciekawe, strona jest w większości w języku polskim, więc zapewne to nasz "rodak" lub ch*j wie kto ją prowadzi. Profil ma ponad 1 tysiąc polubień, więc aż przykro patrzeć, że mamy tylu idiotów w naszym kraju. Zapewne typowy troll, ale... Przedstawię kilka screenów z tego profilu.
Całość dostępna po dodaniu do faceebook'a : StopPolonizacjiEuropy


Komentarz odnośnie wydarzeń z 11.11.2013:


Odnośnie polskich kibiców:


Odnośnie naszej historii (co mnie najbardziej wk***iło):




To mój pierwszy post, więc zapewne ch*jowy, także śmiało mnie :ukrzyzowany:

WojtkU

2013-12-03, 14:29
k***a dajcie mi maść na ból dupy i to forte, bo po tym co przeczytałem to nie zdzierże

hellovts

2013-12-03, 14:54
Prosta sprawa,zgłaszamy jako "Uważam, że nie powinno się znaleźć na Facebooku."
Jak będzie dużo zgłoszeń to ją zblokują i tyle.

Aneta18

2013-12-03, 15:06
Wcale sie nie dziwie. Wam sie chlopcy nadal wydaje, ze jestescie narodem wybranym. W holandii nas nie lubia, nawet wyjazd na wakacje jest niezbyt fajny, bo nam motloch ze slaska wystawil reputacje. Kiedys bylem tam takzwanym jobcoachem, 2 miechy wytrzymalem - nie da sie was zniesc. Wrocilem do anglii, jest nieco lepiej, ale i tak gorzej. Pracuje w branzy, w ktorej wogole nie ma polakow bo sa zbyt glupi, jest mi dobrze. Nie ma szarpania sie, uzerania, wk***iania, smolenska i zazdrosci. Zyjcie sobie dalej w waszym wyimaginowanym swiecie, w ktorym jestescie narodem wybranym.

myha

2013-12-03, 15:07
jabolmax: to co powiesz o obecnej sytuacji?
Mimo że u progu rozbiorów było w naszym kraju jak było to i tak byliśmy tak naprawdę nieporównywalnie w lepszej sytuacji niż teraz.
Dajmy na to wojskowość w czasie obrony konstytucji 3 maja udało nam się wystawić 70-80k stałej armii(miało być w założeniu 100k ale zabrakło czasu) Rosja miała w tym czasie ponad 200k, Prusy i Austria po ponad 100k, Turcja około 200k(ale o wiele niższej jakości niż wcześniejsze państwa). Jak widać wszyscy sąsiedzi mieli większy potencjał militarny niż my ale nie była to przewaga miażdżąca.
A teraz? Rosja i Niemcy byli by wstanie zwojować nas w 2 tygodnie i nie byli byśmy w stanie zrobić kompletnie nic żeby temu zapobiec. Podobnie sprawa ma się z potencjałem gospodarczym itd.

U progu rozbiorów różnica miedzy nami a resztą państw europejskich była o wiele niższa niż ma to miejsce obecnie. Te zdegenerowane państwo na progu rozbiorów było i tak o wiele silniejsze(oczywiście mówię to o porównaniu do innych państw) niż Polska obecnie więc jak nazwać stan obecny?
Jedyną różnicą jest sytuacja międzynarodowa o wiele korzystniejsza, ale to się może zmienić.

Roszp

2013-12-03, 15:17
Gościu ma z Was bekę, że się tak spinacie, a Wy się spinacie że on ma z Was bekę.
k***a, genialne.

ZimnySkurwiel

2013-12-03, 15:26
troll z karaczana, gdybyście nie mieli bólu dupy za każdym razem to już dawno by się im znudziło xD

Werewolv

2013-12-03, 16:10
A ja obserwuję po prostu Komusze ruchy w internecie które się nasilają

Światłocień

2013-12-03, 16:23
Cytat:

ignorancji... Sami psioczymy (naród, polacy) na obcokrajowców, wykrzykujemy hasła skrajnie prawicowe itp, ale jak już ktoś inny postępuje identycznie jak my, tylko w drugą stronę to wielkie oburzenie, szok, aferta...


Jeden k***a myślący.

To satyra i jednocześnie prowokacja dla wszystkich zakutych ksenofobicznych łbów. Polakom wszystko wolno, a wszyscy dookoła to podludzie albo plugawi wrogowie, c'nie? Piękna hipokryzja wychodzi, brawa dla założyciela strony! :D

htr83

2013-12-03, 16:35
za kare powinien pracować za minimalną krajową i być zmuszonym do leczenia sobie zębów w NFZ
a tak nawiasem mówiąc to patrząc oczami obcokrajowca to rzeczywiście ch*jowy z nas naród.
Przez pazernych i upośledzonych psychicznie polityków takich pani mucha, macierewicz, roztocki i reszta
młodzi ludzie poprostu nie widzą dla siebie innej szansy jak pryskać do belgii czy innej holandii
niestety jeszcze długo będziemy dla europejczyka jedynie tanią siłą roboczą
"Polak murzynem europy"

teken

2013-12-03, 17:15
Ogolnie to karmcie trolla, niech będzie wielki, piszcie o nim wszędzie, aż to trafi w media. Ludzie sami rozpowszechniają takie coś, a później mają ból dupska.

xts

2013-12-03, 17:23
zawi3r napisał/a:

https://www.facebook.com/pages/Patriota/668515389848716?fref=ts zbierzmy się tam w siłę



napisz jeszcze bug chonor ojszczyzna i zapros kibicuf

zawi3r

2013-12-03, 17:29
każdy ma prawo być patriotą!

JakubWojna

2013-12-03, 17:43
czy jest jakas szansa zeby tego sk***ysyna namierzyc?

Zielonyyy_

2013-12-03, 17:44
Troll. Po za tym dobrze, że ktoś tak trolluje. Niezbędne jest zapoznanie się ze wszystkimi teoriami, aby samemu wybrać tę która jest słuszna naszym zdaniem. Niestety dla większości ciemniaków złe słowo na Polskę jest równoważne ze zdradą i winno być napiętnowane z najwyższym okrucieństwem (banicja, niewola, lubicie dawać upust emocjom niewyżyte prymitywy?)
Tak w gruncie rzeczy ten troll odbiega w takim samym stopniu od rzeczywistości jak narodowcy.