18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop polonizacji Europy

atomek55 • 2013-12-02, 23:40
Kogoś zdrowo popie**oliło na facebooku i dodał taką oto stronę nawołującą do sprzeciwu wobec polskim emigrantom w Europie i do Polski w ogóle. Co ciekawe, strona jest w większości w języku polskim, więc zapewne to nasz "rodak" lub ch*j wie kto ją prowadzi. Profil ma ponad 1 tysiąc polubień, więc aż przykro patrzeć, że mamy tylu idiotów w naszym kraju. Zapewne typowy troll, ale... Przedstawię kilka screenów z tego profilu.
Całość dostępna po dodaniu do faceebook'a : StopPolonizacjiEuropy


Komentarz odnośnie wydarzeń z 11.11.2013:


Odnośnie polskich kibiców:


Odnośnie naszej historii (co mnie najbardziej wk***iło):




To mój pierwszy post, więc zapewne ch*jowy, także śmiało mnie :ukrzyzowany:

tds1974

2013-12-03, 17:55
To niesamowite, ile cebulaków dało się nabrać na tą satyrę... co za durny naród. Wracać do siebie! :D

froqer

2013-12-03, 18:03
@ harinezumi, Prokuratura Warszawa-Śródmieście prowadzi sprawy dotyczące mowy nienawiści, generalnie możesz to zgłosić na każdym posterunku policji, ale myślę, że jak wyślesz jakiegoś bardziej oficjalnego maila i wskażesz dokładnie o co chodzi, to też powinni się tym zając. Także możesz słać na policję, do Prokuratury albo ABW, a najlepiej wszystko na raz.

max666

2013-12-03, 18:39
oj polaczki biedaczki placza :( ze sa biedne

Imie_jego_44

2013-12-03, 18:50
Najbardziej denerwuje mnie nawiązanie do słusznego hasła "stop islamizacji europy" a tym samym przyrównanie Polaków do islamistów.
Co jak co ale akurat Polonizacja wychodzi Europie na dobre w przeciwieństwie do islamizacji, jesteśmy narodem inteligentnym i zaradnym, wyznającym wartości katolickie a przez to po prostu dobrym i to porównanie do tej zarazy boli mnie najbardziej.

stabilo19

2013-12-03, 19:04
Dorzucę coś co znalazłem na FB. ( strona. Meczet w każdej gminie w polsce .... czy jakoś tak )



@up dokładna nazwa Meczet w każdej gminie. TAK dla Islamu w Polsce

br...........rs

2013-12-03, 20:48
Zgadzam się. Wszystkie narody powinny sp***alać do swoich krajów, tak samo Polacy.

xts

2013-12-06, 15:16
Strona została usunięta
Szczegóły Zapoznaliśmy się ze stroną zgłoszoną przez Ciebie z powodu nękania. Ponieważ stwierdziliśmy, że narusza ona nasze Standardy społeczności, usunęliśmy ją. Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Stop polonizacji Europy/Stop polonization of Europe został(a) poinformowany(a) o usunięciu jego/jej strony, nie wie jednak, kto ją zgłosił. Facebook nigdy nie ujawnia danych osoby wysyłającej zgłoszenie.

Data zgłoszenia 3 grudnia
Właściciel Stop polonizacji Europy/Stop polonization of Europe
Przyczyna Nękanie

FatboyFat

2013-12-06, 17:22
Zgłosiłem jako symbol lub treść propagująca nienawiść. Dziś pokazało się, że zmienili decyzję w sprawie mojego zgłoszenia (wcześniej oczywiście kiełbasa wyj***na na temat). Może dużo zgłoszeń dostali.