18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanisław Michalkiewicz o Polsce

Rottensparrow • 2012-12-29, 17:24
Pan Stanisław Michalkiewicz opowiada o tym co się stanie z Polską jeśli przestanie nas ona obchodzić.


xqvz

2012-12-29, 21:16
Słuchaj, ja nie twierdzę, że na polskiej scenie politycznej czy nawet poza nią jest ktoś idealny. Mówię tylko, że w Polsce jest źle, nie ma żadnych perspektyw na przyszłość i chyba tylko takie ugrupowania są w stanie coś realnie zmienić na lepsze.
A Ty skoro wszystko porównujesz do kupy, to mam pytanie. Na kogo głosowałeś, jeśli głosowałeś?

oroboros

2012-12-29, 21:21
No chyba zyjesz w innej europie. W niektorych miastach w "cywilizowanej europie" to nawet sciągneli boże narodzenie bo większosc islamistów w radzie miasta. Tylko islamskie swieta teraz.

Skoro lubisz te kilka dni wolnego to może zluzuj pory bo inaczej bedziesz sie te w dni "wolnego" kłaniał całymi dniami pie**oląć jakies modlitwy.

A jak myslisz, żę jak zwalczysz chrzescijanizm w Polsce i bedzie "nic" to chyba masz 14 lat tak naiwny jestes.

A moze po prostu jestes zwylkym brudasem dlatego takie poglady. Brudasem albo pedałem.

xqvz

2012-12-29, 21:29
oroboros--> Gość przedstawia swoje poglądy w dość niewdzięczny sposób, przyznaję. Ale Ty też się pohamuj. Widzę, że mamy podobne poglądy a ja nie po to k***a zachowuje zawsze powściągliwość, staram się przekazywać swoje racje w jakiś kulturalny sposób, żeby potem poglądy, które głoszę były kojarzone z wyzywającymi wszystkich chamami :)

noobeksaibotek

2012-12-29, 21:29
Koniec Świata napisał/a:

@xqvz

Akurat mi wystarczy to co wygadują te prawicowe mądrale i już wiem kto mi się nie podoba. Ten cały Ruch Narodowy to margines, który może jakimś cudem wejdzie do sejmu i będzie pierdział w 2-3 stołki. Tyle na temat nacjonalistycznych planktonów i ich wielkiej sily. :roll:



@noobeksaibotek

Widzę, że żyjesz w innej Europie niż ja, bo u ciebie to już dzieje się jakaś katastrofa. Pewnie manifest Breivika zrył ci głowę. Straszysz i straszysz. Bardzo się boję, naprawde.

:idzwch*j:



no chyba jednak naprawde te lewackie poglady zryły tobie beret jak nie widzisz tak widocznych rzeczy ktore sie dzieje tuż obok nas.

Koniec Świata

2012-12-29, 21:31
@oroboros

No weź, co ty nie powiesz?

Już się boję.

Nie mam zamiaru zwalczać chrześcijaństwa.

Nic z tych rzeczy. Po prostu nie jestem nawiedzony i paranoidalny jak fani Michalkiewicza i innych wielkich myslicieli narodowych.


@xqwz

Nie głosowałem na nikogo, a te ugrupowania o których mówisz nie są w stanie niczym rządzić. Nie są w stanie nawet przekonać normalnych ludzi do swoich racji.

Rottensparrow

2012-12-29, 21:37
Nie ma czegoś takiego jak prawica i lewica, zamiast tego jest droga w górę i dół. A jak uważacie że PiS to prawica bo sie modlą ładnie to macie coś z głowami nie tak.

xqvz

2012-12-29, 21:38
Nie chodzi o to, żeby rządziły, tylko o to, żeby dać im szanse. Wprowadzić ich do parlamentu, dać im pełne prawo do wypowiadania się i głoszenia swoich poglądów społeczno-gospodarczych bez żadnej nagonki czy manipulacji. Teraz ludzie znają ich głównie z telewizji, albo innych onetów, którym do obiektywności jest daleko. Zgadzam się, że na rządzenie to za ciency są, w polityce jak dziewica. Miałem po prostu nadzieje, że chociaż garstka ludzi przed wyborami poczyta programy wyborcze, zainteresuje się i wybierze coś spoza tego postkomunistycznego towarzystwa wzajemnej adoracji.

