18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop polonizacji Europy

atomek55 • 2013-12-02, 23:40
Kogoś zdrowo popie**oliło na facebooku i dodał taką oto stronę nawołującą do sprzeciwu wobec polskim emigrantom w Europie i do Polski w ogóle. Co ciekawe, strona jest w większości w języku polskim, więc zapewne to nasz "rodak" lub ch*j wie kto ją prowadzi. Profil ma ponad 1 tysiąc polubień, więc aż przykro patrzeć, że mamy tylu idiotów w naszym kraju. Zapewne typowy troll, ale... Przedstawię kilka screenów z tego profilu.
Całość dostępna po dodaniu do faceebook'a : StopPolonizacjiEuropy


Komentarz odnośnie wydarzeń z 11.11.2013:


Odnośnie polskich kibiców:


Odnośnie naszej historii (co mnie najbardziej wk***iło):




To mój pierwszy post, więc zapewne ch*jowy, także śmiało mnie :ukrzyzowany:

BongMan

2013-12-03, 06:36
sard napisał/a:

ma do wyboru - Sosnowiec, Radom i dupę Macierewicza


Jakby co, to już na niego czekamy ze śliskim kocykiem.

Zarammoth

2013-12-03, 06:47
No co? Skoro Polska dla Polaków, to Anglia dla Anglików, Holandia dla Holendrów, panowie hipokryci :D

petru23

2013-12-03, 08:03
ignorancji... Sami psioczymy (naród, polacy) na obcokrajowców, wykrzykujemy hasła skrajnie prawicowe itp, ale jak już ktoś inny postępuje identycznie jak my, tylko w drugą stronę to wielkie oburzenie, szok, aferta...

Jebnijcie Wy się wszyscy w te puste łby

mefiek

2013-12-03, 08:40
@up
Przecież ten profil stworzył Polak(chociaż nie wiem, czy w tym konkretnym przypadku "Polak" pisać z dużej), żeby wywołać reakcje podobne do Twojej i tej autora tematu :D

Manhunt661

2013-12-03, 08:40
wszystko troll?
to że nie macie roboty to tez taki troll ?
nie wspomnę o małych fiutkach :mrgreen:

mare30ks

2013-12-03, 10:10
dnr napisał/a:

mare30ks, oburzyłeś się, bo sam jesteś lewackim trollem?


oburzylem sie bo wk***ia mnie debilizm gimbusow uzywajacych slow nie znajac ich znaczenia

Eryk12

2013-12-03, 10:46
To pewnie napisał jakis rudy grubas dla ktorego cały swiat jest zły, pie**olony głupi troll i tyle, miejmy nadzieje, ze zycie mu skopie dupe i go ciapaci dorwą i zerżną mu łeb :)

pakicito

2013-12-03, 11:10
jakiś rurkowy pedał i tyle, po co wnikać w jakiegoś cwe*a i w te "lajki" od reszty pedałów?

level1989

2013-12-03, 11:55
zauważcie że większość komentujących na stronie to albo cyganie albo pedały, nie ma się czego bać :D no ale z drugiej strony k***y zasługują na strzał w potylicę

ks.Zenon

2013-12-03, 13:44
ja pie**ole zamykam parafie odpalam laptopa i robie kontratak!!!

Ma..........._S

2013-12-03, 14:10
Niestety, ale pewne grupy/osoby mają za dobre i się w dupach poprzewracało. Wszechobecna polityka wspierająca homoseksualizm zbiera swoje żniwo w postaci takich cymbałów "lubiących" taki temat na fejsie.
Żyjemy w demokracji, gdzie to większość powinna decydować o tym jak wygląda nasz kraj, a nie jak ktoś ma inne poglądy niż pederaści to od razu jest: nacjonalistą, szowinistą i przestępcą. Jak to k***a możliwe że odłamek społeczeństwa może mówić reszcie co jest dobre a co złe???
I jeszcze duży czarny ch*j w dupę autorowi postu na fejsie.

bisfhcrew

2013-12-03, 14:21
Hitler był żydem, to wszystko wyjaśnia.

harinezumi

2013-12-03, 14:26
To gdzie teraz jest ta komisja co to ostatnio skazała 19latkę za złe wyrażanie się o ciawach??? Skoro mają pilnować aby nie było w internecie ksenofobii to niech tego penisa też ścigają!!!!
Można to gdzieś zgłosić???