Koniec Świata

2012-12-29, 21:43
xqvz napisał/a:

Nie chodzi o to, żeby rządziły, tylko o to, żeby dać im szanse. Wprowadzić ich do parlamentu, dać im pełne prawo do wypowiadania się i głoszenia swoich poglądów społeczno-gospodarczych bez żadnej nagonki czy manipulacji. Teraz ludzie znają ich głównie z telewizji, albo innych onetów, którym do obiektywności jest daleko. Zgadzam się, że na rządzenie to za ciency są, w polityce jak dziewica. Miałem po prostu nadzieje, że chociaż garstka ludzi przed wyborami poczyta programy wyborcze, zainteresuje się i wybierze coś spoza tego postkomunistycznego towarzystwa wzajemnej adoracji.



No to muszą najpierw stworzyć realną partię i działać tak, żeby się do tego sejmu dostać. Niestety tymi populizmami odstraszają od siebie potencjalny elektorat. Program wyborczy to jedno, a to co politycy danej partii głoszą i jak się zachowują to drugie.

xqvz

2012-12-29, 21:52
Michalkiewicz nie jest w KNP, Ziemkiewicz nie jest w KNP, tak samo Cejrowski i Zawisza. Jest tylko JKM, który muszę przyznać ostatnimi laty więcej szkodzi niż pomaga. Partia nie jest wcale gorzej zorganizowana niż partia Palikota, powiedziałbym nawet, że w jej strukturach jest więcej ogarniętych ludzi. Nie wiem czy wiesz, ale przy okazji ostatnich wyborów zostali po prostu bezczelnie wyj***ni :D Zebrali wymaganą liczbę podpisów do startu w wyborach, ale komisja wyborcza zaczęła weryfikować każdy z nich, nie zdążyli ich policzyć i uznali, że KNP może wystartować tylko w połowie wszystkich okręgów z powodu zbyt małej ilości zebranych podpisów. Kilka dni potem okazało się jednak, że wymagana ilość jest zebrana ale nie zdążyli jej policzyć i już nic teraz nie można zrobić :) Takich cyrków nie było jeszcze nigdy. Więc widzisz, starania nie zawsze w tym kraju wystarczą, jeśli chce się wyj***ć świnie z ich ciepłych posadek.

Koniec Świata

2012-12-29, 22:30
@xqvz

Nie chce mi się wierzyć w te wszystkie spiski przeciwko Korwinowi i jego partiom. Po prostu wiem jaki stosunek mają ludzie do tego typu opcji, które wygłaszają skrajne sądy, zioną pogardą dla inności i uważają, że racja jest po ich stronie, a ich patriotyzm jest jedynym słusznym itd. Na dodatek wyzywanie ludzi, którzy na takie opcje nie głosują od lemingów, debili, lewaków i zdrajców wcale nie pomaga. Dziwaczne zachowanie fanatycznych wyborców i różnych działaczy również odstrasza. To ich myślenie jest błędne, a nie większości wyborców. Tak to wygląda.

T0B1

2012-12-29, 23:13
Koniec Świata napisał/a:

Tak, ci co poszli na wybory wybrali Tuska i PO. Co mieli wybrać?

Czekam na odpowiedzi...



Instrukcja dla ludzi z takimi problemami:
Jeśli żaden z kandydatów na liście Ci nie odpowiada w takim stopniu, że kierujesz się tzw. mniejszym złem przy wyborze to po prostu nie zaznaczaj nikogo. Wrzuć do urny tzw. pusty głos. Nie rysuj nic na nim, nie zaznaczaj dwóch kandydatów na raz bo to trochę jak niszczenie głosu. Po prostu wrzuć do urny głos taki jak otrzymałeś od komisji czy ch*j wie kim oni tam są.

Devilyn

2012-12-30, 00:03
średnia wieku - lat 90.

Przeraża mnie to...

że tylko Ci którzy wojnę widzieli chcą ten kraj bronić... a dzieciaki maja wyj***ne bo pompują w nich hane montane ... (nie czuje że rymuje)

unimator napisał/a:



Instrukcja dla ludzi z takimi problemami:
Jeśli żaden z kandydatów na liście Ci nie odpowiada w takim stopniu, że kierujesz się tzw. mniejszym złem przy wyborze to po prostu nie zaznaczaj nikogo. Wrzuć do urny tzw. pusty głos. Nie rysuj nic na nim, nie zaznaczaj dwóch kandydatów na raz bo to trochę jak niszczenie głosu. Po prostu wrzuć do urny głos taki jak otrzymałeś od komisji czy ch*j wie kim oni tam są.




Piękniej bym tego nie ujął :wali:



Umówmy się żę murzyna i rudego tam nie ma... ;p

T0B1

2012-12-31, 16:25
@up
Jakiego rudego?